reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Gosiu - gratulacje!!!
Agi - super fotki :)
Zdec - witaj po weekendzie
Jutro kontrola neurologiczna i oczywiście wiem że wszystko w porządku bo ortopeda to stwierdził ale i tak się denerwować już zaczęłam... A jeszcze jak trafię na taką pindziu lindzie jak Kasiek ... Mam nadzieję że nie zapomnę języka w gębie ze stresu jak się brzydko przyczepi do siedzenia Jasia... Okis idę na Kac Vegas
 
Twardy pytałyśmy Cię o n-k, a nie widziałam odpowiedzi????????????? A poza tym jak tam prawo rzymskie Ci się podobało na studiach? Jakies konkretne zagadnienia Cię interesowały? Ja nigdy nie lubiłam teorii polityki, ale za to cywilistyka super. A Ty?W czym się widzisz? Liczę na odpowiedź, a jesli nie to odwiedź forum parapsychologiczne raczej :-)
edit... widze że temat NK powrócił wcześniej:)
 
witajcie nie bylo mnie kilka dni bo sie transfer skonczył i net mi chodzi z zawrotna predkoscia 20 kb :wściekła/y:

Filip jest po zabiegu sklejki (stulejka) ogolnie znosi dobrze tylko ma proble z siusianiem bo go strasznie szczypie ;/

z lepszych wiesci to Emilka zaczela pic z butli z czego jestem strasznie szczesliwa :)
sorka ze tak o sobie ale nie jestem w stanie nadrobic tych kilku dni ;/

milego wieczoru zycze a ja lece sie kurowac bo mnie cos dopadlo ;/
 
reklama
Gosiu - gratulacje!!!
Agi - super fotki :)
Zdec - witaj po weekendzie
Jutro kontrola neurologiczna i oczywiście wiem że wszystko w porządku bo ortopeda to stwierdził ale i tak się denerwować już zaczęłam... A jeszcze jak trafię na taką pindziu lindzie jak Kasiek ... Mam nadzieję że nie zapomnę języka w gębie ze stresu jak się brzydko przyczepi do siedzenia Jasia... Okis idę na Kac Vegas
Trzymam kciuki!!
 
Do góry