reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

dziewczyny naprawde nie chcialam takiego dymu tu narobic, źle sie z tym czuje, zabolala mnie ta wiadomosc, ale moze Ania. ma taki agresywny styl bycia


agentka dziewczyny z zamknietego maja udostepniona ta wiadomosc

chcialam Kubusia nakarmic przez nakladki, ale nie chcial ssac, boje sie podac mu samego cyca, bo straaasznie gryzie, nie wytrzymam tego, skonczyło sie na butelce, Wasze dzieci nie gryza? nikt tu nic nie mowi
 
reklama
Obraz 031.jpgA to Gaja i jej renifer;)
pencil.png
 
owszem Gosia masz racje,zaczyna sie tu robc neprzyjemnie i niesmacznie :szok::eek:.Obgadywanie i nagabywanie nie jest przyjemne,a szczegolni dla osob postronnych. Niewiem co wy dziewczyny chcecie zrobic z tym forum.
Czytalam co wedy pisala Ania. kurde kazda z nas moze trafic na fatalny dzien i napisac cos glupiego,awszystkie na nia naskoczylyscie,szkoda. Ania.byla z nami od poczatku,a nagle stala sie wrogiem, glupota ludzka nie zna granic i to tu widac niestety. Przeciez mona sobie wszystko wytlumaczy,a nie zaraz kogo przeklnac i wykluczyc :no::no::no:.
 
Świetne zdjęcia...strona tez fajna ale PhotoMontager.com: Make great photo montages for free! więc com zamiast pl w google znalazłam, moze sama pokombinuje :)
Mamokubulki dobrze że napisałaś kto i co napisał bo widać, że mimo selekcji mamy kogoś takiego na zamkniętym a warto takie rzeczy wiedzieć
Korinander, u mnie Krzysiek zrobił mi cos podobnego przez 3 noce z rzędu jakiś czas temu, w sumie nie wiem czemu, rzucał się płakał, wył-to lepsze określenie, prze jakieś 3 noce nie spałam tylko nad nim czuwałam a 4 noc już wszystko wróciło do normy i tak jest do tej pory.
Emilia82 po mojemui dostaniesz zasiłek (oczywiści jeśli nie macie np. gospodarstwa) z UP

Się "pl" wcisnęło z przyzwyczajenia a miało być com:(

A by troszke rozładowac atmosferę Od Cioci Perfecty z pozdrowieniami dla wszystkich mam i ich skarbeczków


http://www.dancingsantacard.com/?santa=261421


troszke wcześnie ale mam dzisiaj świąteczny nastrój i szukam internetowych "dupereli":p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry