reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
:) reaktywacja by się rzeczywiście przydała :)

co u Was? jeszcze kilka miesięcy i nasze Bąble do zerówki pójdą....oj leci ten czas :)

Czas przeleciał bardzo szybko. I nasze dzieci takie duże, a ja właśnie na dniach zacznę wszystko od nowa ;-) Pieluszki, karmienie, nie mogę się doczekać, ale druga dzidzia tak samo jak pierwsza niezbyt się śpieszy na swiat, został tydzień do terminu, a nie zapowiada się bym urodziła do tego czasu :-) ;-)
 
Hej hej :)


No dokladnie nasze dzieciaki juz takie duze, i jeszcze troszke i zerówka.... :szok::tak:
U mnie Miki chodzi chetnie do przedszkola, bo to nasz pierwszy rok, i strasznie wydoroslal, choc czasem jeszcze prubuje wymuszac :dry: ale nie dajemy sie :tak:;-)
Za miesiac komunia starszej córki.... Ona to juz wogole starsza jest i wyrosła.... leci ten czas... :-) :happy:
 
Czas leci, dużo się dzieje, a czasu na pisanie brak. Moja Roksanka straciła dwa zęby -wypadły, była tym faktem bardzo podekscytowana, a mi wydaje się to troszkę za wcześnie, ale może nie? Też uważam, że przez ten ostatni rok bardzo wydoroślała - przedszkole, koleżanki, itp., ale też myślę, że patrzę na nią troszkę inaczej, bo od kąd pojawiła się druga kruszynka, Roksanka wydaje sie mi być wielkoludem, druga jest taka maleńka, te stópki, rączki, tyłeczek, do tej pory to Roksi była tą malutką córusią, ale jak je porównać :-).
 
reklama
Witaj Asiu:) Czas zasuwa nieubłaganie, widzę ze Ty drugie masz:) My teraz mamy pewne plany wiec odpuszczamy i raczej pozostaniemy na 1;) Gajunia też chodzi do Przedszkola, do szkoły muzycznej i na szkółkę pływania;):-D
 
Do góry