reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Moje Kochane niestety mam złe wieści:zawstydzona/y: napisala do mnie zdec. Trafila wczoraj do szpitala z potwornym krwotokiem i nie wie co dalej:szok::szok:
Kurcze mam nadzieje, ze to tylko ten krwiak, pamiętacie miała go, może po prostu pękł. Trzymam kciuki, na pewno będzie dobrze!!! Akurat Ania już swoje przeszła, więc musi być dobrze!!!
Jak coś będę więcej wiedziala to dam wam znac!
Okropne wiadomości, mam nadzieję, że z dzieciątkiem wszystko w porządku i to tylko ten krwiak... trzymam mocno kciuki, żeby było dobrze!!!!

A mi jest już lżej niz wczoraj...Byłam u lekarza rano i mam skiegoranie na poniedziałek do szpitala...I w końcu zdecydowałam sie opuścic to wredne babsko...Następna wizyta będzie juz prywatnie:) U najleprzego jak dla mnie lekarza w mieście:0który w szpitralu bardzo zajmuje sie pacjentkami i naprawde wie co robi:0 pytałam go dziś jak sie zapisywałam na wizyte o poród, a on na to że skoro on teraz będzie moim prowadzącym to w pierwszej bliźniaczej ciąży nie pozwoli mi rodzic naturalnie i zrobi cesarkę:)(wiem że naturalnie jest lepiej,ale w tym wypadku to za duże było by ryzyko...) Także jestem dumna z siebie że w końcu się zdecydowałam:)
Dzis pomykam wieczorem do szkoły:/ jutro i w niedziele czekają mnie egzaminy:/ ale jakos nawet tym saie nie przejmuje jak mam już nowego lekarza:)
A co do zdec to również bardzo mocno trzymam kciuki i mam nadzieje że będzie dobrze
Bardzo mądrze zrobiłaś :-D myślę, że rezygnacja z tamtej lekarki wyjdzie Ci tylko na zdrowie :tak:
hej ja tez będę czerwcową mamą:-) termin mam na 30 czerwca:-) już się nie mogę doczekac choć dzidziuś nie był planowany w ym terminie (myśleliśmy że będzie później;-)) to jednak bardzo sie cieszymy pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie czerwcowe i życze donoszonych ciąż i zdrowych dzieciczków:happy2:
Witaj serdecznie :tak:

Ja musze się wam pochwalić: właśnie wracam z wizyty i dowiedziałam się, że bede miała chłopca :):):) Z małym Krystiankiem wszystko dobrze :)
Gratulacje!!:-D

leukocyty 3-5 w polu widzenia, ale w poprzednich badaniach nie było ich wcale. podobnie jak białka, które teraz wyszło. Wprawdzie śladowe ale jednak...
Ja też mam leukocyty w moczu, ale z tego co wyczytałam w necie to do 1-5 w polu widzenia jest normalne, możesz sobie doczytać co oznacza wieksza ilość
 
reklama
hej dziewczyny!
gniesha jakis czas temu też mnie zaczął pobolewac brzuch jak przed miesiaczka- to normalne przy powiekszaniu sie macicy, ale połykalam przez kilka dni magnez i popilam rumianku(swietnie dziala przeciwskurczowo i rozluzniajaco) i od tamtej pory nic ie boli:-) rumianek dziala tez antybakteryjnie wiec na problemy z moczem tez pomaga, ale trzeba wypic kilka kubków;-) zeby dobrze przepłukało.
tabletki to ostatecznosc w naszym stanie, pamietajmy!
co do zlych wiesci to trzymam kciuki ,mimo ze u mnie wszystko ok czasem miewam leki o ciaże jak pewnie każda z nas....oby sie nie zmaterializowały !
leże własnie na kanapie a Maleństwo szaleje, co dzien czuje mocniejsze ruchy, to cudowne uczucie-łaskocze od środka i wypina jakby bąbelek- nie da sie tego z niczym pomylić:tak:teraz z lewej strony sie rozpycha hehe......
 
Cześć dziewczynki, wróciłam właśnie z pracy i przeczytałam o Zdec :-( Kochana- musi być dobrze, musi!!!
Przepraszam, że więcej teraz nie napiszę, ale post o zdec przysłonił mi wszystkie inne i jakoś nie mogę się skupić....
Postaram się zajrzeć jeszcze wieczorem...na razie
 
ja już po spacerku - powiem Wam, że odrobina świeżego powietrza i od razu świat wygląda lepiej :tak::tak::tak: i piesa zadowolona z nowych szelek i zabawki do gryzienia, bo w zooologicznym byłyśmy po drodze - same plusy

Co do bakterii w moczu to w ciążu jest większa predyspozycja do zakażeń dróg moczowych, bo zmienia się odczyn pH i bakterie łatwiej się zagnieżdżają. Leukocyty 3-5 w polu widzenia u kobiet jest normalne i nie ma się czym przejmować. Pytanie tylko ile jest bakterii i jakie ( czy wyjdą w posiewie). W ciąży leczy się kazde zakażenie - także to bezobjawowe.

co do bólów brzucha to ja na stałe biorę no-spe 2x40mg i dodatkowo magnez 2 x dziennie. gniesha - zapytaj lekarza co sądzi o magnezie, wiem że czasem po kilku dniach stosowania działa lepiej niz no-spa :tak:

nadal trzymam mocno kciuki za zdec - miałam nadzieje, że może już coś wiadomo...
 
witam
myslalam ze beda jakies dobre wieści o zdec a tu narazie nic:no:



my własnie zjedlismy obiadek z M. taki pyszny :tak::tak::tak::tak: fryteczki dorsz smażony i kapustka kiszona mniam mniam najadłam sie a nasz mała iskierka tak zaczela kopac juz nawet mąż zauważa jak sie rusza to fajnie brzuszek tez sie rusza to takie słodkie:tak::tak::tak::tak::-D:-D teraz pewnie jest szcześliwa ze mamusia pojadla bo i ona podje sobie:-):-):-)
 
witam
myslalam ze beda jakies dobre wieści o zdec a tu narazie nic:no:



my własnie zjedlismy obiadek z M. taki pyszny :tak::tak::tak::tak: fryteczki dorsz smażony i kapustka kiszona mniam mniam najadłam sie a nasz mała iskierka tak zaczela kopac juz nawet mąż zauważa jak sie rusza to fajnie brzuszek tez sie rusza to takie słodkie:tak::tak::tak::tak::-D:-D teraz pewnie jest szcześliwa ze mamusia pojadla bo i ona podje sobie:-):-):-)
mmm pychotka podziel się
 
reklama
Do góry