reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

biedna zdec, pewnie się denerwuje, ale ważne ze przestała krwawić i że na usg wszystko oki, pewnie ją wypuszczą dopiero w poniedziałek
 
reklama
uff, kamien z serca
najwazniejsze ze na usg wszystko ok i ze juz nie krwawi
pewnie to ten cholerny krwiak pekl
teraz jest pod opieka lekarzy wiec bedzie dobrze
Gosiu przekaz jej najgoretsze pozdrowienia i niech wypoczywa i sie nie stresuje
 
wreszcie jakieś wiadomości - i to dobre:tak::tak::tak::tak::tak:oby tak dalej - trzymam wciąż kciuki !!!
Wypisać to ją pewnie wypiszą w poniedziałek lub we wtorek - w weekend na pewno nie, chyba że wyszłaby na własne żądanie...
 
Muszę Wam powiedzieć, że w sumie większość z nas ma już połowę ciąży za sobą... normalnie się wierzyć nie chce, że to tak szybko minęło :szok:
 
Dziewczyny mam wiesci!!!
A więc tak jak ją wczoraj przyjmowali to zrobili usg i wszystko wyszło ok!! Przestała krwawić!, ale pisze, że dzisiaj się juz pewnie nic nowego nie dowie, bo nie ma już lekarzy, moze jeszcze jakiegos dyżurnego uda sie wybłagać o usg. Lezy w spzitalu na Brochowie gdzie ma lekarza prowadzącego, ktory wyglada na to ja olał:wściekła/y:
Dobrze, ze przestala krwawic!! Uff, to pewnie tak ja ze mna było, ze trafilam z krwawiem, ale przeszło, najgorsze, że teraz weekend pamietam sama, że w weekend to sie nic nie dzieje, nie dowiesz się nic:wściekła/y: Ale pozytywne wieści, że wczorajsze usg oki i nie krwawi:tak:
Będzie dobrze ja w to wierzę:)
 
reklama
Do góry