reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Najlepsze życzonka dla dzisiejszych 5- i 6- miesięczniaków:-):-):-):-) Coraz więcej tych 6miesięczniaków:tak:
I oczywiście dla wszystkich Kaś samych radości i pociechy z dzieci oraz pomocy ze strony tatusiów :tak:
mój maż chciałby dostać nowy zegarek do nurkowania i na narty, kosztuje dużo wiec juz odkładam kase po trochu bo chce go mile zaskoczyc i mu go sprezentowac...zasłużył bo bardzo mi pomaga i wiem ze mnie kocha;-) no i nie chce wyjsc na złą żone bo sama pewnie dostane jakis fajny prezent, poza tym bardziej lubie dawc niz dostawac......
Mój P. kupił sobie używany zegarek do nurkowania na ebay, a i tak kupę kasy wydał. Dobra z ciebie żonka:tak: Ja jak zwykle nie wiem, co kupić :-(Mój zeszłoroczny prezent w porównaniu z tym, co dostałam, był na niskim poziomie, to w tym roku muszę się bardziej postarać:dry:
Witaj chapicha:tak:
do jakiej temp mozna z dzieckiem wychodzic? mama mi mowi ze do -5, potem jest niebezpiecnie dla pluc
Ja słyszałam, że do -10
koriander Świetny pokaz:biggrin2: Z twoim udziałem będą jeszcze lepsze :tak:
Jak wekujecie jedzenie bo ja chciałam wekować Gai marchew samą w razie W tzn sraki tak jak teraz;)Wystarczy do słoiczka i zagotować??/A które słoiczki nie nadawały sie do zawekowania Gerbera czy bobowity??
dokładnie, ja wekuje w słoiczkach po koncentracie- gotuję ok.15min i się ładnie zamykają słoiczki
Agi78
super wieści :biggrin2:
ja owocki zawekowałam ale nie wiem czy dobrze, próbowałam i chyba nie są zepsute. jakpoznać czy słoik się zawekował??
pokrywka się zasysa i nie klika :tak:
A matka była na warsztatach makijażu, przynajmniej się trochę rozerwałam, a jutro kino:) A niech stary sobie teraz radzi z małą:)


edit) A jeszcze się wam wyżalę, a co:p Pewnie wiele z was ma materac kokosowy w łóżeczku, powiedzcie mi czy nie odkształcił się wam on.... my mamy materac lateksowo-kokosowy, mała teraz leży na kokosie, ale już z drugiej strony odkształcił się tak, że jest straszne wgłębienie:((( Jestem trochę zła, bo materac kosztował nie małe pieniądze, a żebym to jeszcze paragon miała, a ja jak zwykle wywaliłam:((( No i teraz nie wiem, może najlepiej małą już na stronie lateksowej położyć... jak się okaże że tamta też się będzie tak odkształcać na trwałe to wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr..... nie ręczę za siebie............ wrrrrrrrrrrrrrrrr
Tak trzymaj :tak: Relaksuj się:tak:
my mamy kokos-gryka materac i na razie nic się z nim nie dzieje:tak:
Zabawki już działają?
emalia Biedny piesek, mam nadzieję, że szczeniaka uda się wykarmić
Wcięło mi pół posta :wściekła/y: nie mam czasu uzupełnić, odezwę się później
 
reklama
Witajcie,

Wszystkim solenizantom dzisiejszym wszystkiego najlepszego! Oraz życzenia imieninowe dla wszystkich Kaś:)

nadika - ja nie dawałam Sinlaca, daję zwykłą kaszę ryżową o jakims smaku, już było jabłko, banan, brzoskwinia teraz w kolejce czeka malinka:-)

na-tuska - siateczki potocznie mówimy, bo to takie jakby siateczki w które wkłada się jakiś owoc i dziecko go ciamka przez siateczkę:-) Już widzę że zostało ci wytłumaczone:-D:-D

liliti - to dobrze że zaszczepiliście małą na rota;-) A swoją drogą skąd ona to wzięła? Ma jakiś kontakt z dziećmi w wieku przedszkolnym?

chapicha - witaj!

