reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
głos oddany

Witajcie;)
Byłam dzisiaj z Gają u pediatry bo w nocy zrobiła 4 kleksy w ciągu godziny!!Od 6 zrobiła tylko 3 więc chyba się wszystko normuje lekarka nie wie od czego mówi, że po prostu jakiś wirus jest i tyle!!!Mam podawać Lacid i orsalit i to wszystko;)Jeszcze się śmiałaże ona na chorą nie wyglada zaczęła ja osłuchiwać a ta jej buch za słuchawkę;)I się cieszy żmijka mała;)
Ale dużo nowych dziweczyn aż dziwnie to uciekam na zamknięty;)
Hhheehe:-D:-D:-D:-D

No to to samo co i u nas:-(

Witam, można dołączyć? :)
Witaj:tak::tak:


Dziewczyny powoli normalnie nie ogarniam.A w domu też mam sajgon i na nic czasu nie mam:-(

Dla wszystkich dzieciaczków zdrówka!!!!
 
Może już zagłosowałaś;)
Dziewczyny potrzebuję napisać fajny list motywacyjny macie jakiś wzór??
dziś napewno nie bo rano nie miałam czasu :dry:
Jak to na słońcu? :)

trzeba wywiesic np brudne ubranko czy pieluche na słońce wtedy plama zniknie :)
dokładnie tak Sok i marchew - Usuwanie plam

a jeszcze znalazlam coś takiego na inne plamy
Usuwanie plam, plamy i zabrudzenia oraz sposob jak usunac plame
vrf ybgvfdcf nyhgggggggggfcu nyhbvvnnnm6y67665ybhjui8yuhjn bucb5r6ttf hbyg

a to Fifi z nami sie witał???:-)

właśnie dziś dowiedziałam się ze synek szwagierki tak będzie miał na imię i od razu skojarzyło mi się z Wami :-)

a teraz juz zmykam Miłej nocki i przespanej przede wszystkim
 

dziś pobudka o 7:30 wiec to nie przypadek wczoraj tylko Niunia postanowiła przesypać juz całe nocki :-)

gratuluje i zazdroszczę, choć nie mam co narzekać, co druga nocka calutką przesypiam

Gosiargo ja bylam na sniadanie do lozka

my tez dzisiaj na tym byłyśmy:-)

Gosiagro dzieki, noc minela super, Jas zasnal kolo 23 i spal do 7, wtedy tez dopiero dostal jesc wiec jestem dzis naprawde wyspana

skoro nocka super to mam nadzieję dzień tak samo minął?

Ja mam cicha nadzieje ze kiedys bede mogla nad takim pokazem pracowac :)

niech Ci się spełni!!!

A zapomniałam napisać że dziś dzień pluszowego misia moja córcia wzieła ulubieńca do przedszkola będą mieli misiową imprezke

Misiowa impreza:-D:-D już nie mogę się doczekać jak moja Majusia będzie na takie chodzić:tak:

Ja miałam noc koszmarną
Tzn Polcia spała ładnie od 19.00 do 5.15...ale za to mamusia od 23.30 w kibelku....Nie wiem czy czymś się zatrułam czy jak...ale koszmar!!!! Na szczęście po jakis 2 godzinach przeszło.....

jakieś zatrucie? wspólczuje

a jednak sie nie pomyliłam , odebrałam wynik kupki małej i ma ROTAWIRUSA ! stąd te luźne kupki, nie ma gorączki i wymiotow i tylko brak apetytu bo była szczepiona naszczescie. a zaczetwienione gardło też sie okazuje od rotawirusa a nie od przeziebienia jak twierdzila lekarz !!! wrrrrr jestem wsciekła ze jak mówie lekarce co podejrzewam to ona mnie wysmiewa i mówi ze to ona tu leczy a nie ja i co??? zmieniam od poniedzialku klinike i pediatre mam dosc ani mądralińskiej! od poczatku sama robie prywatnie badania, nie dostałam od niej skierowania nawet na badanie krwi......

musze małej wprowadzic diete, herbate z opru, marchwianke i kleik ryzowy nawodzie + probiotyk i powinno wkrótce przejsc

o matko, dużo zdrówka dla Soni! Instynkt matki nie zawiódł, a lekarz szkoda gadać:no:

Witam, można dołączyć? :)
)

witaj:-)

bylismy na spacerku godzinke, piekne slonce, lekki mrozik
chce najpierw Jaska troche zahartowac zanim ruszymy na swoje trasy
do jakiej temp mozna z dzieckiem wychodzic? mama mi mowi ze do -5, potem jest niebezpiecnie dla pluc

ja słyszałam, ze do -5 chyba ze mocno wieje to tez nie bo odczucie mrozu jest wtedy większe

