reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Dzień dobry :-)
P. wczoraj wrócił, jak już spałam, a wychodził, jak właśnie wstawałam do małej :dry: Ciekawe, czy kładł się spać :dry:
Mała jakoś wcześnie padła i śpi już prawie godzinę. Ciekawe, czy w takim razie dziś będzie miała 2 drzemki, bo ostatnio z tym różnie bywa :dry:

Dalej jesteśmy zakatarzone, P. pewnie też- pewnie mu się po tej wczorajszej nocy jeszcze pogorszyło.
Ale na spacerki i tak już chodzimy, bo temperatura w końcu trochę wyższa :-)
Uda mnie dalej bolą i są w połowie różowo-sine, ciekawe kiedy mi to zejdzie :dry:
Dziś na noc jadę z małą do rodziców, bo od rana chcę załatwiać formalności związane z pracą, a nie zamierzam o 5 się z łóżka zrywać, żeby Emilkę do nich odstawić :-D
 
Dzień dobry :-)
P. wczoraj wrócił, jak już spałam, a wychodził, jak właśnie wstawałam do małej :dry: Ciekawe, czy kładł się spać :dry:
Mała jakoś wcześnie padła i śpi już prawie godzinę. Ciekawe, czy w takim razie dziś będzie miała 2 drzemki, bo ostatnio z tym różnie bywa :dry:

Dalej jesteśmy zakatarzone, P. pewnie też- pewnie mu się po tej wczorajszej nocy jeszcze pogorszyło.
Ale na spacerki i tak już chodzimy, bo temperatura w końcu trochę wyższa :-)
Uda mnie dalej bolą i są w połowie różowo-sine, ciekawe kiedy mi to zejdzie :dry:
Dziś na noc jadę z małą do rodziców, bo od rana chcę załatwiać formalności związane z pracą, a nie zamierzam o 5 się z łóżka zrywać, żeby Emilkę do nich odstawić :-D
Oby przeszło szybko zakatarzenie!!
 
reklama
Do góry