reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Dziewczyny, a jaką pościel kupujecie do wózka? :confused:Poduszeczka plus mała kołderka? nie wiem co tam do środka włożyć tylko rożek? jestem zupełnie zielona w tym temacie
a po co? podusia dla noworodka nie jest wskazana a przykryć będzie można kocykiem lub pieluchą flanelową jak będzie ciepło. takie moje zdanie :-)

ma jeszcze pytanie, zdażyło się Wam że po badaniu miałyście na bieliźnie plamkę krwi ze śluzem? Mi się pojawiła po badaniu bardzo mała ilość ale narazie się tym nie martwię bo kiedyś gin mówił że tak się może zdarzyć.
też mi sie zdarzyło pare razy po badaniu :-)
 
reklama
Rodzice niewidomych bliźniaczek zrozpaczeni - Telewizja Polska SA

tak mna jakos wstrzasnela ta historia, kazda z nas mogla byc na miejscu rodzicow
w 5 mcu sie maluszki urodzily


mi_mi ja tez nie kupuje oscieli do wozka
poduszki dla noworodkow nie sa zalecane a koldra to chyba zbedny wydatek latem
nadika dobrze ze juz Ci wykryli tego paciorkowca, przynajmniej wiesz na czym stoisz
ja mam badanie robione dopiero 11 czerwca, mam nadzieje ze dotrwam do tego czasu
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, a jaką pościel kupujecie do wózka? :confused:Poduszeczka plus mała kołderka? nie wiem co tam do środka włożyć tylko rożek? jestem zupełnie zielona w tym temacie :eek:

ja mam poduszeczkę i kołderkę, ale tylko dlatego, że była bezpłatnym dodatkiem do kołyski i do wózka też pasuje;-) ale nie wiem czy będę używać, bo będzie ciepło, chociaż patrząc na obecną pogodę to nic nie wiadomo:confused:

melduję się po wizycie,
KTG znów wykazało skurcze, nieregularne i na tym etapie gin stwierdził że to normalne, tymbardziej że ja mam małą macice i dlatego tak się napina.
Rozwarcie z 1cm powiększyło się na 1,5cm. Ilość wód prawidłowa, mały waży 2700, gin mówi że na tym etapie to mam już się nie martwić bo nawet jakbym urodziła to będzie dobrze ale w dalszym ciągu mam brać leki (relanium, luteinę i aspargin) bo lepiej bedzie jak jeszcze troszkę w brzuszku pobędzie.
Jedyne co mnie zmartwiło to dodatni GBS, tak więc mam paciorkowca :-(. Przepisał na to jakieś globulki a poza tym w szpitalu przy porodzie muszę pokazać wynik i wtedy dostanę antybiotyk.
Kolejna wizyta na 28 maja, mam nadzieję że dotrwam i wtedy odstawię leki i może udam nam się urodzić 30 maja w dniu moich urodzin :)

ma jeszcze pytanie, zdażyło się Wam że po badaniu miałyście na bieliźnie plamkę krwi ze śluzem? Mi się pojawiła po badaniu bardzo mała ilość ale narazie się tym nie martwię bo kiedyś gin mówił że tak się może zdarzyć.

ja tak miałam po badaniu w środę, ale krew pojawiła się podczas badania i lekarz mi powiedział ze teraz przez dzień mogę mieć brązowe resztki i rzeczywiście były. a mówił ci coś odnośnie tych leukocytów? Co do GBS to przynajmniej wiesz na czym stoisz, a te globulki to mogą zaleczyć czy ten antybiotyk jest już pewny?
 
Dziewczyny, a jaką pościel kupujecie do wózka? :confused:Poduszeczka plus mała kołderka? nie wiem co tam do środka włożyć tylko rożek? jestem zupełnie zielona w tym temacie :eek:

Ja przy zakupie wózka miałam w zestawie podusię z kołderką i prześcieradło.Kołderka latem pewnie się nie przyda. Starczy jakiś kocyk grubszy lub cieńszy czy też pieluszka zależy od pogody. Podusię pewnie od początku będziemy kłaść(tylko zależy jaka ta podusia jest).


