reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Masakra!!!A nie mozecie gdzies zamówic w internetowej aptece??
tej szczepionki nie ma w całej Polsce...podobno nie poszło na nią zamówienie, czyli chyba importer z zagranicy nawalił...taka paranoja to tylko chyba u nas możliwa.

Super że operacja udana....widać ktoś tam na górze czuwa nad Wiktorią.
 
Wiktoria już po operacji!!Wybudziła sie i jest świadoma nawet dzwoniłą do swojej babci!!
Lekarz powiedział, że nawet sprawy neurologiczne mają się poprawić a wszyscy dawali negatywne rokowania!!Panie Boże dziękuję ze nas wysłuchałes oby się goiło!!

Dzięki Ci Boże!!! Ale się cieszę. Super,że rokowania są dobre :)
 
Witajcie, po kilkunastodniowej przerwie w bb spowodowanej awarią komputera miałam ambtny plan nadrobiena zaległości - ale na planie sie skończyło - bo mimo szczerych chęci nie dam rady.Oskar mało śpi, a jak nie spi to łobuzuje - nie chce juz siedzieć, gdzie tylko może wstaje i cuduje, także musze strasznie na niego uważać. Jeszcze dzisiaj chyba wybiore się do sklepu bo ochraniacze na narożniki i blokady na szuflady bo niezły już bałagan mi narobił. A tak poza tym, my już dzisiaj po kolędzie - ksądz zacząl chodzić o 16 a o 16:08 juz było u mnie po. Oskar byl nie wyspany wiec na widok księdza w płacz:). Małemu przybylo ząbków i nasz dorobek= 7 szt:) To tyle o nas

Lena - bardzo się cieszę że operacja Wiktorii się udała

Najserdeczniejsze życzenia dla dzisiejszych solenizantów Gajusi, Polci, Filipka i Jasia

teraz postaram się byc na bierząco...
 
:-(
Właśnie wróciliśmy od lekarza i jutro idziemy do szpitala na tomografię:( Mała przez tą dużą główkę i miękkie ciemię ma podejrzenia wodogłowia:(
 
:-(
Właśnie wróciliśmy od lekarza i jutro idziemy do szpitala na tomografię:( Mała przez tą dużą główkę i miękkie ciemię ma podejrzenia wodogłowia:(
Na pewno wszystko będzie dobrze...musi być i nie masz prawa myśleć inaczej...Natalka jest na pewno zdrowa.
 
Lena super wiadomośc ! teraz już będzie tylko dobrze !
Zdec to mała ma dużą główkę? nie zauważyłam na zdjęciach! zobaczysz na podejrzeniach się skończy. trzymam kciuki jutro
 
:-(
Właśnie wróciliśmy od lekarza i jutro idziemy do szpitala na tomografię:( Mała przez tą dużą główkę i miękkie ciemię ma podejrzenia wodogłowia:(

zdec - oni chyba sami maja wodoglowie i bezmózgowie przy okazji. Przecież wcale nie ma aż tak dużej jak to sie zdarza przy tego typu rzeczach. Daj znać jutro jak wrócicie. I nie martw sie bo to na pewno tylko podejrzenia.
 
reklama
zdec moja chrześnica też miała podejrzenie wodogłowia, a to tylko jakaś durna baba nastraszyła jej rodziców, zadnego wodogłowia nie było. Natalka też napewno zdrowiutka!!! Też nie zauważyłam żeby miała duzą głowę! Co za bzdury!!
 
Do góry