reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Anecznik - nie ma co już teraz myśleć co by było. Może meczyłabyś się kilka godzin sn a i tak byłoby cc. Najwazniejsze że synus zdrowy się urodził. A Ty jak się już czujesz? Dobrze już po cc?

A może trzecie jak to pierwsze już samodzielne będzie?

Ja tak sobie w tym roku pomyślałam żeby może wcześniej się za prezentami rozejrzeć I tuż przed świętami mieć odpoczynek, tylko najgorzej że pomysłów brak :-(. Może Wy macie jakieś?
 
reklama
Jeszcze brzuch boli ale już tylko wieczorami. Z pewnością dłużej do siebie wracam niż po pierwszym cięciu. Już się nie mogę doczekać kiedy będę mogła zacząć ćwiczyć, żeby pozbyć się brzucha :-)

A dla kogo mają być te prezenty?? My dla Kamila coś z Lego myślimy, zresztą będziemy rysować list do Mikołaja :-) dla Michała nic nie kupujemy (on jeszcze nieświadomy :-) ) a z mężem chcemy zrobić sobie jakiś wspólny prezent. Jednak pomysł szybszych prezentów dobry :-D Ja wcześniej to jedynie piernik będę robić :-)
 
WESOŁYCH ŚWIĄT Kochane moje dla Was i Waszych rodzinek;):-):-) pobrane (2).jpg
 

Załączniki

  • pobrane (2).jpg
    pobrane (2).jpg
    13,2 KB · Wyświetleń: 55
Kochane! czy ktos tu jeszcze zaglada? jak tam Wasze przedszkolaczki?
zameldujcie sie babeczki ;)

u nas super, chlopaki odpukac zdrowi, chodzą do przedszkola, dają nam duzo radości, ale często rozrabiają, Kubuś uczy się pisac i rachowac,

pozdrawiam Was serdecznie ;)

to moj 1000 post!!!!!!!!!!
 
U nas wszystko ok.
Karolina chodzi do przedszkola chętnie, tylko zawsze problem ze wstawaniem rano.

Mi 15marca kończy się umowa w pracy więc nerwówka czy przedłuża.

Lenka trzymam kciuki za egzamin Gai.
 
reklama
Do góry