reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witam w dzien matki :) wszystkim mamusiom wszytskiego naj naj .

Pokoiki sliczne , opowiesci z porodowek takie dosc napawajace optymizmem :)


Agi dla Ciebie zyczenia urodzinowe i mega plytek :)

Baniecka trzymam kciuki za niespodzianke

Magdalena wszystko bedzie w porzadku antybiotyki podzialaja , niestresuj sie dodatkwo

Lena ja ostatnio kupilam arbuza w biedronce i byl niedobry :( taki blady i bez smaku, dobrze trafilas

Widze ze na ta chwile nic nie wiem o zmianie stanu dzieciaczkow :)

Jak wam sie spalo u mnie super :) tyle ze ostatnio budze sie ok 5 i chwile nie moge zasnac a potem jest problem zeby wstac z malym o 7 do przedszkola. dzis dostalam juz od niego kwiatuszki i wierszyk a potem wypaplal ze tanca z apaszkami jeszcze nie bylo. Wylapal ze tatus ma sprawdzic czy zostala od wczoraj chusta w przedszkolu
 
reklama
witam się z Wami:-)

dziękuję Wam za gratulacje i słowa wsparcia:-):-):-)


później poproszę męża żeby wstawił zdjęcie Małego:-D

wczoraj wróciliśmy do domku:tak: cieszę się że moj mały Pyszczek jest już z nami, tak jak napisałam w smsie poród zakończył się cesarką:no: trudno:no:8 godzin spędziliśmy z mężem na porodówce ale ostatecznie lekarz zadecydował że cesarka:no:ale ważne zdrówko Robaczka. jak będę miała wolne ręce(teraz karmię) i kilka chwil napiszę szerzej jak to wyglądało.

a dziś ,no cóż, pierwsze święto matki mam:-D

pozdrawiam Was serdecznie
 
witam się z Wami:-)

dziękuję Wam za gratulacje i słowa wsparcia:-):-):-)


później poproszę męża żeby wstawił zdjęcie Małego:-D

wczoraj wróciliśmy do domku:tak: cieszę się że moj mały Pyszczek jest już z nami, tak jak napisałam w smsie poród zakończył się cesarką:no: trudno:no:8 godzin spędziliśmy z mężem na porodówce ale ostatecznie lekarz zadecydował że cesarka:no:ale ważne zdrówko Robaczka. jak będę miała wolne ręce(teraz karmię) i kilka chwil napiszę szerzej jak to wyglądało.

a dziś ,no cóż, pierwsze święto matki mam:-D

pozdrawiam Was serdecznie

super ze juz jestescie w domku:) niech mały sie zdrowo chowa i czekamy na relacje:):tak:
 
Witam mamusie w naszym dniu:tak::tak::-):-):-) Po pierwsze wszystkiego NAJLEPSZEGO i szybkiego porodu.:tak::tak::tak::tak:
Widzę że żadna nie urodziła więc Ok:-D:-D:-D:-D
Czekam na nowe wieści:-D:-D:-D

Ja dzisiaj czekam na wizytę jak na zbawienie:-D:tak: Ciekawa jestem co mi lekarz powie. Czy coś zaczyna się dziać czy jak... A wizyta jak na złość dopiero o 15:40:confused::dry::eek::cool::sorry:
Mam nadzieję że zrobi mi USG:tak::tak: zresztą sama się o nie upomnę jak coś:-D:-D:-D
Ja już dostałam swoje wszystkiego najlepszego od synka i buziaczka:-D:-D:-D

I nawet dobrze się dzisiaj czuję,ale tak zawsze mam jak mam mieć wizytę:confused::confused::confused::eek::eek::eek::eek:
W nocy 3x wstawałam i en ząb mnie bolał:-:)-:)-( a tu jeszcze muszę czekać do poniedziałku:-(

Idę poczytać co się działo;-)
 
witajcie porannie
przede wszystkim przyjmijcie najpiękniejsze życzenia z okazji Dnia Mamy zarówno tej już rozpakowane, te które są z maluszkami jeszcze w środku a także te które mają starsze dzieciaczki:-)

jak ja lubie zaglądać do Was z samego ranka, nie ma jak śniadanko przy BB, u mnie nocka taka sobie, moja lala trochę marudziła w nocy i chyba ze 3 razy się budziła a ja później nie mogłam zasnąć ale co tam i tak mam jakiegoś powera od rana, wczoraj jak się wzięłam za porządki to skończyło się na małym przemeblowaniu, mój miał ot taką małą niespodziankę jak wrócił z pracy przestawianie ale co tam...

takiego smaka zrobiłyście tez tymi truskawkami że wciągnęłam wczoraj prawie 1,5 kg... ale jakie pyszne były mmmmm i słodziutkie

ok lecę poczytać co naskrobałyście wczoraj wieczorkiem

stan dzieciaczków się zmienił?
 
Agi78 - Tobie w dniu urodzin, paulka24211 - Tobie w dniu imienin życze wszystkiego najlepszego , spełnienia marzeń, mało trosk a duzo radości:-)

zaprowadziłam mała do przedszkola, wróciłam i gdzieś po drodze doła załapałam i sama nie wiem czemu - ach te hormony...
 
Agi78 - Tobie w dniu urodzin, paulka24211 - Tobie w dniu imienin życze wszystkiego najlepszego , spełnienia marzeń, mało trosk a duzo radości:-)

zaprowadziłam mała do przedszkola, wróciłam i gdzieś po drodze doła załapałam i sama nie wiem czemu - ach te hormony...

Kochana dziękuję

powiedz mi co na hemoroidy? cos na A pamietam ale nie nazwe:(
 
Witam was brzuchatki !
Z ookazji naszego święta życzę tym rozpakowanym jak i zapakowanym wszystkiego najlepszego samych miłych i przyjemnych chwil a tym co obchodzą dziś urodzinki lub imieninki zadowolenia z dzieciaczków i ich tatusiów
 
reklama
W nocy 3x wstawałam i en ząb mnie bolał:-:)-:)-( a tu jeszcze muszę czekać do poniedziałku:-(
lekarz z bólem zęba powinien cię przyjąć od zaraz- zwłaszcza jak jesteś w ciąży! no ale są różne typy....

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO MAMUŚKI :-):-):-)
 
Do góry