My wrócililiśmy włąsnie od lekarza bo Polcia ma katarek i kaszlała w nocy...Lekarz ja osłuchał i na szczęście wszystko ok! Przy okazji odebrałam jej wyniki krwi...Wszystko w normie...W końcu trafiłam na lekarza który chętnie mi powiedział czego i ile mamy...ale najważniejsze że w końcu dowiedziałam się czy miałam małopłytkowośc przed ciąża czy to też efekt ciązy....I okazuje się że to efekt ciązy...bo w 9 tyg. ciązy miałam tych płytek 323tys....a pamiętacie ile miałam jak wylądowałam w Instutucie - 2tyś płytek!!! a dziś ich mam 143tyś (w normie ale norma zaczyna się od 140tyś...aczkowiek normy nie miałam od pół roku więc ok....płytki powoli ale rosną)...Także dobre wiadomości i u Polci wszystko Ok!!!!

super wieści!!:tak::tak:


zagłosowane
 
Agentka_RR co do plam, to ja polewam i nacieram Arielem wybielaczem, a potem piorę w pralce na 40stopniach z dodatkowym płukaniem:-) Jakoś odpukać na razie schodzą:-)

Dziewczny dzięki, było super:-):-) Film rewelka, oby więcej takich wypadów:-)
Moje dziecko dzisiaj jakieś rekordy spania pobija, ok.14:30 usnęła babci na spacerze, ok. 16 wstała, pobawiła się, zjadła i znowu tarła oczy, więc koło 16:30 ją położyłam, poszła spać, matka poszła do kina, dzwoni do starego o 19, a ten zdziwiony że już 7 a dziecko dalej śpi:szok::szok: No to ją obudził, kąpanie, butla, trochę zabawy i znowu śpi:szok::szok: Nie wiem czy to od nadmiaru powietrza na dworze jak jest:-D:-D Ciekawe jaka mnie noc w związku z tym czeka:szok:
 
Cześć Laseczki :-)

Gosiu, Zdec, Hefi - fajnie było was znowu zobaczyć i obejrzeć fajny film w fajnym towarzystwie :-)

Nie było mnie na forum pare dni i raczej nie ma szans na nadrobienie wszystkich postów.
U nas ok Kacperek rozrabia, zaczął pełzać i ogólnie radosny z niego dzieciaczek :-), Szymek zadowolony śmiga do przedszkola a ja dochodzę do siebie. Miałam ostatnio dwa razy napady jakiegoś bólu w okolicach serca i dwa razy byłam w szpitalu na szczęście tylko na 3-4 godziny. Dostawałam kroplówkę i wypuszczali mnie do domu. Ale mowie wam co się strachu najadłam jak mnie pierwszy raz złapało , zrobiło mi się słabo a ja sama z Kacperkiem w domu :-(.
No i tyle pisania Kacperek co prawda już spi :-), ale teraz trzeba obowiązkowo książeczke Szymkowi przeczytać :-)
 
a jednak sie nie pomyliłam , odebrałam wynik kupki małej i ma ROTAWIRUSA ! stąd te luźne kupki, nie ma gorączki i wymiotow i tylko brak apetytu bo była szczepiona naszczescie. a zaczetwienione gardło też sie okazuje od rotawirusa a nie od przeziebienia jak twierdzila lekarz !!! wrrrrr jestem wsciekła ze jak mówie lekarce co podejrzewam to ona mnie wysmiewa i mówi ze to ona tu leczy a nie ja i co??? zmieniam od poniedzialku klinike i pediatre mam dosc ani mądralińskiej! od poczatku sama robie prywatnie badania, nie dostałam od niej skierowania nawet na badanie krwi......

musze małej wprowadzic diete, herbate z opru, marchwianke i kleik ryzowy nawodzie + probiotyk i powinno wkrótce przejsc

Super ,że sama doszłaś do tego. Bardzo się cieszę i tylko patrze na poprawę. Fajnie to wygląda patrząc ,że w avatarku masz DR. HOUSE :-)

Witam, można dołączyć? :)

Jestem mamą Już prawie 6 miesięcznej Tośki, urodzonej 9 czerwca (w dniu urodzin jej tatusia a mego męża:)), ważyła 3350 i mierzyła 56 cm:).

