reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

kurcze u sie ostatnio wiecej dzieje niz w brazylijskiej telenoweli.......a ile smiechu przy tym...
istny harry potter :p

witam nowa mamusie :)

moj wrocil z pracy i mala na nogi postawil teraz piszczy w lozeczku bo chce z niego wyjsc:-D
milej nocy i twardych snow :):-D:-D:-D:-D
 
reklama
"wcale sie nie pograzam bo nie mam czego" na trzecim roku studiów taka składnia??? dziewczyno na boga kto cie na te studia przyjął?????? dajmy juz spokój !!!!!!!!!!!!!! dość już o Tobie !!!! dziewczeta błagam was odetnijcie sie od tej jazdy ;-) ignor pleace!
 
Na Tuska wspolczuje zabiegu bardzo go szczypie ? ja jeszcze pamietam Olafa mial wtedy 2 lata to w sumie bylo tylko odciagniecie skorki io czyszczenie ale to co sie potem w domu dzialo to byl horror tydzien wyciety z zycia. A efekt taki ze przez kolejny rok zasypial tylko trzymany za reke z pytaniem czy go kocham... Co zalecili tobie ? my mielismy prze tydzien wlewac rivanol najlepiej po kazdym sikaniu mialo odkazac i zapobiegac kolejnemu przyklejaniu. Trzeba bylo strzykawke wlozyc do srodka uszczelnic i wposcic plyn, ja go trzymalam on walczyl z calych sil a maz wlewal, po tygodniu dpiero udalo sie bez walki, teraz jest ok mam nadzieje ze z Erciem obejdzie sie bez. Usciski dla Filipka
 
reklama
Do góry