reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Cześć
U nas dzień jak co dzień :-) Kacperek szaleje po domu otwiera szuflady, łapie się czego popadnie i sie podciąga :-)
Hefi - takto już jest z tymi chopami, jak by co wpadaj do mnie na kawusie :-) właśnie jak coś wrocławianki to zapraszam na kawusie
Zdec - od rana myslami jestem z wami i wierze w to ze wszystko bedzie i jest ok.
Mam nadzieje że u Leny i Gaji wszystko ok i obyło się bez szpitala
 
reklama
witam się,

zdec- trzymam kciuki za dzisiejszą tomografię!!!

milka - jak się Olafkowi na nartach podoba?

Nadika - ja się zgadzam z dziewczynami, ze najlepiej karmić w jednym miejscu, ja tez zawsze do niej mówię, ze idziemy jeść, wsadzam do krzesełka, zakładam śliniak i wie o co chodzi, mam nadzieję, że już niedługo będzie jadł lepiej i będziesz mogła ustalić rytuał jedzeniowy:tak:

hefi, emalia - faceci:confused2::confused2:

Napisałam smska do Lenki, jak coś odpisze to dam znać!

Sto lat dla Kubusia!!
 
ja też się witam
poczytałam a tu takie nie wesołe wieści

lenka i jak Gajusia? kurcze tyle chodzenia po lekarzach a potem takie coś, mam nadzieję że jednak Was ten szpital ominął
zdec kochana będzie dobrze, wszystkie będziemy trzymać kciuki, a lekarz pewne chce tylko dokładniej sprawdzić tak na wszelki wypadek
Milka26 czyli pracy nieco mniej ostatłnio, może będziesz zaglądać częściej:-)
Klementinka wyjście z domku zleci szybciutko, a na ile godzin tam idziesz?
Anik79 7 :szok: pokaźna kolekcja ząbków gratulujemy

duże buziaki dla wszystkich wczorajszych i dzisiejszych solenizantów

Huberta, Jędrzejka, Gajusi, Polci, Filipka, Martynki i Kubusia
h100.gif

h085.gif

 
Witajcie!
Miejmy nadzieje ze Lena z Gają po prostu sobie jeszcze smacznie śpią i ze sytuacja jest opanowana!!!

Zdec- myślę o Was dzisiaj.
 
Hej Dziewczyny!

Co za wieści smutne na forum.
Zdec-trzymam mocno mocno kciuki żeby było wszystko dobrze z Natalką.
Lena-mam nadzieje że jednak nie jesteście z Gają w szpitalu, szybkiego powrotu do zdrowia życzę małej.

Ja jestem padnięta, to była najgorsza noc od kiedy mała się urodziła, wczoraj była podobna ale lepsza, dziś mała przegięła całą noc chciała ssać cyca, nie spałam prawie całą noc....nie chciała butli tylko cyca, traktuje go jak smoczek a jak jej zabieram i odkładam do łóżeczka to spi 15 minut i znowu ...a jak ssie to ciągle puszcza i i łapie i to tak boli normalnie aż zaciskam zęby z bólu:( jak jej wypadnie to ryk.... kaszki na kolacje nie pomagają mała pierwszą pobudkę robi sobie o 21.30 jejuuuuuuuu pomocy co ja mam zrobić żeby ona chociaż co 2 godziny się budziła ??? jestem taka niewyspana :( oj ciężki dzień się zapowiada... Miłego dnia wszystkim
 
Ja jestem padnięta, to była najgorsza noc od kiedy mała się urodziła, wczoraj była podobna ale lepsza, dziś mała przegięła całą noc chciała ssać cyca, nie spałam prawie całą noc....nie chciała butli tylko cyca, traktuje go jak smoczek a jak jej zabieram i odkładam do łóżeczka to spi 15 minut i znowu ...a jak ssie to ciągle puszcza i i łapie i to tak boli normalnie aż zaciskam zęby z bólu:( jak jej wypadnie to ryk.... kaszki na kolacje nie pomagają mała pierwszą pobudkę robi sobie o 21.30 jejuuuuuuuu pomocy co ja mam zrobić żeby ona chociaż co 2 godziny się budziła ??? jestem taka niewyspana :( oj ciężki dzień się zapowiada... Miłego dnia wszystkim

Olu współczuje nocki:-(, a Klara nie chce smoczka? moze to zaspokoiłoby jej potrzebę ssania?

Klementinka - powodzenia dziś!!!

Koriander - a u Was co słychać?
 
Ola- ja tak mialam z Hanią jak miala 8,5 miesiąca i tylko odstawienie od cyca pomogło :( To ostateczność ale ja chodziłam do pracy i z takimi nocami nie dało się funkcjoowac. A ze dodatkowo podczas ferii połamałam się na nartach i nie mogłam się ułożyć do karmienia to decyzja zapadla blyskawicznie:(
 
Lenka napisała, ze właśnie wyszły od 4 lekarza dała antybiotyk niby ma zapalenie gardła:-(

dobrze, ze szpital nie jest potrzebny, duzo zdrówka dla Gai!
 
reklama
Przegięcie z tymi lekarzami Leny.
Ola - współczuję nocki.
U nas dzisiaj na szczęścia mała dała nam pospać. O 21 dostała butlę na śpiocha i potem dopiero wstała rano o 5:30 na kolejną butlę i tak pospałyśmy sobie do 7.
 
Do góry