melduję się po wizycie,
KTG znów wykazało skurcze, nieregularne i na tym etapie gin stwierdził że to normalne, tymbardziej że ja mam małą macice i dlatego tak się napina.
Rozwarcie z 1cm powiększyło się na 1,5cm. Ilość wód prawidłowa, mały waży 2700, gin mówi że na tym etapie to mam już się nie martwić bo nawet jakbym urodziła to będzie dobrze ale w dalszym ciągu mam brać leki (relanium, luteinę i aspargin) bo lepiej bedzie jak jeszcze troszkę w brzuszku pobędzie.
Jedyne co mnie zmartwiło to dodatni GBS, tak więc mam paciorkowca :-(. Przepisał na to jakieś globulki a poza tym w szpitalu przy porodzie muszę pokazać wynik i wtedy dostanę antybiotyk.
Kolejna wizyta na 28 maja, mam nadzieję że dotrwam i wtedy odstawię leki i może udam nam się urodzić 30 maja w dniu moich urodzin :)

Ja też wcześniej miałam paciorkowca, dostałam antybiotyk. Na ostatniej wizycie miałam ponownie wymaz pobrany i ciekawe czy pomogło.

ma jeszcze pytanie, zdażyło się Wam że po badaniu miałyście na bieliźnie plamkę krwi ze śluzem? Mi się pojawiła po badaniu bardzo mała ilość ale narazie się tym nie martwię bo kiedyś gin mówił że tak się może zdarzyć.

Po pobraniu tego wymazu następnego dnia miałam takie plamienia ale gin ostrzegała że może się pojawić więc byłam spokojna.










 
Ostatnia edycja:
Witajcie,

jestem szczęśliwa, bo maż już w domu:-D:-D najbardziej jestem dumna z naszej córeczki, że grzecznie w brzuszku poczekała:tak::tak::tak::-D:-D niech jeszcze co najmniej 2 dni poczeka, bo mąż słabiutki, blady, ale najważniejsze ze już w domu razem:-D, kontrola teraz za 4 tyg.
niestety skurcze męczą, najgorzej mam w nocy bo mam takie poczucie jakby spojenie łonowe mi się rozchodziło, masakra:szok:
pozdrowienia dla wszystkich:-D

Super że mąż już wyszedł ze szpitala, malutka skoro poczekała tyle topoczeka jeszcze aż tatuś wydobrzeje. Napewno chce aby rodzice razem ją powitali:)









 
Hej. Ja już na nogach i to z wielkim impetem i wcale nie jest to spowodowane zaczynającym się porodem. Niestety już przed 6 rano wyrwał nas z łóżek synek, który zaczął wymiotować :szok::szok::szok: Tak w ogóle to nie widać po nim żadnej choroby ale zwymiotował już ze 4 razy, całą smectę i miętę, które mu podałam :no::no: Zobaczymy co będzie dalej. Pozdrawiam i życzę udanego dnia !!
 
Witam jak zwykle nie wyspana...jakieś czarne myśli mnie dopadły w nocy:szok::eek:

MonikaT zdrowia dla synusia:tak:

gosiagro cieszę się że mąż już w domu:tak:mam nadzieję że razem powitacie Wasz skarb :-)

U mnie dziś pochmurno i deszczowo:-( ale idziemy na imieniny do mojej mamy:tak::-)

Miłego dnia kochane.
 
CzESC laseczki w tą deszczowa i pochmurną sobotę:-:)-:)-(

ale sie dzisiaj nie wyspałam:szok::szok::szok:
własnie zjadłam jakas kanapeczke bo wstałam głodna jak wilk:-D
no i moja mała juz wypycha kolanka hihi ale to śmieszne wyglada :-):-):-) co do poscieli do wózka ja tez nic nie kupowalam podusi nie zamierzam uzywac a kołderka latem? mysle ze lepiej sprawdzi sie cienki kocyk lub pieluszak:-):-):-)

Gosia- miłego wypadu na imieninki
MonikaT-zdówka dla synka


zmykam dalej do łózka bo co tu robic.... wiem mialam pisac prace dalej ale to potem hihihi:-D:-D:-D:-Dzdazy sie;-);-):-):-)

Miłego Dnia trzymajcie sie w dwupaczkach i trójpaczkach przez weekendzik:-D
 
reklama
Witam
Podczytuje Was od samego początku, dopiero teraz zdecydowałam się napisać ponieważ coraz więcej czasu spędzam w domu.
Ciężko się już poruszać i na samą myśl o wdrapywaniu się na 3 piętro odechciewa się wszelkich spacerów.
Termin porodu mam na 06.06, moje maleństwo waży ponad 4kg
Życzę miłej soboty
 
Do góry