reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

ewus2090 ja bym sie nazwiskiem nie przejmowala narazie na twoim mijescu.kolezanka dala corce swoje nazwisko,za zgoda ojca dzieci, nie chcial jej i dziecka znac jak byla w ciazy,a teraz po dwoch latach wzorowy tata.. mysle ze nazwisko nie ma znaczenia. ja mam nazwisko meza,wiec wyjscia nie mam juz:))
 
reklama
No tak kosztują, ale można się dużo nauczyć, jest tam też zaplanowana wycieczka na porodówkę, masz ćwiczenia z jogi itp.

Ja idę, bo wolę potem na porodówce być chociaż trochę zorientowana co się dzieje i co mam robić.

my tez z męzem planujemy zapisac sie do szkoly rodzenia bo jak narazie mąż chce byc obecny przy porodzie
wiec jemu tez sie przyda troszke wiedzy:tak::tak::tak:

juz rozmawialam z lekarzem mowil ze po 26 tygodniu mozna sie juz zapisac;-)
 
Witajcie,

jakos dzisiaj się z łóżka zwlec nie mogłam:sorry2: czas zaraz na jakieś sniadanko, ostatnie 2 dni znowu jakby powietrze ze mnie uszło, zbytnio nic mi się robić nie chce


Wkuła mi się 2 razy bo mam kruche żyłki ale im bardziej na mnie krzyczała tym trudniej było jej pobrać krew bo się bałam...
ja miałam podobno sytuacje, że wkłuła się i nie chcialo leciec w ogole nie patrzyłam w jej stronę, więc nie zdążyłam się zdenerwować, a ta zaczęła prosze sie nie denerwować i takie tam i najbardziej to zdenerwowało mnie to jej gadanie, no ale w końcu udało sie;-)

Gosia*** - dużo zdrówka dla Wojtusia:tak::tak:, jak piszę to imię to od razu myślę o moim maleństwie:tak::tak:
Anik79 - biegunka, nic przyjemnego:-(, daj znać po lekarzu czy oki
ewus - aż naprawe szkoda komentować takie zachowanie tego chłopaka, jego rodziców, posluchaj rad dziewczyn, wyegzekwuj kase i nie miej więcej nic z nimi wspólnego:wściekła/y:
athena83 - ja tez zamówiłam podobną poduchę ,kiedyś ktoś link podawał, ale jeszcze na nią czekam;-)
anecznik - ja kawy nie piję, ale własnie tez posmakował mi Cola i nie wiem czy nie przeginam z nią:zawstydzona/y:
cobra18 - ja jeszcze o porodzie nie myślałam za bardzo, ale myślę, że się troche boje. Ale myśl, że bee tuliła maleństwo jest wyższa, tyle kobiet dało radę to i my damy:tak::tak:
 
Ale właśnie nie wiem jak będzie najlepiej??!!jakie jest Wasze zdanie na ten temat??lepiej żeby miały moje nazwisko, czy po ojcu??
Kochana ja bym dała swoje, co Ci po nim jak nie jest przy Tobie, byc może się kiedyś coś zmieni to dasz jego. Tylko nie wiem wtedy jak jest z zasiłkami, bo jako samotna matka możesz tez się starać ale nie wiem jakie nazwisko powinno mieć dzieci, i jak tez z alimentami:)Musisz się podowiadywać jak to jest, żebyś nie straciła!!!Pozdrawiam maleńka trzymaj się!!!
 
Ale właśnie nie wiem jak będzie najlepiej??!!jakie jest Wasze zdanie na ten temat??lepiej żeby miały moje nazwisko, czy po ojcu??

ewus, to sie ze sobą kłóci. Jesli chcesz zeby miały jego nazwisko, on musiałby sam dobrowolnie przyznać się ze jest ich ojce. A z tego co piszesz, to raczej nie jest chętny do przyjęcia na siebie odpowiedzialności. Danie nazwiska oznacza pominięcie drogi sądowej w kwestii uznania ojcostwa- sam na siebie nałożyłby w ten sposób obowiązek płacenia alimentó. Myśle że rodzice dobrze go w tym temacie przeszkolą i odradzą jemu takie kroki.
 
Chyba każda jest wścibska i musi wszystko wiedzieć ale ja nie narzekam:)



to dobrze ale mieskacie osobno iec tez inaczej ja mam jej czasami juz dosc za długo z nia mieszkam ale narazie nie mamy wyjscia na wiosne zaczynamy stawiac domek wiec a wynajem nas nie bedzie stac zawsze to co zaoszczedzimy to pojdzi na cegly hi hi
 
ja na punkcie coli dostaje amby :D smakuje mi jak nie wiem... w ogole gazowane mi smakuja ostatnio:D

gosiagro moja mama mowi ze kazdy facet powinien urodzic chociaz jedno dziecko, i wtedy na swiecie by dzieci nie bylo :D
 
Kochana ja bym dała swoje, co Ci po nim jak nie jest przy Tobie, byc może się kiedyś coś zmieni to dasz jego. Tylko nie wiem wtedy jak jest z zasiłkami, bo jako samotna matka możesz tez się starać ale nie wiem jakie nazwisko powinno mieć dzieci, i jak tez z alimentami:)Musisz się podowiadywać jak to jest, żebyś nie straciła!!!Pozdrawiam maleńka trzymaj się!!!
z tego co sobie tzypominam to zeby miec dodatek o rodzinnego jako samotna matka to trzeba miec w akcie urodzenia zupełnym wpisane ze ojciec chyba nie znany jest i musi byc podany jakis artykul chyba 32 ze na wniosek matki dzieci beda nosily nazwisko takie i takie:tak::tak::tak:
 
reklama
to dobrze ale mieskacie osobno iec tez inaczej ja mam jej czasami juz dosc za długo z nia mieszkam ale narazie nie mamy wyjscia na wiosne zaczynamy stawiac domek wiec a wynajem nas nie bedzie stac zawsze to co zaoszczedzimy to pojdzi na cegly hi hi
Teściową mam 30 km ale pod nami mieszka mama...uff nigdy nie miałam z nią dobrego kontaktu wczoraj rozmawiałam z mężem o imieniu dla chłopca, że podoba mi się Eljasz a ona z gębą, że absolutnie nie dam takiego imienia, że jej źle się kojarzy ja mówię do niej, że może dać jak sobie urodzi a mi na pewno nie bedzie wybierać:)
 
Do góry