reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Anecznik dzięki za tą stronke. Takiego czegoś szukam ale na rocznice ślubu. Teraz bardziej szukam czegoś związanego z motorami, samochodami albo ewentualnie komputerem bądz telefonem :-) prócz tego już mu kupiłam spodnie i sweterek :-)

Lena a dużo masz? Bo w sumie ja lubie prasować. Właczam film ciekawy i heeeja :-) ale Ty za to upieczesz mi ciastka cooo :-)

Perfecta super te zdjęcia :-)

Dobra Jasio poszedł spać to ja ide szorowac okno :-) pojewie się zaraz znowu :-)

ok moge Ci upiec wszystko w sobote piekę torta:)Bo w niedziele mamy 1 rocznice slubu:)A sterta pokazna
 
reklama
Właśnie też o tym pomyślałam Kasiu ale boje się że będzie mu to leżeć. Ale chyba kupie. Do tego te spodnie, sweter, golarki i starczy :))
Ja i tak nie dostane już nic buuuu bo na Mikołaja dostałam zegarek :)

Lena jak to przeleciało :) jeszcze kurcze pamiętam jak się zachwycałam Twoją sukienką na ślub cywilny. Cuuuudna była !! :) a album z gołymi babkami napewno baaaaardzo by mu się spodobał heh :D
 
A ja powiem tyle: nie lubię palenia czarownic. Łatwo jest rzucić na kogoś podejrzenie, szczególnie nie cytując wiadomości. Należy wysłuchać co mają do powiedzenia obie strony.
 
Witam sie, okropna noc, masakra :no: Dziewczyny cos strasznego Lila padla mi o 1830 i wstala po godzinie i zaczal sie placz ktory przeszedl w jakis dziki wrzask a potem atak paniki az mala nie mogla tchu zlapac ja ryczalam w pewnym momencie razem z nia patrzyla na nas i nas nie poznawala nie wiem czy byla w polsnie ale to bylo okropne :-(W koncu udalo mi sie jej podac Viburcol i zasnela w naszym lozku i juz tak zostala do rana bo co probowalam ja przelozyc to placz.. nie wiem o co chodzilo ale wygladam i czuje sie dzis jak zombi

Widze ze na forum znowu ciekawie ..pff
Napisze krotko: dziewczyny ktore nie maja dostepu do zamknietego: nie czujcie sie przez to odrzucone zamkniety watek zalozylysmy rownolegle z tym aby moc tam sobie pisac o prywatnych sprawach nie wszyscy czuja sie bezpiecznie na ogolnym. W miedzyczasie pojawilo sie u nas kilka dziewczyn ktore bardzo nadszarpnely nasze zaufanie, juz o tym wielokrotnie pisalysmy, i dlatego czerwcowki2010 sa chyba najbardziej wyczulone na tego rodzaju sprawy ;-) Na zamknietym nikt nikogo nie obraza zazwyczaj omawiamy nowe osoby bo w koncu po jakims czasie i im bedzie nalezal sie dostep do zamknietego. Nie chcialabym by przez taki numer jaki wywinela Ania. ktoras z was poczula sie urazona lub niemile przez nas widziana, ja bardzo sie ciesze ze nadal do nas nowe kobitki dolaczaja!
mama kubulki nie przejmuj sie i olej sprawe ja tez nie lubie takich sytuacji ale dobrze ze o tym napisalas
 
Właśnie też o tym pomyślałam Kasiu ale boje się że będzie mu to leżeć. Ale chyba kupie. Do tego te spodnie, sweter, golarki i starczy :))
Ja i tak nie dostane już nic buuuu bo na Mikołaja dostałam zegarek :)

Lena jak to przeleciało :) jeszcze kurcze pamiętam jak się zachwycałam Twoją sukienką na ślub cywilny. Cuuuudna była !! :) a album z gołymi babkami napewno baaaaardzo by mu się spodobał heh :D

no masakra nic nie mów;)Właśnie wystawiłam ja na allegro:)
 
w sumie już nie jestem taka wkurzona jak wczoraj, może niepotrzebnie pisalam tamtem post…. Już mi cala złośc przeszla, ale wczoraj się tak zezłościłam, ze Az mi się to w nocy sniło, nie wiem czemu nie powiedzialam o kogo chodzi, mowilam o Ani. tej samej, która ostatnio wyzywala ludzi od „nie lekarzy” a sama dawala takie rady ze hoho, dobrze ze jej nie znam w realu, bo na pewno nie jest symatyczna
Bardzo dobrze że to napisałaś!!!!:tak::tak:
Osoba, do której to pisze, wie, ze o nia chodzi:
To ze nie naleze do zamknietego, nie znaczy, ze możesz mi robic takie uwagi! jestem niekonfliktowym człowiekiem, ale to już przegięcie
Po cholere mi piszesz na priv, ze na zamknietym ktoś obrabia mi tyłek? Co mam sobie Myślec? Jest mi przykro, ale staram się zdobyc zaufanie dziewczyn, może na początku za duzo o sobie powiedzialam, żałuję, ale teraz już czasu nie cofne, pierwszy raz udzielam się na forum i nie znalam jeszcze wszystkich zasad, proszę o troche wyrozumiałości,
nikogo nie obrazam, wiec wolalabym, żeby nikt mnie też nie obrażal, jeśli ktos mnie nie lubi, to trudno, ale daruj sobie takie uwagi, nie masz najmniejszego powodu, żeby być w stosunku do mnie taka opryskliwa, ja Ci żadnej krzywdy nie zrobiłam, ostatnio na forum już się okazało, ze uwazasz się za najmadrzejsza na świecie, nie tylko ja to przeciez zauważyłam
Dobre słowa:tak::tak:
I też bym się wkurzyła...


A teraz do naszej "koleżanki" Ania. brak mi słów ...:sorry:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry