reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Witajcie poranną porą,
Muszę się wziąć za naukę a strasznie mi się nie chce.:-(
Wszystkie opinie trzeba dzielić prze pół. Najlepiej znaleźć kogoś zaufanego co miał ten wózek lub tej firmy. Czytałam bowiem, że dużo firm wynajmuje ludzi do pisania pozytywnych opinii o ich produktach i negatywnych o konkurencji.

Mój mąż właśnie mi oznajmił ( mimo iż jest strasznie zmęczony jak sam wcześniej twierdził), idzie z kolegami na piwo dziś i na jutro też jest umówiony i czy nie mam nic przeciwko. Jasne że nie mam z chęcią posiedzę cały weekend sama w domu z moimi cholr..... hormonami. Ci faceci czasem nie mają w sobie za krzty empatii. Nie chce być złośliwa ale mam nadzieje że dziś lub jutro kumple go wystawią.

To chyba mój też się do was dołącza. Ma na dzisiaj wieczór jakieś plany, będzie grał z kolegą na konsoli:-(Masakra, widzę jednak że wiek nie ma nic do rzeczy, bo oni wszyscy są jak małe dzieci.
kajdusia co do zdjęć to nie wiem czemu ale jakoś się zagadałyśmy i żadnego nie zrobiłyśmy. Ale spokojnie nadrobimy to następnym razem:-):-) Tylko tym razm wycierzemy większą galerię gdzie jest więcej dziecięcych sklepów:-)
Ewus dziękuję za życzenia:blink:
Właśnie przyszło moje śniadanko do łóżka więc idę jeść:tak::tak:
 
reklama
Witam z rana :-) coś nie bardzo mogłam spać z tych emocji po wizycie :-D mała też, kręciła się strasznie mocno, a ja usnąć nie mogłam :-) więc trochę pół przytomna jestem dzisiaj :sorry2:
Kasiulka - ale cudowna jest twoja sunia :-D już dawno takiego słodziaka nie widziałam :-D
Zdec - Wszystkiego co najlepsze, co dobre i miłe, co budzi uśmiech na twarzy, co kryje się w maleńkim słowie - szczęście - oraz tradycyjnych stu lat!!!
 
To chyba mój też się do was dołącza. Ma na dzisiaj wieczór jakieś plany, będzie grał z kolegą na konsoli:-(Masakra, widzę jednak że wiek nie ma nic do rzeczy, bo oni wszyscy są jak małe dzieci.

W takim razie wstyd się przyznać, ale sama jak mam czas to lubię sobie pograć. Jeszcze niedawno mogłam całe godziny przed kompem marnować :-D

Jakiś czas temu oglądaliśmy jakie są tera zabawki dla dzieci i masakra ale będziemy mieli zabawy :-)

Witam z rana :-) coś nie bardzo mogłam spać z tych emocji po wizycie :-D mała też, kręciła się strasznie mocno, a ja usnąć nie mogłam :-) więc trochę pół przytomna jestem dzisiaj :sorry2:

Myślałam że tylko mi maluch daje pomału do wiwatu i zastanawiałam się czy czasem jaka nadwrażliwa nie jestem że tak mocno odczuwam te kopniaki :-)
Wam też się zdarza coraz częściej że ruchy maluchów wcale do przyjemnych nie należą?? Co dopiero będzie za miesiąc :szok:

Najlepsze życzenie dla solenizantki :-D

Ale mamy wysyp solenizantek w tym tygodniu :-D :-D :-D Dużo styczniówek musiało być :-D
 
Hej dziewczynki!! :-D
My już po śniadanku.

Witam sie bardzo poranne:tak:
Przede wszystkim na wstępie: zdec WSZYSTKIEGO NAJ NAJ LEPSZEGO W DNIU URODZINEK:-) SAMYCH SUKCESÓW W ŻYCIU OSOBISTYM I ZAWODOWYM I OBY TWOJA KRUSZYNKA PRZYSZŁA NA ŚWIAT DUŻA I ZDROWIUTKA.SPEŁNIENIA MARZEŃ....

Przyłączam się do życzonek dla zdec.

Witajcie poranną porą,
Muszę się wziąć za naukę a strasznie mi się nie chce.:-(
...
Właśnie przyszło moje śniadanko do łóżka więc idę jeść:tak::tak:

zdec za naukę powiadasz.... powodzenia życzę na egzaminach
a śniadanka do łóżka zazdroszcze :tak:


Mój mąż sobie rozwalił wczoraj 2 palce (a w zasadzie paznokcie) u prawej ręki i jego jakiekolwiek prace ograniczają się od wczoraj do minimum bo narzeka, że go boli...
 
Zdec - wszystkiego co najlepsze w życiu Ci życzę...Samych radości i dobrych dni...ale przede wszystkim spokojnej ciąży aż do czerwca...a potem wielkiego szczęścia z każdego uśmiechu Natalki:biggrin2:
 
reklama
Witam i ja ;)
U mnie sypie ....

Przede wszystkim wszysztkiego najlepszego dla zdec!
Żeby troski omijały Cię szerokim łukiem!!!

a Ja biorę sie trochę za sprzątanie a później jedziemy na spotkanie z naszym nowym zarządcą osiedla ... pewnie nie będzie miło bo wszyscy mamy bardzo dużo uwag ... ehhh
później poprawię sobie humor bo jedziemy kupić płytę indukcyjną do kuchni ... i pooglądać mebelki i wózki dla naszego maleństwa ... może coś już wybierzemy????

miłego dnia życzę ;)
 
Do góry