reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

dziękuję, eagle od dawna mrzy mi się Kraków, uwielbiam to miasto, już ładnych pare lat nie byłam a mam tam rodzinkę:( Łukaszek to wszystko chce po swojemu :)

Pogoda u nas okropna, narazie nie pada ale wiatr taki że raczej na spacer ni e wyjdziemy:((((( 36 km/h :((((((
 
reklama
nocka okropna, o 2 zmierzylam temprature bo mala strasznie sie rzucala przez sen i bylo 40,1 :no: Nie jestem juz pewna czy to zabki, bo to druga doba z tak wysoka temperatura..dzis rano 39 po czopkach spada ale to odstepy 6godz to masakra :-(
 
nocka okropna, o 2 zmierzylam temprature bo mala strasznie sie rzucala przez sen i bylo 40,1 :no: Nie jestem juz pewna czy to zabki, bo to druga doba z tak wysoka temperatura..dzis rano 39 po czopkach spada ale to odstepy 6godz to masakra :-(

masakra, to pewnie trzydnówka, nie słyszałam zeby przy ząbkach taka wysoka była. Buziaki dla Liusi, oby gorączka szybko przeszła!!!
 
nocka okropna, o 2 zmierzylam temprature bo mala strasznie sie rzucala przez sen i bylo 40,1 :no: Nie jestem juz pewna czy to zabki, bo to druga doba z tak wysoka temperatura..dzis rano 39 po czopkach spada ale to odstepy 6godz to masakra :-(

:-:)-( bidulka:-:)-( to chyba będzie trzydniówka, planujecie dziś wizytę u lekarza?
przytulam i dużo zdrówka!!
 
koriander my własnie przechodzimy trzydniówke, przez 3 dni Natan gorączkował, był niespokojny, miał biegunkę a teraz go wysypało. Na początku myślałam że to zęby ale ta wysypka to raczej oznaka trzydniówki. Współczuje bo wiem jak się męczycie.
Doświadczone mamy ile może trwać taka wysypka po trzydniówce??
 
Hej u nas taka mgła ze sasiada nie widać;)
Korandier wydaj mi się , że to nie ząbki...ja bardziej bym mówiłą, że to jakaś infekcja;(
 
bidulki :( u nas wyglądała tak trzdniówka, a może spróbuj paracetamol, a potem ibuprom podawać? może taki patent pomoże? mi ostatnio lekarz tak podpowiedział

nadika- fifiego we wtorek wysypało, od środy schodziło a w piątek już śladu nie było, tylko skóa sucha się zrobiła i trzeba było natłuszcza ć

ale mnie laska z allegro wnerwiła, sprzedałam czapeczkę fifiego, ona mi maila przysłała, że cała kwota wpłacona a przyszło o 1 zł mniej, wiem, że to mało 1 zł, ale liczy się fakt, jak u 10 osób kupi i o 1 zł mniej wpłaci to ma na jedną czapeczkę....wrrr czepiam się może, ale ogólnie mam nerwa....... co byście zrobiły na moim miejscu?

Ja bym sie upomniała kiedys u mnie babka sie upomniała o 20 gr!!!Masakra!!!Dlatego postanowiłam, że bede robic tak jak inni czyli sie upominac!!
 
reklama
bidulki :( u nas wyglądała tak trzdniówka, a może spróbuj paracetamol, a potem ibuprom podawać? może taki patent pomoże? mi ostatnio lekarz tak podpowiedział

nadika- fifiego we wtorek wysypało, od środy schodziło a w piątek już śladu nie było, tylko skóa sucha się zrobiła i trzeba było natłuszcza ć

ale mnie laska z allegro wnerwiła, sprzedałam czapeczkę fifiego, ona mi maila przysłała, że cała kwota wpłacona a przyszło o 1 zł mniej, wiem, że to mało 1 zł, ale liczy się fakt, jak u 10 osób kupi i o 1 zł mniej wpłaci to ma na jedną czapeczkę....wrrr czepiam się może, ale ogólnie mam nerwa....... co byście zrobiły na moim miejscu?

ja bym sie upomniala o swoje, w sklepie jak Ci zabraknie 10gr to nie chcą sprzedać.

z tą wysypką to ja już nie wiem, u Natana wczoraj się pojawiła a dzisiaj wyglada jeszcze gorzej, cała twarz, szyja, brzuszek i plecki wysypane i to mocno (wygląda podobnie do różyczki)
 
Do góry