reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witajcie, ja już po pracy i po zakupach :-)
Agniesia82- gratulacje!
kaśki- współczuję mdłości :-(
Ania.- też myślę, że ten brzuszek to bardziej od wzdęć, tym bardziej, że rano jest znacznie mniejszy. Ja do szczuplaczków nie należę i mały brzuszek miałam już wcześniej, ale nie taki odstający :tak: Nie wiem "odkąd" zaczyna się tworzyć brzuszek ciążowy, to chyba indywidualna sprawa:rolleyes2:

Milego dnia wszystkim!
 
reklama
No no Kajdusia :)
Z kolei u mnie brzusia ciążowego nie widać, choć czuje jak mi podbrzusze rośnie - ale tzw. naocznie nic nie widać jeszcze :) na początku troszkę napuchnięcie w lewej części jajnika ( co nawet gin na usg zauważyła ,że maluszek pcha się w lewo) a od jakiś 5 dni już na środku wyczuwam jak zaczyna mi rosnąć. Jak na przyszłą czerwcową mamuśkę to dosyć spory :) masz ten brzuszek :)
ps: a mnie znowu od ranu mdłości biorą :(
 
Ja wczoraj narzekałam na mdłości a dziś to chciałabym znów mieć takie jak wczoraj. Od rana mdłości mniejsze niż do tej pory ale za to bóle w podbrzuszu się pojawiły :( i to już mnie martwi :(
Macie może podobnie?? Bóle o jakim nasileniu są normalne?? A jakimi zacząć się już martwić?? Teoretycznie jutro idę do lekarza ale jak znam tą babkę to powie że robię z igły widły.
 
:-D a ja mam nadalsuper cerę, no może poza tym, że jest jakaś wysuszona...czyżby chłopczyk :-)

Witajcie dziewczyny!!!
Ania u mnie to samo cera mi sie poprawia z dnia na dzien i zauważyłam ,że robi sie strasznie sucha i włosy mi się mniej przetłuszczają:)

A teraz niestety muszę się pożalić w tamtym tyg zwróciłam szefowi uwagę żeby ograniczył palenie w biurze bo mi to przeszkadza i cały dzień w przeciągu siedze to powiedział żebym sobie dzwi do siebie zamykała :( brak słów!!!
Dzisiaj natomiast sprosił do siebie kolegów na kawke i ciasko i w biurze jest siekiera a ja przy otwartym oknie i drzwiach żeby się ratowac.

Byle do piatku przetrwać i może Ginka da mi L4 :)
 
A jak właśnie jest z tym L4? Lekarze dają bez problemów?
Bo zastanawiam sie, czy jakbym sie gorzej czuła, to czy bedzie problem w dostaniu, czy powiedzą, że przesadzam...
 
Kajdusia dzięki za współczucie ale jak wybija pólnoc:-)nie południe to aż chce się żyć zjadłam całe wędzone udko kurczaka i całego grapefruita a mdłości trochę minęły
 
A jak właśnie jest z tym L4? Lekarze dają bez problemów?
Bo zastanawiam sie, czy jakbym sie gorzej czuła, to czy bedzie problem w dostaniu, czy powiedzą, że przesadzam...
Asencja na pewno to zależy od lekarza , mam nadzieje że jak powiem mojej Pani dr jakiego mam szefa to zrozumie i da mi na te pierwsze miesiące żeby Fasolinek rósł zdrowy.
 
Cześć, dziewczyny, ze 2 dni mnie nie było, a tu produkcja postów na 2 zmiany conajmniej ;-)
Dziewczyny, ja mam takie intymne pytanie... Trochę mi głupio, ale nie musicie odpisywać, jak to zbyt osobiste. Jeśli jednak któraś mogłaby mi troszkę pomóc, będę ogromnie wdzięczna. Otóż - wczoraj z M. mieliśmy nastrój na przytulanki, no i doszło do tego, że miałam orgazm. Wszystko fajnie, ładnie, ale zaraz po nim dostałam bólu podbrzusza, takiego jakby skurczu. Trwało to parę minut, po czym przeszło. Żadnego krwawienia, nic. Oczywiście ledwo żyliśmy ze strachu, co się to narobiło. Dziś z rana przewertowałam net i znalazłam kilka podobnych historii z pierwszych tygodni ciąży, ale czy któraś z Was może miała taką sytuację?
Do gina idę za 9 dni (już odliczam jak głupia ;-) ) i oczywiście o wszystko wypytam, na razie daliśmy sobie szlaban na "te rzeczy".
PS - witam wszystkie nowe czerwcóweczki :-D Całkiem nas sporo, dziewczyny, będzie nam tu wesoło!!
 
reklama
Ja jakieś 2 tygodnie temu też miałam taki brzuszek, to jeszcze nie jest efekt ciąży, po prostu w pewnym okresie zbiera się woda w organizmie i stąd ten efekt - tak mi powiedziała moja gin.

Naszło mnie dzisiaj na pierogi z truskawkami i właśnie je robię :-D
 
Do góry