reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

nadika - dziękuje, Maja już całkiem zdrowa, tez trwalo to 1 dzien, ale ona nie miała wysokiej gorączki, Michał wczoraj juz tez nie wymiotował, więc mam nadzieje, że juz bedzie ok, daje mu mniejsze porcje mleka, bo wieksze powodowaly wymioty. Mnie niestety tez nie ominęło... Michałek z alergia bardzo róznie, bylo już ladnie, ostatnio mu sie pogorszyło, ale teraz znowu sie polepsza, takze ciągle takie wahania, z jedzeniem bardzo róznie. Waży 8200 g, nie wiem ile mierzy muszę do zmierzyc, w przychodni tego nie robią. Raczkuje jak szalony i dużo rozbójnikuje z Majusia:-D:-D Mam nadzieje, ze Danielek zacznie niedlugo ładnie jeśc i pić. Ja też się stresuje Mai przedszkolem, ale u nas dopiero od października.

anecznik - adres mojego bloga Galeria Smaku :-)

emalia - super, że z babcia oki:tak:


zyrraffka - rozumiem twoje obawy i myśli, przytulam! Ja sama nie moge sie zdecydowac kiedy wrócę do pracy. Chyba jakaś matka kwoka jestem:sorry2:

Ciekawa jestem co u Koriander, Kajdusi, Klementinki, Lencji, Eagle, Zdec, Kasiek pewnie o kims zapomnialam, przepraszam:blink: Napiszcie coś!
 
reklama
Hello :)

U nas bez zmian... czekamy na rozpoczęcie roku szkolnego. Ciekawe czy Damiś się odnajdzie w przedszkolu... jakoś tego nie widzę... zobaczymy... chyba ja mam większego stresa przez to niż Damian...

Od jakiegoś czasu walczymy z jakąś paskudną alergią... młody od miesiąca kichał w nocy i nad ranem... od wczoraj pojawiła się wodnista wydzielina i młody się męczy, ale jest dzielny i w sumie nie przeszkadza mu to w niczym, jest radosny... tylko źle śpi... w nocy natomiast, mam wrażenie że przechodzi Damian "lęki nocne"... w pierwszej fazie snu, siada na łóżku i płacze, stęka... tak jak by go coś bolało... ale śpi... nie mogę go wybudzić i mimo pytań co go boli nie uzyskuje żadnej odpowiedzi... na próby przytulenia mnie odpycha, po kilku minutach woła siku, sadzam go na nocnik po czym zasypia jak by nigdy nic się nie stało...

W poniedziałek planuję wizyte u pediatry. Może coś zaradzi... puki co radzimy sobie.

Lato się kończy... planujemy w środe wyjechać zwiedzić Kraków i zachaczyć może karpacz... i Opole do szfagra... to będzie tyle na wakacyjne wojaże ;)

Dziękuję za pamięć Gosiu :* Michaś jest przesłodki!!!

Buziaczki dla Was wszystkich!!! :*
 
Kasiek - po prostu jak się obudzi od razu go posadź na nocnik. Jagoda jakiś czas wstawała i od razu szła siku a teraz różnie, często jest tak jak piszesz że siada,płacze sama nie czego chce, a później jednak,że siku...
 
Czesc dziewczyny, mam nadzieje ze jeszcze mnie pamietacie?:) troszke Was zaniedbalam ale mialam na glowie wesele i podroz poslubna:) teraz juz jestem mezatka i planuje uczestniczyc w waszym zyciu:)

Troszke teraz poczytam co u Was:)

My po malu zaczynamy starania o dzidziusia..;D przymiarki juz byly w podrozy poslubnej zobaczymy co z tego bedzie hehe:)

Amelia rosnie na drozdzach wyprawka do przedszkola zakupiona ciuszki i obuwie na jesien zime rowniez juz mamy:) dla zainteresowanych w HM sa kupony do wykruku o wartosci -20% ja mam te uprzywilejowanie ze mam jeszcze do tego -25%
 
