reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Czesc Dziewczyny! Moj termin to 10 czerwiec. Ciaza potwierdzona ale na 100% bede wiedziala w przyszly poniedzialek. Podczas ost. wizyty (w 5tc) widzialam tylko pecherzyki ciazowe. Byly dwa. Zobaczymy co sie okaze. Pozdrawiam czerwcowe mamusie i zycze im dobrego samopoczucia!
 
reklama
Witajcie dziewczyny,

Ania.
- gratuluje bijącego serduszka:-D:-D
Kasiulka - Sto Lat, Sto Lat
KaiKa, agnes6 - Witajcie!

a u mnie dzisiaj nudności cały dzien:((, leżę w łożeczku bo tak łatwiej.

Miłego dnia mamuśki:-D:-D
 
Witajcie dziewczyny,

Ania. - gratuluje bijącego serduszka:-D:-D
Kasiulka - Sto Lat, Sto Lat
KaiKa, agnes6 - Witajcie!

a u mnie dzisiaj nudności cały dzien:((, leżę w łożeczku bo tak łatwiej.

Miłego dnia mamuśki:-D:-D

Czesc Gosiu! Cos mnie sie wydaje ze jestesmy prawie w tym samym okresie ciazy. Ja dzis rozpoczynma 7 tydzien:) Widzialas juz bijace serduszko swojego baby? Mam nadzieje,ze wkrotce poczujesz sie lepiej! Pozdrawiam rowniez z Wroclawia!
 
a ja nie mam objawów, poza bólem piersi (umiarkowanym)... No może troszkę senna jestem...dobranoc moje Kochane ciężarówki czerwcówki...choć dziś się dowiedziałam, że jak che cesarkę to na maj będę miała termin... :-p
 
Witajcie kobietki ja jestem z poczęcia 22.09 prezent na urodziny dla męża:)):-)ale 3 lata staraliśmy się o dzidziusia i wystarczyło pójść do gina z bólami przed miesiączką i dał mi Duphaston i od razu zaszłam to nie można tak było od razu?
Pozdrawiam
 
Czesc Gosiu! Cos mnie sie wydaje ze jestesmy prawie w tym samym okresie ciazy. Ja dzis rozpoczynma 7 tydzien:) Widzialas juz bijace serduszko swojego baby? Mam nadzieje,ze wkrotce poczujesz sie lepiej! Pozdrawiam rowniez z Wroclawia!

Witaj Agnes:-)
tak, ja widziałam serduszko swojego maleństwa jak byłam w 6 tygodniu i 2 dniu:-D:-D W jakiej dzielnicy Wrocławia mieszkasz? Wybrałas już sobie lekarza prowadzącego?
Pozdrawiam
 
Hi,
cudownie,ze widzialas juz bijace serduszko!
Mieszkam od niedawna w tym miescie, dzielnica Krzyki. Calkiem przyjemnie:)
Przed ciaze leczylam sie przez 1 cyklw POLMEDzie u dr Siejkowskiego. Nie mysle aby on zdecydwal sie mnie prowadzic. Bede musiala kogos znalesc. Popytam znajomych.
A Ty gdzie Gosiu mieszkasz? Masz juz swojego lekarza? Pozdrawiam.
 
No to jestem po pierwszej wizycie :-)Fasolce już bije serduszko! Tak się cieszę! No i dostałam zwolnienie z pracy...w sumie to powinnam się cieszyć, ale jakoś przeraża mnie ta bezczynność...Co ja zrobię z tym wolnym czasem? :rofl2:

Gratuluję :-)

Na kiedy masz termin?

A z wolnego czasu korzystaj, wypoczywaj, bo za parę miesięcy za nim zatęsknisz:rofl2:
 
Hi,
cudownie,ze widzialas juz bijace serduszko!
Mieszkam od niedawna w tym miescie, dzielnica Krzyki. Calkiem przyjemnie:)
Przed ciaze leczylam sie przez 1 cyklw POLMEDzie u dr Siejkowskiego. Nie mysle aby on zdecydwal sie mnie prowadzic. Bede musiala kogos znalesc. Popytam znajomych.
A Ty gdzie Gosiu mieszkasz? Masz juz swojego lekarza? Pozdrawiam.

Ja mieszkam na Żelaznej, niedaleko Grabiszyńskiej. Mam z pracy abonament z Medicover, ale zdecydowałam się jednak chodzić prywatnie do doktora Kłóska, na glinianej, narazie jestem zadowolona, szkoda tylko, że jest drogi, ale szybko zlecil mi badania i się okazalo ze mam za gęstą krew (byłam Honorowym Krwiodawca) i to mogło być przyczyną mojego niedawnego poronienia. Biore accard oraz robią sobie zastrzyki w brzuch:szok:, mam nadzieję ,że pomoże!!
 
reklama
Do góry