reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Cześć długo się nie odzywałam ale mam remont i dosłownie za mało czasu nawet na sen. Przed chwilą wróciłam od ginekologa. Dzieciątko ma już 42 mm. Ruszało się machało nóżkami i maleńkimi rączkami. A dla męża mam niespodziankę 3 minutowy film z badania.Jestem bardzo szczęśliwa:-D We wnioskach lekarz napisał, że to juz prawie 11 tydzień a płód o prawidłowej budowie anatomicznej bez markerów zwiększonego ryzyka trisomii. Mam tez od dzisiaj założoną kartę ciąży.
 
reklama
Klemetinka i textikowa gratulacje że udało wam się podejrzeć fasolinki!

No to gosia miałaś szczęscie że nie było Cię w pracy;-)
 
Witajcie dziewczęta!
Już wróciłam z Berlina, ale sobie odpoczęłam przez te dwa dni, a ile sobie podjadłam:-), byłam u babci a wiecie jakie są babcie, moja nawet mi paprykę faszerowana zrobiła:-D:-D i dostałam nawet na zapas do domku. Musiałam ją powstrzymać przed wykupieniem połowy sklepu dla dzieci:-D,było ciężko.
Mieliśmy wrócić jutro, ale dobrze,że jesteśmy już dzisiaj, bo tyle napisałyście, że jakbym wróciła jutro to bym cały dzień spędziła przed komputerem,żeby nadrobić. A zresztą zanim doczytałam do końca już zapomniałam, co napisałyście na początku:-).
paula24211, Klementinka, texikowa - gratuluje zdrowych fasolek!
wszystkim "chorowitką" życzę dużo zdrówka!
a wszystkim "martwiącym się" tylko pozytywnych myśli!
 
życze wam szczesliwego rozwiazania..mnei mozecie wypisac juz, stało sie najgorsze.
Zegnajcie byłyscie wspaniałymi przyjaciułkami w trudnych chwilach.
Przemilczcie prosze to co napisałam.:-(
 
reklama
Do góry