reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

reklama
cobra- to dziwna ta pediatra, bo mi kazał lekarz podawać p. gorączkowo do skutku, od wizyty dokontroli 5 dni i jak by była gorączka to miałam podawać a bez wzgl na temperaturę miałam 3 x dziennie ibuprom podawać a paracetamol w razie temperatury

co do jajeczka- kuba może mieć tzw jądro wędrujące, które raz jest w mosznie a za chwilę już nie, fifi ma wnętrostwo to znaczy, że jądro jest całkowicie w brzuchu i będzie miał zabieg na o w czerwcu i stąd jestem w temacie podszkolona, najlepiej by było, gdybyście małemu usg brzuszka zrobili, bo jeśli faktycznie jest wędrujące to trzeba działać, żeby nie straciło swojej funcji, bo w brzuszku się przegrzewa i potem może mieć chłopak problem

slyszlaam oczyms takim.ale w szpitalu twierdzili ze jest ok,mam nawet ksero wszystkich usg, i rtg jakie mial.
ale poslucham tego co mowisz,o zrobie mu to usg,w czerwcu najlepiej?

agast - ona poprostu az sie prosi o to zeby ja podac do izby lekarskiej.
podejrzewam ze czeka az jej sie koperte wreczy - moja kolezanka tak zrobila,i miala wszystko co chciala od razu - recepty,skierowania ,badania.

ale ja jej placic nie bede
 
cobra- fifi miał już kilka usg, a w czerwcu zabieg bo najlepiej jak dziecko ma ok roczku na taki zabieg, niech ci da pediatra skierowanie na usg jamy brzusznej

no juz widze jak ona mi da.o ile mnie laskawie przyjmie..
minus ten ze zazwyczaj wizyta przypada rano,albo w poludnie,
nie mam tam jak dojechac-mariusz nie moze wziasc urlopu,albo nie chce,spoznic sie nie moze.
bus tam nie dojezdza,pieszo 6km,
a tesciu ma w du... ostatnio prosilam zeby mnie zawiozl do lekarza,bo maly mial juz drgawki od goraczki,to on nie ma czasu,kojce dla psa robi ;/

wiecie kto mnie zawiozl?sasiad.


edit.musze kupic kubie kurtke na wiosne,przeciez nie moze w kombinezonie chodzic... tylok dlaczego takkie co mi sie podobaja nawet uzywane kosztuja 50zl;/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
pediatra mi powiedziala ze maks 2dni z rzedu mozna...
co do tej lekarki -zastanawiam sie nad zmiana,niby z polecenia ja wybralam,ale dla mnie jest bardzo nieprofesjonalna..
jak kuba mial 3mc,wyslala mnie na zabieg rozciecia tego wiezidelka w buzce,miedzy warga a gornymi dziaslami - nie pamietam jak to sie fachowo nazywa- bo jest za krotkie i nie bedzie mogl ssac jesc i mowic...no ok,ale przybieral po 1,5-2kg mc,wiec jaki problem z jedzeniem/?poszlam prywatnie,i lekarz mi powiedzial ze w zadnym wypadku,nie ma potrzeby,buzka mala,to i wiezidelko male...

jakis czas temu stwierdzila ze nie ma jajeczka tam gdzie powinno byc,i ze ma jedno...no kur... nawet ja widze ze ma dwa,a nie w brzuchu,albo wcale tego drugiego... drugi lekarz,i szpital po porodzie potwierdzil ze ma dwa..

albo wyslala mnie na badanie krwi,moczu etc bo kuba jest za blady..gdzie on jest blady?nawet dupke ma bardziej wypigmentowana niz moja:) badania nic nie stwierdzily...

albo ze ma stulejke,ktora nie zniknie sama - ja sie nie znam,ale drugi lekarz pow ze nie ma zadnej stulejki,to gdzie ona sie podziala przez jeden dzien?

albo na kontroli w 6mc dostalam zjeb... ze zawracam jej glowe takimi duperelami jak dziecko jest zdrowe..
sama musialam kube zwazyc,nawet na wage nie spojrzala,moglam pow ze ma tysiac kg,a ta i tak by to w karte wpisala.z laska go zbadala,w miedzyczasie odbierala telefony,wychodzila z gabinetu,ktos wchodzil po recepte...

Mój Michaś jest dodatkowo pod opieką neonatologa. I za każdą wizytą czy u pediatry czy u niego dziwię się. Przed badaniem pielęgniarka waży i mierzy (i tu i tu), no ale pediatra nawet nie patrzyła na pomiary - Michał był poniżej 3centyla w wadze, pytam ją jak z pomiarami, a ona że prawidłowo:wściekła/y:. Neonatolog zwraca zawsze uwagę na jego główkę, bo mały obwód, zawsze mierzy go dodatkowo od uszka do uszka przez środek główki - pediatra nic do tej pory nie zauważyła :wściekła/y: itd
 
aisa patrze sobie na Twoj suwaczek i z moich obliczen wynika, ze wzieliscie ślub tydzien pozniej niz my ;) mozemy razem swietowac ;) ale szybsi jestescie, bo Basienka tydzien starsza od Kubusia ;)
 
reklama
Do góry