reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Witam...u nas kolejna noc i kolejny dzien "meksykańskiej grypy" oczywiscie panuje tutaj w Holandi ale P. doktor powiedziala ze Moj synus ma jakis paskudny wirus ,ale widze ze troche lepiej juz dzis bo zaczal sie troche bawic..

Zapytala mnie dlaczego sie nie zaszczepiłam na te wszystkie gatunki gryp zanim zaszlam w ciaze ,a ja na to ze nigdy sie nie szczepilam i nigdy nie bede ,mam przyjeciela rodziny lekarza i on sam mowi ze szczepionka niekiedy moze wiecej zaszkodzic niz pomóc i on nikogo ze swojej rodziny nie zaszczepi ja tez nie.
A wy co o tym myslicie jestescie zaszczepione ???
 
Widze Mamo Mikołaja że mieszkasz w holandii, ja też mieszkałam w amsterdamie 1,5 roku. w tym czasie byłam w pierwszej ciąży i bardzo mi się niepodobało podejście lekarzy. Jak zaczełam krwawic, poszłam do szpitala, to nawet mnie nie zbadali , puścili do domu mówiąc ze to pewnie poronienie i oni nic nie poradzą zadne lekarstwa podtrzymujące ciąże, normalnie naturalna selekcja.
 
Dzieki magdalena79 i Agi78 wezme apap, a do tego znowu powróciły wymioty:-(, cieżki mam dzisaj ten dzien a myśłałam, że na jakis spacer pójdziemy, no ale mąż tez chory, wieć siedzimy w domu.
 
ja tez ciagle w lozku
musze wylezec tego krwiaczka
chyba mi schodzi bo jak dzwonilam do lekarza to mowil ze jezeli nie ma krwi tylko brazowe to niebezpieczenstwa nie ma i krwiak schodzi
gdybym zaczela znowu na czerwono to pogotowie, ale wiem ze juz bedzie dobrze
jutro wizyta i zobaczy czy sie pomiejszyl
kazal mi tez duzo magnezu brac
 
dziś widze wszystkich dopadła chandra, mi też ciągle niedobrze, dobrze mi robi cherbatka miętowa z cytryną i miodem. Reklamują też cherbatę Irving z imbirem, ale nie mogę jej nigdzie dostać.
 
ojj dziewczynki widze chore wy albo ktos z waszej rodziny! cholerna pogoda i wirusy brrrr ... zycze wam wszsytkim zdrowka, i waszym dzieciaczkom zeby wyzdrowiały!!! , no i dla chorego meza gosigro!!
tzrymajcie sie ciepło kochani szybkiego powrotu do zdrowia!!!
 
Witam was dziewczyny!
Wróciliśmy już od rodziców, teraz czekamy na znajomych którzy mają do nas wpaść. Przeraźliwie zimno na dworze:-(
Klementinka odpoczywaj, ja też miałam w zeszłym tygodniu krwawienie, ale poleciało tylko raz i w sumie stwierdziłam że to po badaniu USG.
To lekarza idę za dwa tygodnie, muszę jeszcze jutro odebrać wyniki.
A wy co tak się wszystkie pochorowałyście? Masowa choroba na BB?
Zdrowiejcie szybciutko;-)
 
reklama
Do góry