reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Hej,
czuję się w miarę ok. Myślałam że ta druga chemia bardziej mnie sponiewiera niż pierwsza ale czuje się tak samo a może nawet ciut lepiej jak po pierwszej. Od poniedziałku połowę dnia spędzam sama z dwójką dzieci bo Natan w domu chory i daje radę więc jest dobrze :)

to dobrze :) zdrówka dla Natanka.




A ja dziś ponad 3godziny spędziłam u fryzjera :-) efekt zadowalający :-)
 
reklama
Moje włosy do pasa zostały obcięte tak do ramion i zrobione pasemka blond. Kolor prawie jak Karolcia mam.
Nie ma mi kto fotki zrobić no,


W przedszkolu dziś spotkanie Wielkanocne było. Karola króliczkiem była :)
 
Ostatnia edycja:
Cześć! Ja święta u teścia grrrrrrr, miałam plan że u nas zrobię ale doszłam do tego, ze lepiej u teścia bo Sylwia śpi jeszcze w południe i nie miałabym jak jej położyć gdyby byli goście w domu. W poniedziałek wielkanocny u szwagra i jakoś zleci. Nie przepada za Wielkanocą, oby była ładna pogoda to można będzie pójść nad morze na spacer.
Dziewczyny ile czasu zajmuje Waszym dzieciom jedzenie obiadu. Mój Łukasz doprowadza mnie do szału, potrafi jeść 1,5 h a i tak nie zjeść.
 
reklama
my śniadanie wielkanocne u teściów,później do mojego brata bo jego córka obchodzić będzie roczek,a drugi dzień jak zawsze pewnie ze znajomymi:-)
I to nie wiadomo bo M.miał isć do pracy dopiero na noc na 2dzień świąt, a zmienili grafik i aktualnie pracuje całe święta:wściekła/y:mają walczyć o zmianę...:wściekła/y:

Żyrafka u nas tak jeste ze śniadaniem...szlak jasny mnie trafia...


Ogólnie dziś mam takiego nerwa że ło jej...jeszcze M.w pracy do 18:baffled:
palec se przytrzasnęła drzwiami i boli jak...aż krwią podszedł,oby paznokieć mi nie zszedł:zawstydzona/y:
Do tego ojciec mnie tak wpienił że myslałam że pogryzę...on będzie wychowywał moje dzieci...jak swoją kare wprowadzam,a ten po mnie będzie ich dyscyplinował...nosz...i nie przegadasz go...ale się odezwałam że to moje dzieci i to ja im wymierzam dyscyplinę nie on!
 
Do góry