reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

ide spać właśnie teraz opędzlowałam puszkę tuńczyka 2 parówki i Gajki chrupki:)Wsztystko w łóżku:)
Lenka no jak napiszesz że zagryzłaś to cukierkiem czekoladowym to będzie oznaczać jedno....:p:p:p


A apropos to w święta wspominałam z mdłościami jak rok temu zajadałam się śledziem z cebulką iiiii zagryzałam TRUFLAMI wawela aaa fujjjjj:) :) :)
Ale fajne czasy były......Wszyscy mi szukali przez kilka dni wiśni w kompocie bo nigdzie nie było a mi się chciało!!!! :) Fajnie tak powspominać...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Lena to świnko.....Ferrero....Ale mi smaczka narobiłaś...Jak nie zasnę przez Ciebie, bo będę sie ciągle ślinić....to....wrrrrrrrrr....Marny Twój los :-D :-D :-D
 
reklama
podeprzeć się nie da.Podbierałam go jak był maleńki ,jak miał miesiac .Wtedy już najpierw ramionami rzucał w bok a potem dupą i nogami i tak się przesuwał bo nienawidził boku.Jak do niego przychodziłam to spał sobie na pleckach wesoly ze mu się udało przewrócić.Teraz coś mu się odmieniło i tylko chce na boku a niestety w nocy przewraca się na brzuch z głową w materacu.W dzien jak chce głowe tak połozyc sobie na chwile to też tak robi.


Ja tez wAM mówie dobranoc bo o 5-6 bedzie pobudnka to samej 9


Twardy mam od twardej macicy bo mnie calą ciaze przesladowała.Juz chcialam sobie ten nick zmienić dawno ale chyba się nie da tak.Mam 23 lata jestem z rzeszowa.Studiowałam ekonomie ale teraz od lutego wracam z urlopu i ide na zaoczne

Cześć dziewczyny,
sorry, że sie wtrącę. Przyznam się szczerze, że podczytuję was od świąt Bożego Narodzenia ale nie miałam odwagi do was napisać. Dopiero ta historia z TWARDYM mnie skusiła do napisania.
To jest jej post z 07 stycznia w którym studiuje ekonomie a kilka dni później już studiuje prawo. Ja nie wierzę w żadne słowo tej dziewczyny. Kiedyś już chyba też była jakaś historia z nią na ogólnym forum.

A tak poza tym to mam synka z czerwca i dlatego was zaczęłam podczytywać,
może jeszcze kiedyś się odważę coś napisać

pozdrawiam
 
Do góry