reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Najlepszy sposób na mdłości to sen (jeśli uda się zasnąć) wczoraj to prawie cały dzień przespałam :) Ja ostatnio mam apetyt na jogurty owocowe :)
 
reklama
witam kochane:)

Mam na imię Kasia , mam 23 lata, mamy 16 miesięczna córcie Nele:) chcielismy zaczac starania we wrzesniu bo roznie to bywa...i sie udalo za 1 razem:) termin mam na 7 wrzesnia, wg dr. i wg mojej @:) ale bedzie do cc .wiec ok tydz wczesniej. 21 w srode ide do dr. juz powinno byc serduszenko:) ogolnie to mam mega mdlosci...musze ciagle cos jesc...ehh i zgaga..ale w pierszej ciazy tez tak bylo, i schudlam 7 kg. do 17 tyg ciazy...dobra nie zanudzam was juz...
 
Witam Czerwcowe Mamusie!
Wpadłam z serdecznymi gratulacjami, życzeniami spokojnych i przepełnionych szczęściem 9 miesięcy :-)
W szczególności kibicuję tym, które mają termin na 22.06 :-)

Troszkę Was poczytałam. Muszę przyznać, że emocje wracają... dopiero co sama to wszystko przeżywałam...
:happy:


expectcoverlrg.jpg

 
Kasiulka- to dziś masz urodziny? Wszystkiego NAJ, zdrówka dla Ciebie i fasolki!


Tak, dzisiaj :-D

Dziękuję :tak:

Nie wytrzymałam i w drodze z pracy kupiłam dziś znów po tygodniu test ciążowy, bo jakoś nie dowierzałam... Na szczęście znów pozytywny ;-) Co za idiotka ze mnie :-D

hahaha, ja chciałam dzisiaj jeszcze raz betę zrobić ale się powstrzymałam :rofl2:
 
witam kochane:)

Mam na imię Kasia , mam 23 lata, mamy 16 miesięczna córcie Nele:) chcielismy zaczac starania we wrzesniu bo roznie to bywa...i sie udalo za 1 razem:) termin mam na 7 wrzesnia, wg dr. i wg mojej @:) ale bedzie do cc .wiec ok tydz wczesniej. 21 w srode ide do dr. juz powinno byc serduszenko:) ogolnie to mam mega mdlosci...musze ciagle cos jesc...ehh i zgaga..ale w pierszej ciazy tez tak bylo, i schudlam 7 kg. do 17 tyg ciazy...dobra nie zanudzam was juz...

Jeśli masz termin na wrzesień, to w ciążę zajdziesz w grudniu, a mamy październik :tak:
 
Kasiulka_1980-Wszystkiego najlepszego w dniu urodzin:tak:

Jak tak was czytam i wasze dolegliwosci to ciesze sie ze jak narazie jedynym objawem u mnie to tylko obrzmiale piersi i brak @:-D.Dzisiaj zanioslam mocz do badania,wiec za 4 dni bedzie wizyta u lekarza i zacznie sie odliczanie do porodu:-D.Szkoda ze ja dopiero w 12 tygodniu bede miala usg,ale niestety tutaj sadza ze wczesniej nie ma potrzeby.Co ma sie dziac to niech sie dzieje przez pierwsze 3 miesiace:wściekła/y:.Z Dominikiem mialam tak samo pierwsze usg w 12 tyg, drugie w 20 tyg i koniec:-(
 
Witam wszystkie czerwcowe mamuśki!

Na początku gratuluję wszystkim :)))
O ciąży wiem już 2 tygodnia, od razu drugiego dnia poleciałam do lekarza, aby powierdzić wiadomość
biggrin.gif
Teoretyczny termin 6 czerwiec
biggrin.gif
Teraz czekam niecierpliwie na pierwsze USG. Jeszcze dwa dni, a ja już na pupie nie moge wysiedzieć!

Trzymajcie się mamuśki :)))
 
Kasiulka_1980-Wszystkiego najlepszego w dniu urodzin:tak:

Jak tak was czytam i wasze dolegliwosci to ciesze sie ze jak narazie jedynym objawem u mnie to tylko obrzmiale piersi i brak @:-D.Dzisiaj zanioslam mocz do badania,wiec za 4 dni bedzie wizyta u lekarza i zacznie sie odliczanie do porodu:-D.Szkoda ze ja dopiero w 12 tygodniu bede miala usg,ale niestety tutaj sadza ze wczesniej nie ma potrzeby.Co ma sie dziac to niech sie dzieje przez pierwsze 3 miesiace:wściekła/y:.Z Dominikiem mialam tak samo pierwsze usg w 12 tyg, drugie w 20 tyg i koniec:-(

Dziękuję Kochana :-)

Dziwnie tam podchodzą do ciąży... a jak w ogóle wygląda tam poród? Rodziłaś tam czy w Polsce?
 
reklama
No to jestem po pierwszej wizycie :-)Fasolce już bije serduszko! Tak się cieszę! No i dostałam zwolnienie z pracy...w sumie to powinnam się cieszyć, ale jakoś przeraża mnie ta bezczynność...Co ja zrobię z tym wolnym czasem? :rofl2:
 
Do góry