reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Witam sie i ja :)
Właśnie upasowalam wszystkie ciuszki dla Jagódki i jestem przyjemnie zmęczona :)
Pieluchy tetrowe , rożek i posciel suszą sie w wiosennym słoneczku na balkonie :)
 
reklama
Witam wszystkie mamusie po długiej nie obecności,spowodowanym chwilowym podłamaniem:tak::tak: i pod nowym nickiem bo usunełam swoje konto:tak:
Także u nas wszystko jest w porządku. Alanek rozkopuje się strasznie.;-):tak:
Czy jeszcze ktoś mnie tu pamięta???
Iiwka
 
dziewczyny, pomozcie!
Co na hemoroidy???? Połozna w szkole rodzenia mowila ze dobry jest Procto-glyvenol a w ulotce napisane ze nie mozna w ciąży!!
 
Witam się w poniedziałkowy dzień,

widzę że tak jak ja niektóre z Was wzięły się za pranie, piękna dziś słoneczna pogoda więc trzeba wykorzystać.

Jeśli chodzi o ból bioder to też tak mam, jak dłużej leżę na jednym boku to biodra bolą i noc spedzam na wierceniu się z jednego na drugi bok. Dziś straszna noc za mną, od 4 nie mogłam spać, różne myśli przychodziły mi do głowy, a to o tej tragedii pod Smoleńskiem, a to strach mnie obleciał przed porodem, a to zaczęłąm wyliczać ilu jeszcze rzeczy mi dla maluszka brakuje...

Życzę miłego dnia :-)
 
Hej dziewczyny, ja po pracowitym weekendzie nadal w szoku o wiadomosciach z Polski :-(
[*] Co za tragedia, i to w takich okolicznosciach :no:

Mam nadzieje ze u was wszystko w porzadku,

Paulka matko jak ci sie to udalo? Bardzo boli, beda cos z tym zebrem robic czy musisz po prostu lezec??
agast na hemoroidy dziewczyny polecaly jakies czopki, nie pamietam nazwy :baffled:
gosiagro duzo sily i wytrwalosci, oby zdrowie meza juz nie sprawialo wam wiecej zmartwien :tak:
magdalena a to nie maluszek na cos uciska? Albo rwa kulszowa? jaki to dokladnie bol?
karo bardzo jestem ciekawa zdjec, pochwalisz nam sie jak juz beda?? :-)
 
Czesc dziewczyny witam sie w ten pochmurny poranek :-:)-:)-( unas szaro buro i ponuro bleeee

wstałam godzinke temu dopiero jakas taka zmeczona byłam ostatnio śnią mi sie jakies głupoty coraz czescciej poród ze frafiam do szpitala ze skurczami ze nie ma miejsca dla mnie w szpitalu mimo ze mam poród rodzinny wykupiony masakra jakas ostatnio w nocy 5 razy śniło mi sie tsunami :szok::szok::szok::szok:

dzisiaj coś mnie strasznie kłuje szyjka:-( mała chyba buszuje :-D:-D:-D

co do wyprawek to ja już mam prawie wszystko poprane te najmniejsze ciuszko poprasowane, zostaly do wyprasowania tylko pieluszki tetrowe i flanelowe, pościel i do poprania kocyki,rożek i tam inne pierdólki
juz nie mogę sie doczekać
dzisiaj właczam gg a tam rady dotyczace zakupu wózka od kuzynki ze lepiej tylko spacerówke bo po co 3w1 jak maluszek rodzi sie prawie latem :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: jak ja nie lubie takich rad:-D:-D

liliti- już nie długo zobaczysz swoje maleństwo ale wierze ze jak odstawia leki to malutka jeszcze bedzie chciala posiedziec w brzuszku zobaczysz dla niej każdy dzien spedzony w brzuszku jest ważny teraz;-)

zdec- mi też odwołali zajęcia w ten weekend ze zwglęgu na ten straszny wypadek
[*]
[*]
[*]

szlaejesz z tymi zakupkami mi tez brakuje troszkę rzeczy ale narazie krucho z kaską czekamu na odszkodowanie mam nadzieje ze przyjdzie na dniach bo musimy wózek zamówić i inne rzeczy, mój M tez o niektórych paczkach nie wiedzial jak zamawiałam hi hi zawsze jak sie pytal za ile ten karton ciuszków kupilas to ja zaniżałam kwotę hi hi:-D:-D:-D:-D a po co ma wszystko wiedziec

paulka- mam nadzieje ze sie trzymasz z tym żebrem , czytałam wczoraj o tym co Cie spotkało mojemu M to nie mógl uwierzyc , jak to.......

karo- zazdroszczę sesji, sama musze sie chyba tez wybrać tak na pamiątke

gosiagro- wytrzymasz zobaczysz, życze duzo zdrówka dla męża

agast22-mi tez lekarz mowil o tych czopkach a potem mowil cos o jakis tabletkach ktore doustnie sie przyjmuje,te czopki wlasnie dopiero jakos w III trymestrze mozna juz brac ale nazwy nie pamietam:( ale ja pytałam sie na poczatku narazie nic sie nie dzieje wiec dawno nie pytałam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
mi na hemoroidy pomogła kora dębu którą sie zaparza moczy się wacik i przykłada ja sobie tak robiłam zwłasza na noc tylko trzeba uważać bo brudzi bielizne
 
Witam po weekendzie! byłąm w szkole, więc nie zagladałam, ale widzę, że dużo nie pisałyscie - trochę podczytać musiałam, ale znając Wasze mozliwości to był spokój na BB:tak:
Liliti - super, że masz takie warunki - spokojnego dalszego pobytu w szpitalu
Athena - ja łykam magnez z B6 - 2 razy po tabletce - ale skurcze łydek całkowicie nie mijają - dziś w nocy chwycił mnie bardzo bolący
Cobra - z tego co piszesz to pokaźne zakupki a pocieszajace, ze i mąż się w nie włączył i zrobił coś dla Ciebie i maleństwa
Karo - super wieści powizytyowe
Cytrusik - nie umiem wytłumaczyć jak czuć te skurcze - brzuch twardnieje tak jak jest macica - wczesniej czułam od pępka w dół teraz czuję i powyzej - jest twardy jak kamień i cały się spina - coraz bardziej to tez zaczyna boleć - początkowo było tylko nieprzyjemne - natomiast jak dziecko coś wypchnie (pupę lub główkę, ba jak rączki i nóżki to mniejsze to jest) to mnie to nie boli tylko jest twardsze w tym miejscu
Kasiek - niestety na rozstępy nie ma rady - jak maja sie zrobić to smarowanie nie pomoże - dopiero po ciąży
Anecznik - ja uwilebiam budyń - zjadam go z reguły na 2 razy - tylko raz mi sie zdarzyło, ze zjadłam cały:szok: ale myslę, że to nie kwestia budyniu - tzn. ksewtia bardziej ilości;-)
Zdec - ja byłam w weekend w szkole i się cieszę, ze zajęć nie odwołali - dojeżdżam 75 km do Krakowa i w sumie pojechałam po raz ostatni bo w maju raczej się nie wybiorę już - gdyby odwołali to dla mnie byłaby to strata:tak: i bym się wkurzyła
Paulka - współczuję tego żebra - kobieto by juz Ci się nic nie przytrafiło:szok: ale to musi boleć
Paula - nie wiem, co moze Ciebie bolec pod tym mostkiem - przykro mi:-(
Gosiagro - dobrze, że macie juz tyle pracy za sobą - kciuki za Twojego męża jak zwykle zaciśnięte - oby po raz ostatni ten szpital
Magdalena - ja czuję ból po dłuższym leżeniu ale nie bioder tylko chyba miednicy i spojenia łonowego - pisze chyba bo nie wiem dokładnie

Dziewczyny - ja nie mam nic popranego dla maleństwa a dla siebie nic nie mam kupionego do szpitala i nie mam ani kosmetyków ani drobiazgów dla dziecka - jestem w lesie:szok: Dziś włączyłam pranie ale to naszych rzeczy - po weekendzie doprowadzam dom do stanu uzywalności, bo mój M nawet garów nie pomył i może w środę wyciagnę męża na zakupy

Dzis wieczorem mam wizytę i juz się nie moge doczekać - ciekawe ile waży nasz szkrab:tak:

życzę miłego dnia
 
reklama
witam się :-)
ale fajnie słoneczko dziś przygrzewa,
ja dzisiaj w super humorze i cała podekscytowana, bo na 19:30 jedziemy na USG 3D,
nie mogę się doczekać i Kasia chyba też bo kopie że ho ho :-)
wreszcie się dowiem ile teraz waży ;-)
no i mam nadzieję że nic jej nie dorosło między nóżkami w międzyczasie :-D
bo cała wyprawka w różach i fioletach jest ;-)
 
Do góry