reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Napisał gosiagro
Dziewczyny mam wiesci!!!
A więc tak jak ją wczoraj przyjmowali to zrobili usg i wszystko wyszło ok!! Przestała krwawić!, ale pisze, że dzisiaj się juz pewnie nic nowego nie dowie, bo nie ma już lekarzy, moze jeszcze jakiegos dyżurnego uda sie wybłagać o usg. Lezy w spzitalu na Brochowie gdzie ma lekarza prowadzącego, ktory wyglada na to ja olał:wściekła/y:
Dobrze, ze przestala krwawic!! Uff, to pewnie tak ja ze mna było, ze trafilam z krwawiem, ale przeszło, najgorsze, że teraz weekend pamietam sama, że w weekend to sie nic nie dzieje, nie dowiesz się nic:wściekła/y: Ale pozytywne wieści, że wczorajsze usg oki i nie krwawi:tak:
Cudownie! No to teraz to już tylko lepiej będzie :-) Musi być!

Kochane - dzięki Wam wszystkim za uwagi odnośnie tych okropnych bakterii, naprawde od razu mi lżej a i wiele porad ważnych dla mnie (i pewnie paru innych kobitek z podobnym problemem) dziś dzięki Wam tu się znalazło. Jeszcze raz dziękuję! :-)

Witajcie

Wróciłam z AMNIO leżałam 2 dni na oddziale w szpitalu, zajął sie mna sam spec (szef tego oddziału) jednak jak się ma swojego lekarza to zaraz jest inaczej. Było trochę strachu ale dało sie wytrzymać. Dostałam dożylnie antybiotyk przeciwko zakażeniu. Na drugi dzień po amnio zrobili maluszkowi usg czy czynności są ok, maleństwo ma sie na 5+.

Witaj z powrotem krakowianko :-) I oczywieście trzymam kciuki za pozytywne wyniki, bo inne przeciez nie będą!
 
Ostatnia edycja:
reklama
gosia-trzeba było z nią jakąś umowe przedwstępną spisać żeby już jej się nie odwidziało a tak może ktoś dał lepszą cene i kręci albo specjalnie tak robi żeby podbić cene teraz to niestety tak jest że każdy na pieniądze patrzy a nie na człowieka:wściekła/y:
 
Zdec - dobrze, że wszystko ok, życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

Witajcie

Wróciłam z AMNIO leżałam 2 dni na oddziale w szpitalu, zajął sie mna sam spec (szef tego oddziału) jednak jak się ma swojego lekarza to zaraz jest inaczej. Było trochę strachu ale dało sie wytrzymać. Dostałam dożylnie antybiotyk przeciwko zakażeniu. Na drugi dzień po amnio zrobili maluszkowi usg czy czynności są ok, maleństwo ma sie na 5+.

W poniedziałek 11.01.09 idę do mojego gin na USG. A teraz czekam 3 tyg . za wynikami. Wiem, że AGNIESZKA nasza tez idzie 11.01 na USG połówkowe. Napewno będzie ok Aga trzymam kciuki.:happy2:

Powiem wam że widziałam tyle przypadków róznych ciąż, że Bogu dziekować, jeżli ma się ją zdrową.

POZDRAWIAM WAS SERDECZNIE


jak to dobrze że masz te badania juz za sobą :-) prawdą jest że jak się idzie do szpitala to wychodzi się jeszcze bardziej chorym bo się człowiek napatrzy na takie rzeczy.

Pamiętam jak moja mała się urodziła 6 tyg później na główce pokazal się naczyniak w sumie urósł do wielkości orzecha włoskiego, Boże jak ja panikowałam ale jak poszłam do specjalisty i na poczekalni zobaczyłam te wszystkie dzieciaczk z naczyniakami to dziękowałam bogu że u wiktorii jest taki a nie inny. na szczęście po roku sam się wchłonął i wszystko jest ok.
Napisałam trochę z innej beczki...
 
Zdec - dobrze, że wszystko ok, życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

Witajcie

Wróciłam z AMNIO leżałam 2 dni na oddziale w szpitalu, zajął sie mna sam spec (szef tego oddziału) jednak jak się ma swojego lekarza to zaraz jest inaczej. Było trochę strachu ale dało sie wytrzymać. Dostałam dożylnie antybiotyk przeciwko zakażeniu. Na drugi dzień po amnio zrobili maluszkowi usg czy czynności są ok, maleństwo ma sie na 5+.

W poniedziałek 11.01.09 idę do mojego gin na USG. A teraz czekam 3 tyg . za wynikami. Wiem, że AGNIESZKA nasza tez idzie 11.01 na USG połówkowe. Napewno będzie ok Aga trzymam kciuki.:happy2:

Powiem wam że widziałam tyle przypadków róznych ciąż, że Bogu dziekować, jeżli ma się ją zdrową.

POZDRAWIAM WAS SERDECZNIE
Widzisz Kochana moja koleżanka położna dobrze mówiła:)Chyba jest jasnowidzem:)Cieszę się razem z Toba, na drugi raz nie ma się co martwić na zapas:)
 
A ja wam powiem że załamana jestem dziś:no:Mieliśmy upatrzony domek do remontu- coś w sam raz dla nas: tani, więc nie trzeba dużego kredytu a powoli wszystko się zrobi:tak:Od czerwca czekamy, aż babka papiery do końca pozałatwia, oczywiście ona powiedziała ze nam to sprzeda, cena uzgodniona, kredyt w połowie załatwiony a w przyszłym tygodniu mieliśmy jeszcze raz to zobaczyć i dogadac szczegóły:tak:Dzwonię do niej dziś, a ona mi mówi że nie wie jak to będzie, bo odezwał się facet któremu obiecała to już 3 lata temu:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:wtedy nie myślała żeby wogóle te sprawy spadkowe załatwiać, ale teraz on się dowiedział że ona się za to wzięła i się odezwał. No i ona mi mówi ze nie wie co zrobić, bo już mu obiecała:wściekła/y:ale że mi obiecała to już się nie liczy!!!!!!!??????Wredna!!!!!!!! Zwodziła mnie ponad pół roku, ja rezygnowałam z kolejnych chat do kupienia, bo za każdym razem jak dzwoniłam powtarzała że ona to dla nas trzyma, a ona teraz tak mnie wystawia do wiatru:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:myślałam że zwariuję ze złości:szok::baffled::wściekła/y:ryczę pół dnia, kurcze wszystkie plany nam runęły- ja nie wiem co dalej...:-:)-:)-(Do tego cena miala być ok 70 tys. a teraz ona mi mówi ze ona to sprzeda tylko razem z ziemią której jest ok 2ha i za całość chce 200tys!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:szok::szok::szok: Jestem zalamana.Czy nikomu już nie można ufać?

Przepraszam za zaśmiecanie forum:-(musiałam się wygadać:-(

Gosiu, niestety tak to jest
pojawil sie drugi kupiec to i cena idzie w gore
ludzie nie maja za grosz przyzwoitosci:wściekła/y:

Zdec - dobrze, że wszystko ok, życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

Witajcie

Wróciłam z AMNIO leżałam 2 dni na oddziale w szpitalu, zajął sie mna sam spec (szef tego oddziału) jednak jak się ma swojego lekarza to zaraz jest inaczej. Było trochę strachu ale dało sie wytrzymać. Dostałam dożylnie antybiotyk przeciwko zakażeniu. Na drugi dzień po amnio zrobili maluszkowi usg czy czynności są ok, maleństwo ma sie na 5+.

W poniedziałek 11.01.09 idę do mojego gin na USG. A teraz czekam 3 tyg . za wynikami. Wiem, że AGNIESZKA nasza tez idzie 11.01 na USG połówkowe. Napewno będzie ok Aga trzymam kciuki.:happy2:

Powiem wam że widziałam tyle przypadków róznych ciąż, że Bogu dziekować, jeżli ma się ją zdrową.

POZDRAWIAM WAS SERDECZNIE
dobrze ze juz jestes w domku
trzymam kciuki za wyniki
 
Dziewczyny mam wiesci!!!
A więc tak jak ją wczoraj przyjmowali to zrobili usg i wszystko wyszło ok!! Przestała krwawić!, ale pisze, że dzisiaj się juz pewnie nic nowego nie dowie, bo nie ma już lekarzy, moze jeszcze jakiegos dyżurnego uda sie wybłagać o usg. Lezy w spzitalu na Brochowie gdzie ma lekarza prowadzącego, ktory wyglada na to ja olał:wściekła/y:
Dobrze, ze przestala krwawic!! Uff, to pewnie tak ja ze mna było, ze trafilam z krwawiem, ale przeszło, najgorsze, że teraz weekend pamietam sama, że w weekend to sie nic nie dzieje, nie dowiesz się nic:wściekła/y: Ale pozytywne wieści, że wczorajsze usg oki i nie krwawi:tak:

bidulka najważniejsze, że przestała krwawić. Trzymam za nich mocno kciuki
 
Nareszcie jakieś pozytywy i to i od Zdec i od Krakowianki- dziewczyny, jest dobrze,a będzie bardzo dobrze- na pewno.
Do mnie przyjechała dziś na weekend kuzynka, więc posiedzę ten wieczór z nią, nie z Wami, wybaczcie;-)
Dziewczyny z Trójmiasta, nie planujecie jakiegoś spotkania w przyszły czwartek? Bo będę w Gdańsku- Wrzeszczu i będę mieć duuużo wolnego czasu po południu? :-p
 
reklama
Nareszcie jakieś pozytywy i to i od Zdec i od Krakowianki- dziewczyny, jest dobrze,a będzie bardzo dobrze- na pewno.
Do mnie przyjechała dziś na weekend kuzynka, więc posiedzę ten wieczór z nią, nie z Wami, wybaczcie;-)
Dziewczyny z Trójmiasta, nie planujecie jakiegoś spotkania w przyszły czwartek? Bo będę w Gdańsku- Wrzeszczu i będę mieć duuużo wolnego czasu po południu? :-p

ja tez w czwartek będe we Wrzeszczu od 16;30:-)
 
Do góry