reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Witam nowe mamusie:-) Widzę że trochę się nasze grono poszerzyło:-)
adorea - swoją drogą to coś masz nie tak z suwaczkiem;-)

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA DZISIEJSZYCH, WCZORAJSZYCH I PRZEDWCZORAJSZYCH SOLENIZANTÓW!!:-)

lena jak zwykle jakieś skojarzenia z twardym:-D:-D Swoją drogą puzzle nadal na Ciebie czekają u mamy;-) Jestem w szoku że dzeciom coś dają na sen:szok::szok::szok: Swoją drogą to 2 dzieci to mało w pokoju, moja bratowa jak była na Brochowie przy moim bratanku to coś tam płaciła (nie pamiętam ile) ale na sali było 4 dzieci:szok::szok: i spanie to tylko na stołeczku:szok::szok:
Zdjęcie Gaji, chwilę mi zajęło odnalezienie na foto dziecka:-) Ale moja też wygląda podobnie jak śpi, tyle tylko że całą twarz ma zawsze zakrytą tetrą;-)

Milka - świetne zdjęcia:-)

:-D:-D:-D:-D:-D O ludu co się tu działo, jak mnie nie było, wszystko twarde było:-D:-D

Kurde i znowu aferka! Szkoda że nie byłam na bieżąco, ale czyżby kolejny troll?:eek:

agast - spryciula z Jagódki;-) Ale pewnie już zasuwa:-) Gratulacje!

gosiagro - szkoda że mnie nie było we wro, bo pewnie też byśmy się wybrały do rynku. Póki co nie dawno słyszałam fajerwerki;-) A pójdziemy może za rok:-) Gratuluję drugiego ząbka:-)

Agi78 Pola jak zwykle piękna a jaka zadowolona w nowej spacerówce:-)

Pewnie na zamkniętym ciekawe rzeczy naskrobane, ale to chyba raczej jutro, bo nie było mnie kilka dni w domu... i już widzę że stary się niecierpliwi:-D:-D
 
Yupiiii:-D:-D mamy drugiego ząbka, prawą dolna jedyneczke:-):-)

No to gratuluję z całego serca:tak::-)

A my po spacerku wróciliśmy zadowoleni i wypoczęci...Zaszalałam dziś i kupiłam troszke ubranek Polci....2 BLUZECZKI I SKARPETKI w H&M i sukieneczkę w markuspencerze....Ale najważniejsze że spacerek udany a Polcia dziś pierwszy raz jechała w spacerówie.....

Jak zwykle piękna mama ze śliczną córcią. Bardzo ładne zdjęcia.:-)

Witajcie.Agi78 ładne zdjecia,kiedys i ja musze wstawic

Co to ma znaczyć kiedyś? Już dawno powinnaś wstawić. I nie odpowiadasz na pytania. Niegrzeczna dziewczynka. Padło już pytanie czy na nk jesteś? I co?

WITAJCIE:))))
Zabieram się za nadrabianie was, ciekawe czy mi się uda;)
A tymczasem prosziłabym gorąco o głosiki na Natalkę w pudle, póki co ostatnie zdjęcie:): Głosowanie na zdjęcie miesiąca - eMaluszki.pl

Zagłosowane kochana. :tak:
 
WITAJCIE:))))
Zabieram się za nadrabianie was, ciekawe czy mi się uda;)
A tymczasem prosziłabym gorąco o głosiki na Natalkę w pudle, póki co ostatnie zdjęcie:): Głosowanie na zdjęcie miesiąca - eMaluszki.pl

ZDEC ja jakoś o nich pamiętam ale mąż ciągle nie miał czasu a mi sie samej nie chciało!!ZDEC szkoda,że trzeba się logować;(
Gosia gratulujemy drugiego zębolka;)
AGI super fotki, Polcia fest babeczka;)
100 lat dla dzisiejszych soleniazantów!!!!!
 
Avena gratuluje zeba

Agast ale spryciula z malej buziaki z okazji ":urodzin"

Makdziak fajnie spi ja moje pierwsze skojarzenie ze sie bawi w chowanego :))

Lena ale sie zakopala , Ercio tez sie lubi prezydusic prezed snem

Korander powialo wiosna

Kasia u nas spanie bylo od 19.30 do 7 ostani miesiac pobudka o ok 2 o ok 5 jak wyszedl zab to spi znow pelna noc

Hefi wspolczuje bolu

Gosiargo Maja robi postepy :) gratulujemy zeba

Agi ale u Was slonecznie

Zdec ja dzis dalam Erciowi w kosciele moja chuste do przytulenia bo biedak nie mog zasnac bez przytulanki pomoglo :)

Ewus calusy dla blizniakow

gdzie na zginela Eagle i Kajdusia?
 
Mama tak sobie.dziekuje.Nie wstaje z łozku bo jak wstanie tylko to niedobrze jej;/ Chyba jakiś wstrząs;/jutro jadzie przed 8 do lekarza.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry