reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

hej kochane,
chciałam was poinformować ze nie jestem już czerwcówka tylko majówką :)
12.05 o 0:45 w 34 tc urodziłam moje małe szczeście, całe 2490g, 52 cm :):):):)
wróciłyśmy już ze szpitala do domku, czujemy się dobrze
moja mała majunia jest taka słodka, że szok
mogę godzinami ją przytulać, patrzeć się na nią...
jestem najszczęśliwszą osobą na świecie!!!!!!!!!!!
pzdr.
kalwa

Kochana moje gratulacje!!! Duuuużo zdrówka dla Was:tak::-) Swoją drogą wcale nie takie małe to Twoje szczęście jak na 34 tydzień:tak:
 
reklama
Witam
no proszę mówiłam,że niektóre rozsypią się po cichaczu ;-):-D
ale fajnie, zostało jeszcze jedno miejsce na podium :-):-) ciekawe kto następny, bo czuje,że teraz się zacznie:-)
a u mnie noc koszmarna,coś mnie kuje w podbrzuszu, zaczęło się wczoraj wieczorem i do tej pory nie minęło, jak nie minie do popołudnia to jadę do szpitala, na szczęście mała się rusza więc to mnie uspokaja.
Dziś na 13 mam w końcu sesję z brzuszkiem, ktorą już dwa razy przekładałam , idzie ze mną mąż i Patryk i bardzo się cieszę i nie mogę doczekać.Oczywiście jak tylko będą zdjęcia to się pochwalę:-):-)
Miłego dnia!
 
witajcie
a jednak jest i kolejna rozpakowana:-)

ja po w miarę przespanej nocy, popijam kaweczkę i biorę się za nadrabianie waszej wczorajszej produkcji;-):-)
 
O KURCZAKI idę spać, wstaję a tu takie wiadomości:szok:
Czyli za szybko złoty medal rozdaliśmy:-)
KALWA Ogromne gratulacje!!

ewus jak Ci nic nie daje magnez to kurcze nie wiem:-( Może przydałoby się przejść do lekarza rodzinnego, on by coś na to przepisał.
 
Witajcie,

co za pogoda:no::no:, kiedy to się skończy:no::no:, nie dziwie się, że dzidziusie leniwe wychodzą z brzuszków:tak: my rozdałyśmy złoty medal a tu taka niespodzianka:-D, gratulacje Kalwa:-D:-D

gryzka - współczuje sytuacji z samochodem, u nas pod blokiem palą gimnazjaliści na przewie bo ich tu nauczyciele nie widzą i ostatnio pomalowali nam tył samochodu sprayem:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:, nikogo za rękę nie złapałam, ale kto ma takie pomysły:no::no:, jeszcze jak przeczytałam o tych słoneczkach co Lena pisała:szok::szok:
ewus- super, że już w domku jesteście:tak::tak:, a na te skurcze to nie wiem co polecić tylko magnez, ale ty chyba już bierzesz?
kajdusia, katarzynajacika, paula - gratuluje dobrych wieści po wizytowych:tak::tak:
karo85 - to teraz tylko obrona i z głowy:-D
anecznik- trzymaj się i czasami dawaj nam znać:tak:, pewnie już z maluszkiem wrócisz do domku:tak:
eagle - super, że synuś się obrócił:tak:
paulka- powodzenia na sesji, czekamy na fotki:-D:-D
 
gosiagro ja już nawet rano nie podnoszę roletek, bo i tak wiem niestety co jest na dworze:(
Zobaczymy co będzie jak przejdzie u nas ta fala kulminacyjna.
Już się zastanawiam czy na weekeend warto wyjeżdżać z miasta, bo kurcze mam nadzieję że będzie do czego wracać.

Magda_M trzymam kciukasy za wizytę. Moja dopiero o 12:15, ale bez USG... więc właściwie nudno:)
 
gosiagro ja już nawet rano nie podnoszę roletek, bo i tak wiem niestety co jest na dworze:(
Zobaczymy co będzie jak przejdzie u nas ta fala kulminacyjna.
Już się zastanawiam czy na weekeend warto wyjeżdżać z miasta, bo kurcze mam nadzieję że będzie do czego wracać.

Magda_M trzymam kciukasy za wizytę. Moja dopiero o 12:15, ale bez USG... więc właściwie nudno:)

nawet nie strasz z ta fala kulminacyjną:szok::szok: trzymam kciuki za wizyty:-D
 
Kurcze tak też sobie pomyślałam. Wczoraj trochę spanikowałam jak ona_m urodziła, zaczęłam pośpiesznie kupować wszystko czego mi jeszcze brakuje:-D Ale potem sobie uświadomiłam, że ona była dość wysoko. Ale teraz kalwa?? tylko tydzień dalej ode mnie:szok: A z racji że jestem prawie na końcu, to teraz już na prawdę nie wiadomo na kogo następnego padnie:szok::szok:
 
reklama
Witam, ciekawe czy czasem jeszcze nie mamy jakis nieujawnionych dzidziusiow:)

Zdec chyba masz racje nigdy nic nie wiadomo , ja wszystko odkladam bo jeszcze mam czas, chyba pora wkoncu sie wziasc do roboty

Paula udanej sesji , rozumiem ze nie w plenerze
 
Do góry