Agi78 - super! To problem z płytkami masz z głowy:-)

koriander - świetny taki duży HM, u nas by się przydał:-)

Czekam na moje dziecko, bo od rana nie widziałam:-( a ona się szwęda z babcią na spacerkach;-)
Powiem wam że mamy postępy, na prawdę aż byłam dzisiaj zdziwiona, mała poszła spać ok.19 i obudziła się na karmienie dopiero ok 5:szok::szok: Ale się wyspałam:-D:-D Jak nigdy;-)
 
Dziewczyny, w jaki sposób pozbywacie się plam po jedzonku? Ja piorę w Persilu Sensitive, 40'C i nic to nie daje... Plamy zostają jakie były - głównie po marchewce :( Już się nawet zastanawiałam czy nie odplamić Vanishem i nie wyprać potem w proszku dla dzieci. Tylko czy coś takiego nie podrażni skóry malucha?
 
jutro też sprubuje normalnego banana rozgniesc i dać małej bo owoców ze słoików nie bardzo ;-( dzis wsuneła troche marchewki z jabłkie, ogólnie zauwazyłam ze nie lubi slodkich rzeczy ale to pewnie po ciąży mojej, nie jadłam nic słodkiego i pewnie tego nie zna;-)

pisałyscie o prezentach gwiazdkowych, w tym roku wigilia u nas i jakies 15 osób , już od miesiaca mysle o prezentach co komu i w ogóle;-)no i to pierwsze święta naszej Niuni!!! mój maż chciałby dostać nowy zegarek do nurkowania i na narty, kosztuje dużo wiec juz odkładam kase po trochu bo chce go mile zaskoczyc i mu go sprezentowac...zasłużył bo bardzo mi pomaga i wiem ze mnie kocha;-) no i nie chce wyjsc na złą żone bo sama pewnie dostane jakis fajny prezent, poza tym bardziej lubie dawc niz dostawac......
no i oczywiscie szlachetna paczka jak co roku z mężem przygotowujemy prezent dla obcych.


jak by co to kup u mojego męża w sklepie, rabat ci załatwię :) obejzyj na SKLEP NURKOWY DiveZone.pl - SPRZĘT DO NURKOWANIA dla wszystkich. Nurkowania i sklep. a potem daj znać to załatwię z b rabacik :)
 
Witajcie;)
Byłam dzisiaj z Gają u pediatry bo w nocy zrobiła 4 kleksy w ciągu godziny!!Od 6 zrobiła tylko 3 więc chyba się wszystko normuje lekarka nie wie od czego mówi, że po prostu jakiś wirus jest i tyle!!!Mam podawać Lacid i orsalit i to wszystko;)Jeszcze się śmiałaże ona na chorą nie wyglada zaczęła ja osłuchiwać a ta jej buch za słuchawkę;)I się cieszy żmijka mała;)
Ale dużo nowych dziweczyn aż dziwnie to uciekam na zamknięty;)
 
Dziewczyny, w jaki sposób pozbywacie się plam po jedzonku? Ja piorę w Persilu Sensitive, 40'C i nic to nie daje... Plamy zostają jakie były - głównie po marchewce :( Już się nawet zastanawiałam czy nie odplamić Vanishem i nie wyprać potem w proszku dla dzieci. Tylko czy coś takiego nie podrażni skóry malucha?

Nie wywabisz ja z dzięciecych proszków próbowałam cuda na kiju i dupa...
Kasia sto lat dla Filipka ale mamy ładne suwaczki:)
 
Dziewczyny, w jaki sposób pozbywacie się plam po jedzonku? Ja piorę w Persilu Sensitive, 40'C i nic to nie daje... Plamy zostają jakie były - głównie po marchewce :( Już się nawet zastanawiałam czy nie odplamić Vanishem i nie wyprać potem w proszku dla dzieci. Tylko czy coś takiego nie podrażni skóry malucha?
Ja polecam mydełko GALLSEIFE-MYDEŁKO NA UPORCZYWE PLAMY 100G NIEMCY! (1295461063) - Aukcje internetowe Allegro spieram nim wszystkie w miarę świeże plamy i jest super, jak ze starymi nie wiem bo nie mam takich. Ja je kupuje na rynku na straganach z produktami z Niemiec.
 
reklama
Do góry