reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Ja mieszkam na Żelaznej, niedaleko Grabiszyńskiej. Mam z pracy abonament z Medicover, ale zdecydowałam się jednak chodzić prywatnie do doktora Kłóska, na glinianej, narazie jestem zadowolona, szkoda tylko, że jest drogi, ale szybko zlecil mi badania i się okazalo ze mam za gęstą krew (byłam Honorowym Krwiodawca) i to mogło być przyczyną mojego niedawnego poronienia. Biore accard oraz robią sobie zastrzyki w brzuch:szok:, mam nadzieję ,że pomoże!!

Zaraz sprawdze gdzie jest Twkja ulica.
Ja dzis wlasnie robilam wiele badan w labie. Wyniki w czwartek. Strasnzie drogo. Zaplacilam prawie 300zl. Mam nadzieje,ze te badania byly jednymi z najdrozszych podczas ciazy. Nie mam jeszcze ubezpiecznia bo niedawo wrocila do kracju zza oceanu. Przykro mi z powodu bombardownaia brzuszka zastrzykami ale skoro maja pomoc to oczywiscie nie zastanawialabym sie chwili. Jak mdlosci? Ja nic nie czuje oprocz malego zmeczenia i nabrzmialych piersi. Oby tak dalej. Milego dnia!
 
reklama
Dziękuję Kochana :-)

Dziwnie tam podchodzą do ciąży... a jak w ogóle wygląda tam poród? Rodziłaś tam czy w Polsce?

Rodzilam w Londynie.Prawde mowiac nie mialam co narzekac.Co prawda bylam bardzo zdziwiona ze cala ciaze prowadzila polozna ale tutaj to normalne.Nawet porod odbierala polozna.Podczas ciazy nie bylam ani raz badana ginekologicznie:szok:Gdybym nie miala znajomej pani ginekolog pewnie bym sie zamartwiala.Kolejne zdziwienie bylo juz po porodzie.Urodzilam przed polnoca a o 8 rano moglam juz isc do domu z dzieckiem:-p.Czekalam tylko na lekarza az zbada mnie i Dominika i juz o 12 w poludnie bylismy w domu:tak:.Teraz takze bede rodzic w tym samym szpitalu wiec wiem czego moge sie spodziewac:-D
 
Ania jeśli potrzebujesz tego zwolnienia, bo masz męczącą pracę, to odpoczywaj i leniuchuuj. Ja osobiście wolę być "na chodzie", bo wtedy mniej się człowiek nad sobą rozczula.
Kama kurcze strasznie szybko wypuszczają, ja urodziłam o 5, ale nie wyobrażam sobie, żebym mogła iść w tym samym dniu do domu, nie byłam w stanie. No i co z żółtaczkami robią?
U mnie mdłości niet (podobno na mdłości dobrze jest popić rano łyka niegazowanej wody i nie wstawać od razu nagle, ale można sobie tak doradzać, każdy organizm inaczej reaguje na ciążę i różne specyfiki. Ja za to ciągle brzuch czuję (ale to na szczęście nie boli). Piersi mnie nie bolą i nie pamiętam jakiegoś większego bólu z poprzedniej ciąży. Mamo Mikołaja ja też miałam mało mleczka, mimo, że piersi mam spore, ale walczyłam ostro o pokarm i wywalczyłam 1,5 roku karmienia synusia.
 
Ostatnia edycja:
Rodzilam w Londynie.Prawde mowiac nie mialam co narzekac.Co prawda bylam bardzo zdziwiona ze cala ciaze prowadzila polozna ale tutaj to normalne.Nawet porod odbierala polozna.Podczas ciazy nie bylam ani raz badana ginekologicznie:szok:Gdybym nie miala znajomej pani ginekolog pewnie bym sie zamartwiala.Kolejne zdziwienie bylo juz po porodzie.Urodzilam przed polnoca a o 8 rano moglam juz isc do domu z dzieckiem:-p.Czekalam tylko na lekarza az zbada mnie i Dominika i juz o 12 w poludnie bylismy w domu:tak:.Teraz takze bede rodzic w tym samym szpitalu wiec wiem czego moge sie spodziewac:-D

No to rzeczywiście szybko się pozbywają, hehe

Dobrze, że chociaż poród przyjmują w szpitalu, hahaha
 
witam . ja zaraz biegnę po wynik bety aż cała chodzę w nerwach , mdli mnie tylko nie wiem czy z nerwów czy dzidzia dokucza.
kasiulka - sto lat, sto lat i wszystkiego najjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj!!!!!!!
 
reklama
witajcie nowe mamusie duuuuzo was ja juz tez niewiem kto jest kto ha ha:-):-):-D

KAMA83 witaj w klubie masz taka sama historie jak ja w Holandi badan nie ma porod i do domu wynocha ja sie strasznie boje ale mam nadzieje ze bedzie ok wszystkie znajome ktore tu rodzily sa zadowolone ze super opieka a ze badan nie ma....to ja sie ciesze bo nie lubie:no::zawstydzona/y:
 
Do góry