reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

hej mamusie

dla wszystkich zyczenia mamusiowe, zeby nam nasze dzieciaczki pieknie rosly, byly pociecha a macierzynstwo radoscia!!!

dla jubilatek i solenizantek 100 lat szczescia i zdrowia!!!


Stella tez mam wilczy glod o 6 rano, tak mnie wtedy zoladek ssie ze wytrzymac nie moge a nie chce mi siejeszcze wstawac
jakies sucharki sobie wezme do lozka

Ita tylko pozazdroscic malego ssaka przy piersi, juz tez bym chciala

Neti nie denerwowalabym sie tym paciorkowcem gdyby nie cholerne national geographic i program o kobietach, ktore go mialy i zarazily nim dziecko
czasami niewiedza jest lepsza
 
reklama
Ja już po sniadanku. Pychotka.
Jestem smutna, bo z powodu powodzi raczej w tym roku będzie ciężko co do owoców sezonowych, typu truskawki, i ogólnie żywność może podrożeć:-(
Własnie dostałam smsa od koleżanki, wygląda na to że lada dzień może urodzić. Odszedł jej już czop sluzowy, brzuch jest znacznie niżej więc czeka.
A ja jeszcze miesiąc....

klementinka wiem i rozumiem ale staram się podchodzic do tego spokojnie, 2-3 lata temu nikt nie robił tego badania a przecież tez kobiety rodziły; dlatego wkurza mnie cała ta prasa i straszenie,piszą prawde połowiczną a nie piszą ,że przecież można temu zaradzić; tak jak tym BPA czy toksycznością szczepień i takie tam; dobrze ,że wiemy iz wystarczy podac antybiotyk i nie ma powodu do niepokoju co do paciorkowca, wystarczy nie wlewać wrzątku do buteki i nie ma powodu do niepokoju co do BPA; za kilka lat pojawia sie nowe zalecenia które dziś nie istnieją więc zawsze będzie coś
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry!
Gosia*** - śliczna jeste twoja Natalka
Karo - gratuluję pani magister:-)
Paula - ja jeszcze na ktg nie byłam i lekarz nic nie mówił - w piątek mam wizytę to zobaczymy co powie
i najlepsze życzonka imieninowe dla Ciebie
Agi - wszystkiego najlepszego z okazji urodzin:tak:
Ewelinka - Tobie też życzę wszystkiego naj z okazji imienin

miłego dnia dla wszystkich mamuś
 
powiedz mi co na hemoroidy? cos na A pamietam ale nie nazwe:(
dokladnie - to byl Avenoc

Ja miałam przedstawienie w przedszkolu dwa dni temu i było to moje drugie przedstawienia z okazji Dnia Mamy a i tak mi się łezki zakręciły, pamiętam jak nie dawno Szymonek siedział w brzuszku, a tu dokładnie za miesiąc będzie kończył 5 lat:-), ach jak ten czas leci...
ja co prawda mam duzo mlodsze dziecie - ale wniosek ten sam .. kiedy to przelecialo ? Dzis wlasnie upralam pierwsza partie ubranek pomalgosiowych - i sie rozczulilam .. - rety, te ciuszki to normalnie jakbym z tydzien temu dla niej prala .. kiedy ona tak wyrosla ? :D Ale pewno za 18 lat tez bede zadawala sobie to pytanie :D

A - i mam ochote ogromna na arbuza .. mam nadzieje, ze napotkam go na swej drodze dzis w sklepie - wczoraj na osiedlu nigdzie nie bylo ;> Na truskawki na szczescie mi odeszla - bo sa jakies podejrzanie drogie, a wygladaja jak rozpakowane "hiszpanskie" z marketu ;>
 
co do badań i prasy , to ciekawe czemu nie piszą ,że każda kobieta w ciązy albo planująca ciążę na początku powinna mieć badanie na wzw B, C i HIV, które są znacznie groźniejsze niż ten pieprzony paciorkowiec. Każdej z nas należy się diagnostyka w poradni badań prenatalnych, bez względu na wiek czy ryzyko genetyczne.
 
Hej dziewczyny!

Wszystkim naszym mamusiom zarówno zapakowanym jak i rozpakowanym Wszystkiego najlepszego!!!!!!!!!!!
A także najlepsze życzenia imieninowe i urodzinowe!!!

Ja nadal w dwupaku, ale już chyba niedługo :tak:, wczoraj cały wieczór skurcze co 9 minut i czop zaczął odchodzić...w nocy się uspokoiło i nawet dobrze mi się spało. właśnie wróciłam z godzinnego spaceru z psem - kto wie - może to ostatni nasz taki samodzielny spacer?
Gosiagro - jak to było u Ciebie po odstawieniu fenka? miałaś skurcze?

Ita85 - super, że już jesteście z Tymonkiem w domku:-)
 
Hej

Ewelinka i paula - najlepsze życzenia imieninowe
Agi78 - wszystkiego dobrego w dniu urodzin

Mnie wczoraj jakieś skurcze łapały, nawet tak co8 minut, ale pooddychałam, położyłam się trochę i przeszło. W nocy bolało mnie podbrzusze i krzyż, ale na razie cisza. No nic zobaczymy. Choć to wyczekiwanie jest najgorsze.
Nawet nie mogę nigdzie wyjść, bo trudno mi samej chodzić przez tę rwę kulszową. Muszę się kogoś podtrzymywać.

Miłego dnia życzę,
 
wiesz neti, czasami mam wrazenie ze to tylko o kase chodzi a nie o nasze zdrowie
wystarczy spojrzec ile kosztuja butelki z BPA a ile te bez
steptokoki, pneumokoki i masa innych nowych wynalazkow, ktore wyciagaja kase z portfela
niedawno straszyli matki pneumokokami i dodatkowymi szczepiokami na nie
 
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Matki!!!
Zobacz załącznik 249741
Widzę, że nie ma nowych wiadomości o rozpakowanych, ciekawe czy pokusi sie któraś na poród w dzień matki? :-)

kreatorka jezu z tym apetytem to mam tak samo ;p ale że przytyłam dużo za dużo to po ochrzanie od gin się pilnowałam przez ostatnie 2 mies ;p teraz nadrabiam z nadzieją, ze do gin już nie dotrwam na ważenie ;p tylko głupio mi że jakby co i przyjdzie czas na porodówkę to będę się musiała przyznać, że tyle zjadłam jak spytają w wywiadzie ;p

Powiem szczerze, że to jedyny czas w moim życiu gdzie nie będę patrzyła na to co jem :-D dlatego sobie nie oszczędzam, co chcę to jem, potem i tak zamierzam ważyć swoje standardowe 54 kg i ani grama więcej :tak:

Dziewczyny martwie sie bo lekarz niewzial mi wymazu poniewaz on tego nierobi:( dal mi namiar na Instytut..;/ i jest on 40 km ode mnie;/ a poza tym mam rodzic niby na dniach...a na wyniki tydzien sie czeka, co ja mam zrobic?:(:(:(:(

Ja też nie miałam tego robionego, ale nie będę panikować na zapas. :-) Do wszystkiego trzeba podchodzic z dystansem, bo inaczej to mozna sie wykończyć takim zamartwianiem :tak:
 
reklama
Serdeczne życzenia dla wszystkich mamusiek dla tych co już są i dla przyzłych!!!
Ja po śniadanku idę pod prysznic i jeszcze raz na owtórzenie wczorajszego KTG boję się strasznie ale mam nadzieję, że dziś będzie lepiej;)
 
Do góry