reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

czesc Kochane ja juz po wizycie
maluszek jest śliczny:) serduszko bije slicznie ma 3.5cm
i tak slicznie ruszał sobie rączkami i nóżkami
badanie mialam juz przez brzuszek a to poczatek 11 tyg
wklejam zaraz zdjecie w fasolkach
a co do plamień to lekarz kazał odpoczywac dał mi zwolnienie jeszcze i kazał brać luteinke zeby zapobiec poronieniu nastepna wizyta 7.12 już genetyczne na przezierność i inne:-)

Gratulacje :-D:-):tak:
 
reklama
To dziewczyny napiszcie co wam lekarz powiedział, może ja też nie powinnam, a nawet o tym nie wiem. Do lekarza idę dopiero 23.11, właśnie przed chwilą się umówiłam.

Paula świetne wiadomości! Gratulacje!:tak: Oby już na tym wątku było tylko dobrze:tak:
 
Mam do was intymne pytanie, może któraś rozmawiała z ginkiem jak jest ze współżycim w ciąży.
Ja się boję bo miałam te plamienia i teraz mąż trochę cierpi bo ja boję się. Jakby pojawio się jakieś plmienie, bo wiem, że może się tak czasami stać to bym sobie nie wybaczyła.
Jak możecie napiszcie coś na ten temat.

moniabir ja bym ci radzila sie wstrzymac
wlasnie moje krwawienie bylo po przytulanku i sie okropnie z tym czulismy
orgazm wywoluje skurcze macicy, jak wszystko jest ok to nie szkodzi ale jak cos juz nie gra to strach
moj maz powiedzial ze rok celibatu nas czeka

jestem po wizycie
wszystko ok, krwiaka prawie juz nie ma a poza tym tam gdzie byl to nie zagraza dziecku
a nasze baby urosloooooo
ma juz 1,45 cm
z 3 mm do 1,45 cm przez 10 dni
jest o 2 dni do przodu
bardzo sie cieszymy
aha i maz byl przy badaniu
 
reklama
Do góry