reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
witam :-)
Szymek w przedszkolu :-) nareszcie bo już myślałam że mi dom rozniesie :-p
Kacperek wysypany ale nie gorączkuje i humorek mu dopisuje, tylko musze go pilnować zeby się nie drapał. Wyszła mu już górna lewa jedyneczka więc mamy 5 zęboli ale widze że już prawa jest napuchnięta :-)
Kacperek zaczął pomału raczkować :happy:co prawdza robi 2-3 ruchy do przodu i pada na brzuszek ale zawsze to już coś:happy: szybszego tępa nabiera jak zobaczy gdzieś jakiś kabelek:-D wtedy w mgnieniu oka potrafi do niego dojść :-).

Zdec - próbowałam zagłosować ale coś nie moge potem spróbuję jeszcze raz :-)
Gosiu - gratuluję ząbka :-)

Dziewczyny jak się włącza ignora ?
 
Nie było mnie tu kilka dni i jestem w szoku jak czytam co się dzieje.. telenowela to nic w porównaniu z naszym forum :)
Jak będę chciała poczytać fajne bajki z placa wyssane to juz wiem gdzie trafić - wątek czerwcówki jest chyba popularny wśród osób, którym się w życiu nudzi...
Ale ten internet pełen jest furjatów.

edit: druga :))

Znasz mnie że mówisz że wyssane??nie kazdy super zycie,nie kazdy ma z górki.Jak bym napisałam np o rodiznie ojca dziekca to dopiero byscie sobie pomyśleli ale niestety nawsi jeszcze rodziny tak maja przesrane.A nie tak jak TY krowa pasie się na łące, i ma wille z basenem .
 
Pozdrowienia dla super cioć BabyBoomowych!!!
Copy of DSC07450.jpgCopy of DSC07461.jpg
 
reklama
Do góry