reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Witajcie,

wiecie co chyba mi jednak te pomarańcze pomagają, zjadłam jedna na czczo rano i narazie wszystko ok:-D
Kajdusia - ale brzusio:)) sexy
Agniesia82 - witaj:-D
Asnecja - wszystko zalezy od lekarza, ja dostałam bez problemu, a się obawiałam, dodam, ze to prywatnie, więc to pewnie też ma znaczenie
Kasiulka1980 - smacznego:-D, ale mi smaka tymi pierogami narobiłas!:-D
 
reklama
Z tym L4 to duzo zależy od lekarza ale jak ktoś źle się czuje to kto Go zmusi na chodzenie do pracy ja pójdę od połowy grudnia na L4 i już będziemy razem parę lat bo potem wychowawczy. Życie jest piękne jaki smaczny może być jogurt jak ne mdli człowieka
 
Ale tu gwarno,

Dziewczynki, mój suwaczek do USG trochę przyśpieszył i mam je dziś o 18 40.
Nie ukrywam, że trochę się boję - chce żyby tylko wszystko było w porządku.
A jakie sny mam przy tym okrutne, aż nie chce myśleć.:cool:
No nic, idzie mie jeszcze przeczekać te 4 h i zobaczymy okruszka, hihihihi.:-)
Napisze jutro co i jak.


ps. bakteria, wsztsko ok, też po chwili zapomnienia miałam bóle - kłucie. Następnym razem pomalutku :laugh2:
 
hej dziewczyny, jestem tu nowa. mam termin na 19.06 - zbliżam sie do 6 tyg;-) bylam na usg wczoraj, pęcherzyk ma już 13 mm,jest pęcherzyk żółtkowy,malenstwa jeszcze nie widac oczywiscie, umowilam sie na 30.10 zby juz je zobaczyc i posluchac tetna-nie moge sie doczekac,pozdrawiam wszystkie przyszle mamuki czerwcowe;-)
 
hej dziewczyny, jestem tu nowa. mam termin na 19.06 - zbliżam sie do 6 tyg;-) bylam na usg wczoraj, pęcherzyk ma już 13 mm,jest pęcherzyk żółtkowy,malenstwa jeszcze nie widac oczywiscie, umowilam sie na 30.10 zby juz je zobaczyc i posluchac tetna-nie moge sie doczekac,pozdrawiam wszystkie przyszle mamuki czerwcowe;-)



Witaj liliti, gratuluje!
 
dodam ze do wczoraj mialam ból w podbrzuszu, tzn cignelo mnie az do pachwin ale to chyba wiezadla sie rozciagaja;-)od dzis cisza kompletna,jedyne co to od samego poczatku rosna i bola piersi no i mam mdlosci dosc duze o roznych porach, ale to podobno dobrze dla malenstwa;-)gorzej dla mnie. mam dosc duzy przyrost hcg z czego sie ciesze bardzo jednak tez zawroty i nudnosci daja sie we znaki;-)poza tym czuje sie swietnie, jestem w dobrym nastroju,no i czekam az ujrze swoje maleństwo;-)
 
Czesc. Wczoraj ginekolog potwierdzila, ze jestem w ciazy. W sobote zrobilam test, wyszlo,ze to 2-3tydzien,a wczoraj powiedziano mi w przychodni,ze to 5tydz. i 5dzien.... Dziwnie to sie liczy,ale fajnie, bo martwilam sie, ze tyle jeszcze przede mna stresujacych tygodni, najgorszego pierwszego trymestru,a tak juz mam prawie 6.za soba. Na USG pokazala mi pekcherzyk wielkosci 8.85mm, zarodka widac nie bylo...
A Wy kiedy sie dowiedzialyscie i jak?? pozdrawiam



 
ja robilam test w dniu spodziewanej miesiaczki (28dc)yszly cudowne dwie krechy;-) to byla sobota, w pn na usg nic nie ylo widac ,beta 430,w piatek (4t6d) na usg pecherzyk byl 6mm,a beta juz 2960,wczoraj na usg juz pecharzyk mial 13mm(5t2d)teraz czekam do 30 zeby zobaczyc groszka;-)
 
Zastanawiam sie, jak Twój doktor to u Ciebie stwierdził - czy lekarze mogą potwierdzić na początku drugiego miesiąca? Ja byłam u gin. w 5 tyg i powiedział, że dopiero za miesiąc bedzie mógł stwierdzić...może byłam u takiego, co się nie do konca zna? :no:
 
reklama
Asencja- to chyba zależy od jakości sprzetu do usg. ja byłam u gina w 4t4d i juz bylo widać pęcherzyk ciążowy (miał dopiero 4mm, ale był :) ) Teraz czekam do piątku to bedzie 7t4d zeby zobaczyc serduszko :tak:
 
Do góry