Hejka

Ja tez dawno nie zzagladalam, ale po przeprowadzce czasu mi brakuje do tego jakos zawsze mam cos do roboty a to ide na miasto cos zalatwiac i czsu i brakuje :/
Widze u was szalenstwo przed przedszkolne, moj Miki w domku jeszcze siedzi,za to Hania do 1klasy juz a Daniel zerowka :tak:
musze ciuszki ich poskladac w polkach bo jakis balagan maja :p no ale to jutro na dzis juz wiele zrobilam, zaraz podlogi pomyje :)

Miki spac polozony - zadziwia mnie, zmiana klimatu i codziennie spi od 12:30 do 15.:)
No i to tyle u nas w sumie... ;)
buziaki!
 
Moje dziecko wczoraj wróciło z weekendu z dziadkami, więc ja już spokojniejsza :-) Został trochę rozpieszczony, ale "wyprostuje" go w tym tygodniu :-) Od poniedziałki do przedszkola. Na szczęście to mój P. go zaprowadzi a babcia odbierze :-)
 
Cześć,

A ja ciągle w biegu. Natala cały sierpień jest u babci na wsi i tak kursujemy między wsią i Wrocławiem;)

Nawet czasu mi brakuje do podczytywania was... ale widzę że przygotowania do przedszkola u większości pełną parą, ojjjj ja też jestem ciekawa. I ciekawi mnie ile razy będę na dywaniku, bo moja to niezły łobuziak, a gada jak najęta niekoniecznie to co powinna:p

Wszystkim starającym się powodzenia życzę!:) Trzymam kciukasy....

Męczę też w międzyczasie pracę magisterską chcę się w końcu obronić i mieć z głowy... ale coś masakra... idzie mi ciężko.

Kiedyś był pomysł na spotkanie Wrocławianek, ale coś nic nie wyszło. A szkoda:)
 
czesc dziewczyny, melduję się po urlopie, byiśmy nad Bałtykiem, chciałam, żeby mąż odpoczął, bo dużo pracuje i ciagle nie ma czasu, miałam nadzieje, ze jak bedzie wypoczety to uda mi sie jakoś do niego zblizyć i pogadac, Antek ciagle płakał, ale cóż powinnam si cieszyć, że dzieci pooddychały nadmorskim powietrzem

widzę, ze szalenstwo przedszkolne sie zaczeło ;) moj mały poszedł jak mial 2,5 roku, przedszkole to świetna instytucja ;) jestem bardzo zadowolona ;)
pozdrawiam Was serdecznie i przepraszam, ze tylko o sobie
 
Koriander - coś cie ostatnio nie widać, odezwij się, bo się zaczne martwić! Jak księżniczka w brzuszku sie ma?:-)

Kasiek - zaradził cos lekarz z ta alergią? Maja tez kiedys tak miala ze 2 razy, że sie obudzila popłakiwała, nie wiadomo o co chodziło, dopiero jak udalo sie ja posadzic na nocnik to sie uspokoiła. Teraz zazwyczaj spi cala noc, czasami jak więcej wypije wieczorem to się budzi, ale na szczescie zrobi co trzeba i idzie dalej spac

julia- gratulacje jeszcze raz!

Liza
- a o której Mikus idzie spać na noc?

zdec - powodzenia z praca magisterską:-) do którego przedszkola Natka idzie?

mama - kubulki
- niedawno rodzilas, a Antek juz ma 3 m-ce:szok: ten czas leci, jeszcze troche i mój Michaś bedzie miał rok:szok:

Podobni?

Maja i Michał 9M.jpg
 

Załączniki

  • Maja i Michał 9M.jpg
    Maja i Michał 9M.jpg
    29,7 KB · Wyświetleń: 49
reklama
gosiagro gdyby nie to że mają dwie bluzeczki, które wskazują kto jest kto to w życiu bym nie poznała kto jest kto:)
Natalka idzie koło nas do przedszkola, na Inowrocławską.
 
Do góry