reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

reklama
Dziękuję wam wszystkim, gosiu :* dziękuje za przekazanie wiadomości.
U nas dobrze, dostrajamy sie powolutku, mała ssie aż mnie za uszami łaskocze :-), poród szybki, parłam 3 i pół minuty w sumie po drugim skurczu wyskoczyła ;-) Strasznie się ciesze ze nie mam nawet otarcia, uffffff:-p
Podrawiamy wszystkie mamusie i trzymam kciuki za następną w kolejce :-)
 
koriander- cieszę się, ze poród sprawny i szybki i że wszystko dobrze :-) jaki suwaczek aż niemożliwy - 3 dni :-) zleci szybko i zaraz będzie 3 lata hehehe,

moja już prawie 1,5 roczku ma :-) a łobuzuje jak stadko małych Sylwii hihih
 
Kolenderko ale Ci fajnie że masz to za sobą:-) msz już 2 córusie :-)JA tam chyba nie będę rodzić:-D mi tam w ciąży teraz super-każdy nadskakuje,robić nic nie trzeba,nawet buty mężaty mi zakłada:-D a później pójde w odstawkę:-D dzisiaj jedziemy z mężem oglądać porodówkę :szok::eek:aż nie wierze w to co piszę,przecież ja się na żadną porodówkę nie wybieram:-D
 
Koriander dobrze że poród szybki i bezproblemowy, super sie czyta o takiej świeżynce, jakąś foto poprosimy, a jak Lila w roli starszej siostry???

Milusia teraz chyba Ty następna do w kolejce do rozpakowania???:-)

Zyraffka u mojej 5 latki królują Kucyki, jeszcze raz kucyki i do tego lalki My Little Pony;-) choć też puzzle są na topie od kilku lat, maja pokaźna kolekcję, za to siostrzenica mężowatego 4,5 latka dała by się pokroić za coś do malowania, biżuterii jakieś opaski, naszyjniki, torebki, pierścionki etc wszystkie inne zabawki są na 5 sekund:sorry:


Kasiek Ty już prawie na półmetku :szok:
 
Eagle - tak :tak: już można powiedzieć że mam połowe za sobą, ale ten czas zleciał!!! Za tydzień idę na połówkowe, zobaczymy co tam u Michałka ;-) wszyscy mówią że nie widać po mnie że jestem w ciąży, ale zakładam szerokie bluzy do pracy to może tak tego brzucha nie widać a według mnie jest DUŻY!!! :-p
 
Eagle ja???JA nie rodzę już pisałam:-D niech Kasiek rodzi pierwsza:-D
Kasiek u mnie brzusio jak na ten tydzień też nie jest duży :-)A w porównaniu z bliźniakami to wręcz malutki:-D
jeszcze miesiąc się przetoczyć:rofl2: Już bliźniaki nie mogą się doczekać,pytają czy Zosia będzie spała w ich pokoju i mówią że będą jej pilnować-bić nie będą:-D już to widze jak raczkująca siostra rozwala im budowlę a oni jej nie biją:-p
Ja mam też 2starszych braci(młodszych 3) i to najlepsza szkoła życia:-) -musisz od urodzenia walczyć o swoje:-D Zośka będzie jak mama:happy:
 
reklama
Mamy dziewczynek co Wasze 3 latki chciałyby dostać pod choinkę?? Muszę kupić prezent dla chrześniaczki mężą i jako mama dwóch chłopców nie wiem co takiej dziewczynce się spodoba :) maks 100zł
 
Do góry