reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

reklama
Ale chcą Cię tam trzymać do końca???? Czy będą próbowali z jakimś krążkiem albo szewkiem?
szczerze to nie mam pojęcia bo moja "uprzejma" doktor nie raczy mi nic tłumaczyć.....Mam nadzieje ze nie będe musiała już do końca leżec:( ti dopiero 15tc więc jeszcze ponad dołowa przede mną....To była by tragedia dla mnie...bo mnie ciągle gdzieś nosi...Musze być dobrej myśli...I jeszcze muszę zrobić w końcu tą toxoplazmozę....:/
 
Ale głupota :nerd::nerd::nerd:

Wystarczy, że wpisze na druczku kod B i gotowe... nie powinnaś się zgadzać na zwykłe, bo niby czemu jak należy Ci się 100%

Ja bym poszła i narobiła rabanu, żeby zmienili.
Wyobraż sobie że niedawno zadzwoniła do mnie ta rejestratorka, zebym jutro z rana podeszła z tym L-4, że pytała po moim wyjściu lekarza i się okazało ze jednak moze
 
szczerze to nie mam pojęcia bo moja "uprzejma" doktor nie raczy mi nic tłumaczyć.....Mam nadzieje ze nie będe musiała już do końca leżec:( ti dopiero 15tc więc jeszcze ponad dołowa przede mną....To była by tragedia dla mnie...bo mnie ciągle gdzieś nosi...Musze być dobrej myśli...I jeszcze muszę zrobić w końcu tą toxoplazmozę....:/

To rzeczywiście ta lekarka jakaś dziwna. Właściwie to powiedziała Ci tylko że szyjka jest krótka i zostawiła ze wszystkimi domysłami. Czy to na pewno jest dobry lekarz?
 
ewus-ja bym chyba najpierw przeszła się do innego ginekologa tak odrazu do szpitala?Mój na pierwszym usg też powiedział że chyba szyjka jest krótka ja do niego że szyjke mam w porządku niech lepiej sprawdzi:-Dno i powiedział że sprawdzi przy następnym usg sprawdził pomierzył i szyjka jest w najlepszym porządku:tak:
 
ewus-ja bym chyba najpierw przeszła się do innego ginekologa tak odrazu do szpitala?Mój na pierwszym usg też powiedział że chyba szyjka jest krótka ja do niego że szyjke mam w porządku niech lepiej sprawdzi:-Dno i powiedział że sprawdzi przy następnym usg sprawdził pomierzył i szyjka jest w najlepszym porządku:tak:


ja tez bym poszla do innego lekarza tak jak radzisz :tak::tak::tak:
 
reklama
Do góry