reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Witam i ja. Dzisiaj nie najlepiej się czuje więc pozwolę sobie skopiować relacje z ostatniej wizyty.
Dziękuje Wam za zainteresowanie, choć wiem ,że ciężko jest pisać o innych tematach jak w głowie cały cas siedzi nasza kochana Kasia.
Nadiczko- ja nawet nie biorę pod uwage innej opcji jak szybkie wyzdrowienie twoje. Całym sercem wierze ,że będzie dobrze, bo ktoś czuwa nad Tobą i twoim wyzdrowieniem.

Bardzo się cieszę ,że tyle "starych, dobrych znajomych" się odezwało aczkolwiek szkoda ,że w takich okolicznościach. Pozdrawiam Was wszystkie, a szczególnie Kreatorkę ;-)

W pon byłam na USG genetycznym. Dzieć zdrowy, ma już 8cm ( od czubka głowy do pupy), jest większy o 5 dni. Kość nosowa obecna, przezierność super, przepływy, półkule i inne narządy ok. Niestety nie chciał lekarz potwierdzić płci, bo nie jest pewny. Widzi "stożek" między nogami ale może z tego być jeszcze to i to. We wtorek wizyta u gina. Ostatnio stwierdził ,że będzie siuraczek i mam nadzieję ,że tym razem potwierdzi.

No i pochwale się fotkami



Pozdrawiam Was kochane :*
 
reklama
Witam i ja. Dzisiaj nie najlepiej się czuje więc pozwolę sobie skopiować relacje z ostatniej wizyty.
Dziękuje Wam za zainteresowanie, choć wiem ,że ciężko jest pisać o innych tematach jak w głowie cały cas siedzi nasza kochana Kasia.
Nadiczko- ja nawet nie biorę pod uwage innej opcji jak szybkie wyzdrowienie twoje. Całym sercem wierze ,że będzie dobrze, bo ktoś czuwa nad Tobą i twoim wyzdrowieniem.

Bardzo się cieszę ,że tyle "starych, dobrych znajomych" się odezwało aczkolwiek szkoda ,że w takich okolicznościach. Pozdrawiam Was wszystkie, a szczególnie Kreatorkę ;-)

W pon byłam na USG genetycznym. Dzieć zdrowy, ma już 8cm ( od czubka głowy do pupy), jest większy o 5 dni. Kość nosowa obecna, przezierność super, przepływy, półkule i inne narządy ok. Niestety nie chciał lekarz potwierdzić płci, bo nie jest pewny. Widzi "stożek" między nogami ale może z tego być jeszcze to i to. We wtorek wizyta u gina. Ostatnio stwierdził ,że będzie siuraczek i mam nadzieję ,że tym razem potwierdzi.

No i pochwale się fotkami



Pozdrawiam Was kochane :*

Gratulacje w końcu widzisz marzenia się spełniają;)
Duży chłop będZIE;)
 
Emalia - ale śliczna dzidzia!!! Super że wszystko w porządku i ciesze się bardzo że wreszcie Wam się udało :) wiem że najważniejsze żeby było zdrowe, ale jaka płeć Ci chodzi po głowie? w sumie chyba u Ciebie bez różnicy bo masz i jedno i drugie :)

Nadika - trzymam za Ciebie kciuki... wiem że to samo mówiłyśmy Kasi i ciągle powtarzałyśmy że będzie dobrze a tak nie jest, ale u Ciebie będzie inaczej, wierzę w to... Kasiulka nad Tobą czuwa i ona nie pozwoli żeby coś Ci się stało :) bądź dzielna i walcz jak lwica :)
 
kreatorka- pewnie przez pomyłkę bo usunięte są te osoby nie z naszej grupy BB.

emalia ale przystojniak w brzuniu rośnie:-).

nadika trzymam kciuki i wierzę że u Ciebie będzie dobrze:-).
 
reklama
Do góry