reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Mnie też wczoraj bolał strasznie w nocy brzuch, nie wiedziałam jak się położyć żeby przestał. Ale sądzę że to przez te straszne zaparcia:-( Masakra z nimi:-( No normalnie 4-5 dni mogę nie robić kupki:-(
A czasem też mnie boli brzuch jak jestem głodna, w ciąży to jest taki specyficny ból. Właśnie powoli zaczyna, więc biorę się za obiadek:tak:

Ja też miewam zaparcia:wściekła/y:ale częściej wzdęcia:szok::wściekła/y:ale to jest inny ból. Ten o którym piszę praktycznie mnie nie opuszcza:no::eek:to ból w podbrzuszu nawet go nie umiem określić...:sorry:nieraz ciągnie nieraz rwie a nieraz po prostu boli:-(czasami jest tylko delikatny a nieraz zwijam sie z bólu:szok:ale mam nadzieję że wszystko jest ok. Martwię się bo w poprzednich ciążach tak nie mialam:eek:Poza tym dziewczyny piszą że juz im brzuszki widać a u mnie nic:no::szok:na brzuchu tez nadal śpię:sorry:tylko piersi wielkie jak nigdy i takie...jakby nie moje:szok::-D
 
Mam nadzieję, że nic się nie dzieje:no::eek:ale ból jest nie do zniesienia czasami:-(ale nie plamię nie krwawię...więc myślę że jest ok:sorry:wizytę mam 19.11 więc już niedługo:tak:
mnie tez pobolewa najczęściej wieczorem, ale jak się położę to przechodzi:sorry:
dziewczyny wy tez macie wzdęcia? ja mam straszne, i zaczynam miec zaparcia:eek:
idę usmazyć sobie rybke bo zgłodniałam jak mówicie o jedzeniu:-p
 
Czytam i czytam i juz nic nie pamietam co komu mialam odpisac.. :sorry:

Od tygodnia siedze sobie na zwolnieniu :) Super jest! Juz raczej do pracy nie wroce juppii :-):tak: Lekarz mnie namowil na to zwolnienie w sumie, zebym sobie odpoczela, mezowi obiadki gotowala (to jego slowa) hehe.

Zdec- ja tez mialam straszne zaparcia i wystarczylo ze wyeliminowalam jasne pieczywo i zastapilam je ciemnym i jest ok. Wczesniej to normalnie masakra byla :baffled:

Koriander- trzymam kciuki.

Gosiu- przykro mi ze tak Cie brzuch boli..:-( Bierzesz nospe albo magnez?

25.11. mam to usg z badaniem przeziernosci karkowej. Troche sie oczywiscie denerwuje, choc powodu nie ma bo pierwsze dziecko zdrowe, jestem przed 30- tka, obciazenia genetycznego nie ma, ale niepokoj jest... Czy ktoras z Was bedzie robila caly test Pappa? To znaczy usg plus badanie bialka z krwi? Lekarz mnie namawia ale chyba jednak zostane przy samym usg. To badanie z krwi kosztuje 300zl i jako jedyne jest przez mojego ubezpieczyciela nierefundowane...
 
Ciężko było, ale przebrnęłam przez te wszystkie strony ;-)

Nie było mnie teraz bo odwiedzałam rodziców. Z mamą wyciągnęłyśmy karton z ciuszkami dziecięcymi i niemowlęcymi po mnie, mama zostawiała te co ładniejsze ;-) część nawet jeszcze z metkami (np. śpioszki) :szok:, i się porozczulałyśmy :-)

Buziaki dla Wszystkich i powodzenia na wizytach :-)
 
Czytam i czytam i juz nic nie pamietam co komu mialam odpisac.. :sorry:

Od tygodnia siedze sobie na zwolnieniu :) Super jest! Juz raczej do pracy nie wroce juppii :-):tak: Lekarz mnie namowil na to zwolnienie w sumie, zebym sobie odpoczela, mezowi obiadki gotowala (to jego slowa) hehe.

Zdec- ja tez mialam straszne zaparcia i wystarczylo ze wyeliminowalam jasne pieczywo i zastapilam je ciemnym i jest ok. Wczesniej to normalnie masakra byla :baffled:

Koriander- trzymam kciuki.

Gosiu- przykro mi ze tak Cie brzuch boli..:-( Bierzesz nospe albo magnez?

25.11. mam to usg z badaniem przeziernosci karkowej. Troche sie oczywiscie denerwuje, choc powodu nie ma bo pierwsze dziecko zdrowe, jestem przed 30- tka, obciazenia genetycznego nie ma, ale niepokoj jest... Czy ktoras z Was bedzie robila caly test Pappa? To znaczy usg plus badanie bialka z krwi? Lekarz mnie namawia ale chyba jednak zostane przy samym usg. To badanie z krwi kosztuje 300zl i jako jedyne jest przez mojego ubezpieczyciela nierefundowane...
ja miałam badanie białka z krwi przy podstawowych badaniach, zastanawiałam sie po co mi je ginek robi, możesz mi napisać coś więcej na ten temat?
 
Ale napisałyście dziewczyny, kurcze piszcie o szczepionkach, badaniach, a ja dopiero raz robiłam te podstawowe mocz, morfologię, glukozę i wr i tyle. Teraz pewnie dostanę znowu i muszę pogadać ogólnie o ciąży bo jeszcze w sumie nie miałam z kim i kiedy co wolno czego nie, czy mogę do pracy wracać czy nie.

Mam do was intymne pytanie, może któraś rozmawiała z ginkiem jak jest ze współżycim w ciąży.
Ja się boję bo miałam te plamienia i teraz mąż trochę cierpi bo ja boję się. Jakby pojawio się jakieś plmienie, bo wiem, że może się tak czasami stać to bym sobie nie wybaczyła.
Jak możecie napiszcie coś na ten temat.
 
czesc Kochane ja juz po wizycie
maluszek jest śliczny:) serduszko bije slicznie ma 3.5cm
i tak slicznie ruszał sobie rączkami i nóżkami
badanie mialam juz przez brzuszek a to poczatek 11 tyg
wklejam zaraz zdjecie w fasolkach
a co do plamień to lekarz kazał odpoczywac dał mi zwolnienie jeszcze i kazał brać luteinke zeby zapobiec poronieniu nastepna wizyta 7.12 już genetyczne na przezierność i inne:-)
 
Ale napisałyście dziewczyny, kurcze piszcie o szczepionkach, badaniach, a ja dopiero raz robiłam te podstawowe mocz, morfologię, glukozę i wr i tyle. Teraz pewnie dostanę znowu i muszę pogadać ogólnie o ciąży bo jeszcze w sumie nie miałam z kim i kiedy co wolno czego nie, czy mogę do pracy wracać czy nie.

Mam do was intymne pytanie, może któraś rozmawiała z ginkiem jak jest ze współżycim w ciąży.
Ja się boję bo miałam te plamienia i teraz mąż trochę cierpi bo ja boję się. Jakby pojawio się jakieś plmienie, bo wiem, że może się tak czasami stać to bym sobie nie wybaczyła.
Jak możecie napiszcie coś na ten temat.
musisz zapytać ginka, ja mam zakaz do odwołania:-) ale ja jestem po 2 poronienach więc obchodzi się ze mna jak z jajkiem:sorry:
 
reklama
Do góry