reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
ja juz w nic nie wierze..

jesli dzisiaj zadzwoni choc jeden jeszcze telefon z pytaniem, czy juz urodzilam,:wściekła/y: to wleze osobiscie na dach, postawie transparent ,ze ''NIE'' , zadzwoniie po straz pozarna zeby mnie z dachu sciagneli - bo mam lek wysokosci :-p zaplace za to mandat :-D ale bede chociaz chwile miala spokoj:tak:

Cobra a ile Ty już jesteś po terminie?
 
patrzac na moj suwaczek to faktycznie nic niewiadomo..dopiero 6dni,a jaki dramat z tego robie,co nie? ;-)

edit: bierze ktoras z was tabsy na nadcisnienie? ja od dwoch dni,a zle sie po nich czuje,kreci mi sei w glowie,mam mgle przed oczami, jakos taka nacpana sie czuje
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Bbuterfly piękne zdjęcia kruszynki:-)

Miałam rano powera i jakoś mi przeszedł, jest 18, a jak tak patrzę z perspektywy całego dnia spędzonego w domu to nic nie zrobiłam:zawstydzona/y:W sumie to tylko kilka prań, umyta lodówka i piekarnik no i masa na racuchy czeka na wrzucenie na patelnie.:zawstydzona/y:Dlatego wolę pracować, bo wtedy mam poczucie przynajmniej że coś zrobiłam:baffled:
Co do koloryzowania to może i koloryzują, ale zawsze jest w tym jakieś ziarenko prawdy, a skoro większość z tych kobiet nie chce mieć więcej dzieci to znaczy że musiały przeżyć jakąś traumę rzeczywiście... znając moje szczęście do ludzi to boję się że będzie podobnie:-(
cobra życzę Ci żeby coś się rozkręciło... dzisiaj taka ładna data może akurat będzie piękny prezent;-)

Miałam mojemu K. iść kupić jakiś prezent z okazji dnia ojca, ale stwierdziłam że ja nic nie dostałam na dzień matki więc niech się wypcha:-D
 
cobra ja biore ale to napewno co innego niż w Polsce w każdym razie teraz biore Trandate ale jeszcze w Polsce przy Kajce brałam Captopril ale jaka dawka to już nie pamiętam
a kontrolujesz ciśnienie w domu?
 
cobra ja biore ale to napewno co innego niż w Polsce w każdym razie teraz biore Trandate ale jeszcze w Polsce przy Kajce brałam Captopril ale jaka dawka to już nie pamiętam
a kontrolujesz ciśnienie w domu?

mi zapisal dopegyt,kosztowal cale 4zl... nigdy nie bralam zadnych takich lekow.. nie kazal mierzyc cisnienia,nawet lepiej , bo nie mialabym na czym,ale odjazd jest jak po koksie jakims

zyrraffka- mnie jedno pierworodne wystarczy do szczescia. chcialabym miec adoptowanego babla,ale pewnie mam za slaby status spoleczny na adopcje:-(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ja napewno więcej dzieci mieć nie będę
ja też tak mówiłam jak urodziłam Patryka :-) i w sumie dopiero po 8 latach urodziła się Kaja;-)
cobra bo możesz mieć "normalne" ciśnienie w chwili kiedy zażywasz lek a on Ci obniży jeszcze niżej i odlot murowany no ale w końcu lekarz ci zapisał to wie co robi;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry