reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Lencja o tym samym pomyslałam i nawet szukałam ale nic nie znalazłam :-D:-D

Koriader ja Ci nie pomoge bo u mnie podobnie... Położyłam Olka spać o 18.30 i potem co 1h się budził z rykiem a ostatecznie wstał o 3 !! :-D I doszłam do wniosku że od dzisiaj ucze go zasypiać samego i dość bujania bo ja chce spaaaać !!
A Ty jak tylko możesz to kładz się z małą spać i chociaż na 30 mniut zamknij oczy i odpocznij :-)

A dziewczyny do kogo się zwrócić żeby dostać się na zamknięty? Ja wiem wiem że napewno teraz jeszcze za szybko ale ogólnie zgłosze się a jak postanowice mnie tam wpuścić to ok ;-)

Anecznik mojemu się nie spodoba albo może nawet się nie zainteresuje bo ja już nie pamietam jak TO się robi heh :D
 
A ja powiem tyle: nie lubię palenia czarownic. Łatwo jest rzucić na kogoś podejrzenie, szczególnie nie cytując wiadomości. Należy wysłuchać co mają do powiedzenia obie strony.
A ja też nie widzę potrzeby jej wysłuchiwania bo chodzi o to że pisze o nas co my piszemy między sobą w zaufaniu,a tak się chyba nie robi???
 
Witam. I znowu akcja na forum. Wrrrr.....Coś dziwnie się ta Ania nie odzywa ostatnio:-D Hmmm.... Nie rozumiem jak można komuś takie wiadomości na priv wysyłac i po co.

A my zaraz na bilans wychodzimy i mam stresa.

Kolejny dzien zaczełam jak wczoriaj . Dziasiaj dzwoniłam do szefa czy mi łaskawie umowe przedłuży (mam do końca marca) zebym mogła brac wychowawcze z opieki a ten stary chu.... powiedział ,że nie!!! Aż sie poryczałam. Powiedzcie mi czy jak mi wygasnie umowa to mam prawo do zasiłku z urzedu pracy?

Jak wróce to sie odezwe kochane.
 
Ostatnia edycja:
Ale jest czarno na białym więc po co wysłuchiwać drugiej strony??

Z całym szacunkiem dla Mamy Kubulki... nie jest tak, że nie wierzę, ale wiadomości nie wkleiła. Opisała dość enigmatycznie co w niej było, jak ona ją odebrała. Może źle zrozumiała słowa Ani? Może żadnej wiadomości nie było? Trochę dziwi mnie sposób weryfikacji osób na "zamknięty" - jeśli Ania została przyjęta, jak rozumiem zasłużyła sobie na Wasze zaufanie, które straciła jednym postem nowej osoby, bez przeczytania dokładnej treści wiadomości czy chociaż poczekania na jej odpowiedź w sprawie. Jak rozumiem dowodem na to, że taka wiadomość faktycznie została wysłana, jest to, że Mama Kubulki dowiedziała się o tym, że ktoś źle o niej pisał na "zamkniętym". Mnie to nie przekonuje. O większości osób, które nie upubliczniają wielu szczegółów ze swojego życia na "otwartym" zapewne też tam coś było. Każda z takich osób mogłaby zablefować, że dostała od kogoś podobną wiadomość, choćby po to aby sama zyskać większe zaufanie.
 
reklama
Z całym szacunkiem dla Mamy Kubulki... nie jest tak, że nie wierzę, ale wiadomości nie wkleiła. Opisała dość enigmatycznie co w niej było, jak ona ją odebrała. Może źle zrozumiała słowa Ani? Może żadnej wiadomości nie było? Trochę dziwi mnie sposób weryfikacji osób na "zamknięty" - jeśli Ania została przyjęta, jak rozumiem zasłużyła sobie na Wasze zaufanie, które straciła jednym postem nowej osoby, bez przeczytania dokładnej treści wiadomości czy chociaż poczekania na jej odpowiedź w sprawie. Jak rozumiem dowodem na to, że taka wiadomość faktycznie została wysłana, jest to, że Mama Kubulki dowiedziała się o tym, że ktoś źle o niej pisał na "zamkniętym". Mnie to nie przekonuje. O większości osób, które nie upubliczniają wielu szczegółów ze swojego życia na "otwartym" zapewne też tam coś było. Każda z takich osób mogłaby zablefować, że dostała od kogoś podobną wiadomość, choćby po to aby sama zyskać większe zaufanie.

Rozwiązaniem jest przekazanie treści wiadomości osobie która moderuje zamkniety wątek. Ponieważ wklejanie na ogólnym prywatnej wiadomości jest raczej nie na miejscu. Ja osobiscie jestem skłonna uwierzyć Mamie Kubulki po tym jak widziałam nieco niekulturalne zachowanie Ani na ogólnym. I nie należę do wątku zamkniętego dodam.

Emalia - współczuję szefa... Ludzie są bezwzględni. A potem słychać w tv że ludzie bardzo póżno się decyduja na dzieci. Jak się nie decydowac jak jest taka dyskryminacja matek z dziećmi... <przytulam>
 
Ostatnia edycja:
Do góry