Mam nadzieję, że przyjmniecie mnie do swego grona czerwcowych mam :)

Pozdrawiam :))

Witamy, witamy :)

My wrócililiśmy włąsnie od lekarza bo Polcia ma katarek i kaszlała w nocy...Lekarz ja osłuchał i na szczęście wszystko ok! Przy okazji odebrałam jej wyniki krwi...Wszystko w normie...W końcu trafiłam na lekarza który chętnie mi powiedział czego i ile mamy...ale najważniejsze że w końcu dowiedziałam się czy miałam małopłytkowośc przed ciąża czy to też efekt ciązy....I okazuje się że to efekt ciązy...bo w 9 tyg. ciązy miałam tych płytek 323tys....a pamiętacie ile miałam jak wylądowałam w Instutucie - 2tyś płytek!!! a dziś ich mam 143tyś (w normie ale norma zaczyna się od 140tyś...aczkowiek normy nie miałam od pół roku więc ok....płytki powoli ale rosną)...Także dobre wiadomości i u Polci wszystko Ok!!!!

Zdróweczka dla Polci i gratuluję płytek :)

Coś z tym linkiem masz nie tak :)

Może już zagłosowałaś;)
Dziewczyny potrzebuję napisać fajny list motywacyjny macie jakiś wzór??

Wybierasz się jednak do pracy :)???

Cześć Laseczki :-)

Gosiu, Zdec, Hefi - fajnie było was znowu zobaczyć i obejrzeć fajny film w fajnym towarzystwie :-)

Nie było mnie na forum pare dni i raczej nie ma szans na nadrobienie wszystkich postów.
U nas ok Kacperek rozrabia, zaczął pełzać i ogólnie radosny z niego dzieciaczek :-), Szymek zadowolony śmiga do przedszkola a ja dochodzę do siebie. Miałam ostatnio dwa razy napady jakiegoś bólu w okolicach serca i dwa razy byłam w szpitalu na szczęście tylko na 3-4 godziny. Dostawałam kroplówkę i wypuszczali mnie do domu. Ale mowie wam co się strachu najadłam jak mnie pierwszy raz złapało , zrobiło mi się słabo a ja sama z Kacperkiem w domu :-(.
No i tyle pisania Kacperek co prawda już spi :-), ale teraz trzeba obowiązkowo książeczke Szymkowi przeczytać :-)

Madziu zdrówka i oby się takie sytuacje nie powtarzały. Trzymam kciuki.

Ale Wam zazdroszczę tego kina. Szkoda ,że nie dałyście się namówic na srodę z dziecmi :(

U nas dzień przy desce do prasowania , ale skończyłam wszystko co mi zalegało :) Piesek jak na razie ma się dobrze, ładnie pije mleczko, tylko już nie daję rady. W nocy co 3 godziny do psa i między czasie do Jasia. Dzisiaj to mam sińce pod oczami, no ale czego się nie robi dla dzieci :) Teraz oglądam Housika :)

Wszystkim Kasieńkom - WSZYSTKIEGO NAJ NAJ!!!


MAŁYM JUBILATOM Z OKAZJI 5 I 6 MIESIECY, SAMYCH SŁONECZNYCH DNI I DUŻO ZDRÓWECZKA OD CIOCI I JASIA :-)
 
Cześć Laseczki :-)

Gosiu, Zdec, Hefi - fajnie było was znowu zobaczyć i obejrzeć fajny film w fajnym towarzystwie :-)

Nie było mnie na forum pare dni i raczej nie ma szans na nadrobienie wszystkich postów.
U nas ok Kacperek rozrabia, zaczął pełzać i ogólnie radosny z niego dzieciaczek :-), Szymek zadowolony śmiga do przedszkola a ja dochodzę do siebie. Miałam ostatnio dwa razy napady jakiegoś bólu w okolicach serca i dwa razy byłam w szpitalu na szczęście tylko na 3-4 godziny. Dostawałam kroplówkę i wypuszczali mnie do domu. Ale mowie wam co się strachu najadłam jak mnie pierwszy raz złapało , zrobiło mi się słabo a ja sama z Kacperkiem w domu :-(.
No i tyle pisania Kacperek co prawda już spi :-), ale teraz trzeba obowiązkowo książeczke Szymkowi przeczytać :-)

o kurcze... dużo zdrówka dla Ciebie!!!!
 
reklama
Kasiom zycze wszytskiego naj naj!!

Kasia ja tez lubie babyradio szkoda ze jest tylko w necie

Eagle juz wybieracie aparat?

Chapicha witamy ladny prezent zrobilas tatusiowi

Liliti masz intuicje u mnie pare kup dziennie chyba bym sie zdziwila jakby tak nie bylo

Agi gratulej plytek

Agentka ja zalewam Ace piote z naszymi ubraniami a potem jeszcze raz w dzidziusiu, plamy puszczaja

Lena zaglosowane

MagdaM od czego te bole?

U nas do poludnia zakupy mialam kupic sobie rzeczy obkupil sie maz :) po poludniu babski wieczor bylo super uwielbiam takie spotkania
 
Do góry