reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

witam,

u nas wszystko ok, Natalcia rozpycha się w brzuszku, wyniki badań bardzo dobre, zakupy dla mnie i Małej w trakcie ... przeprowadzka na ukończeniu ... czyli nic tylko czekać na szczęśliwe zakończenie ;)

widzę, ze rozpakowywanie rozpoczęte a więc codziennie możemy newsów się spodziewać ... nie wiem, która następna ale trzymam kciuki za wszystkie nasze rozwiązania!

PS. mam nadzieję, że Wy też w spokoju czekacie na Maleństwa!
 
reklama
hej kochane,
chciałam was poinformować ze nie jestem już czerwcówka tylko majówką :)
12.05 o 0:45 w 34 tc urodziłam moje małe szczeście, całe 2490g, 52 cm :):):):)
wróciłyśmy już ze szpitala do domku, czujemy się dobrze
moja mała majunia jest taka słodka, że szok
mogę godzinami ją przytulać, patrzeć się na nią...
jestem najszczęśliwszą osobą na świecie!!!!!!!!!!!
pzdr.
kalwa
 
jeny :D ona_mczy to nie podejrzane że mały wazy ok 2.800? gin mówi że ok 3kg będzie ważył na końcówce, ale to w sumie fajnie, może być drobniejszy
tylko mój niepokój pojawił się dzisiaj bo sobie myśłę, że w 31 tc Mały ważył dosyć sporo na swój wiek i raczej wróżono mu dosyć konkretne gabaryty,a tu taka zmiana? chyba jakby się jakaś hipotrofia pojawiła czy coś to byłyby jakieś oznaki? czemu tak mało zaczął przybierać? jezu i znowu tysiące myśli w głowie...

i jeszcze jedna rzec zmnie zastanawia, ja zapomniałam poruszyć temat wymazu na paciorkowca, a tez moja gin o tym ani słowa, nic mi nie pobierała, następna wizyta 7 czerwca jak dotrwam
możliwe że ona tego nie robi ;>?


mój synek waży 3100 teraz, a lekarz mi mówi, że te pomiary są szacunkowe i maja margines błędu, tak więc pewnie nie masz powodu do niepokoju


a GBS podobno nie robią wszyscy, w sumie to może warto samemu się udać do szpitala, żeby pobrali?
 
tylko czy to nie podejrzane że mały wazy ok 2.800? gin mówi że ok 3kg będzie ważył na końcówce, ale to w sumie fajnie, może być drobniejszy
tylko mój niepokój pojawił się dzisiaj bo sobie myśłę, że w 31 tc Mały ważył dosyć sporo na swój wiek i raczej wróżono mu dosyć konkretne gabaryty,a tu taka zmiana? chyba jakby się jakaś hipotrofia pojawiła czy coś to byłyby jakieś oznaki? czemu tak mało zaczął przybierać? jezu i znowu tysiące myśli w głowie...

kochana w takim razie ja juz powinnam zwariować i oszaleć :-) moje dziecko w 37tyg ważyło 2800. widocznie tak ma i nie ma co sobie wkręcać i zmartwień dokładać...

kalwa gratuluje!!!!

a ja nie mogę zasnąć......
 
dzięki dziewczyny :) już taka nasza dola że martwienie wpisane w każdy dzień od poczęcia malucha już chyba do końca matczynego życia ;p
tylko, że wiecie.. mój Mały był naprawdę duży ;p

kalwa o rany :) no to się dzieje :)))) gratki!!!
 
reklama
kalwa gratulacje :) Się zaczynamy sypać dziewczyny :)
która następna?? ;>
A ja się obudziłam z potwornym ssaniem w żołądku i musiałam coś zjeść :) Mąż już z pracy wrócił i śpi więc mykam jeszcze do niego :D
 
Do góry