reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
ewus2090 kurde nie wiem co ci powiedziec.. nic milego o nich nie przychodzi mi do glowy. :wściekła/y:
tak jak piszei sealet zbieraj rachunki,albo lepiej faktury na twoje imie i nazwisko,zeby potem nie bylo ze ty moglas tego nie kupic .
wiem ze w takiej sytuacji nie da sie nie denerwowac,ale kurcze szkoda malenstw:-(
no coz.sa ludzie,klamki i cale zamki..
 
czesc dziewczyny

ja tez jakos dzisiaj obudzialm sie o 4 mąż wybieral sie na ryby na morze i jak sie obudzialm to nie moglam juz zasnac:no::no::no: bolał mnie brzuch i plecy strasznie tak jak na okres juz dawno mnie tak nie bolał to zjadlam sobie sniadanko wlaczylam kompa chwile poczytalam wrześniówki 2010 i juz mialam brac nospe bo nie przechodzilo ale chyba zasnelam i obudzialm sie przez 9

ewus- bardzo mi przykro ale pisalam ze mozesz usłyszec cos co Ci zaboli ale musisz byc silna dla siebie i przede wszystkim dla maluszkow;-);-) dasz rade bedziemy Cie wspierac:tak::tak::tak:
 
Widzę że a drugim trymestrze nie tylko ja sobie pozwalam na więcej, tyle że za miast kawy to pije więcej coli :-)

Ja się dziś obudziłam wyspana w 100% już dawno się tak nie wyspałam. Tyle że obudziłam się na brzuchu, musiałam w noc się jakoś przewiercić. Przed ciążą spałam tylko na brzuchu bo inaczej nie potrafię. Mam nadzieje że takie spanie maluchowi nie szkodzi. Teraz chyba jest jeszcze na tyle mały że się wciśnie gdzieś w jelita i tłuszczyk i jest bezpieczny :-D
Czytałam że najwłaściwsze dla ciężarnych a zwłaszcza maluchów jest spanie na lewym boku bowiem nie uciska się wtedy na jakąś tętnice, tylko jak tu się przestawić po tylu latach spania na brzuchu na bok :-D
 
paulka82- miałam się Ciebie kochana zapytać, czy planujesz się zapisać do szkoły rodzenia??? O ile dobrze pamiętam planowałas rodzić w Zdrojach? Dzwoniłam wczoraj do szkoły rodzenia w Zdrojach (słyszałam bardzo dużo dobrych opinii) i jest podobno straszne oblęzenie. Pani zaproponowała abym zadzwoniła na początku marca. Poradziła, że najlepiej byłoby odbyć kurs w kwietniu. Jakbyś potrzebowała jakiś szczegółów, to chętnie Ci podam. A może Ty wiesz więcej ode mnie?:)

Miłego dzionka. Jadę do mamusi na kawkę i obiadek:tak::tak::tak:
 
bardzo mi przykro,że tak wyszło, ale to świadczy tylko o nie dojrzałości tego chłopaka i jego rodziców też!!!!!!!!!!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
ale nie poddawaj się dbaj o siebie i o dzieci,żebyś urodziła w terminie zdrowe dzieciaczki i pierwsze co idź do sądu o przyznanie alimentów, aha i dam Ci dobrą radę jak tylko coś kupujesz, albo płacisz za lekarza i badania bierz faktury i je zbieraj, bo jak będziesz walczyć o alimenty to ojciec dziecka musi zapłacić za połowę kosztów poniesionych w ciąży!!!!!!!! to samo przechodziła moja dobra koleżanka, tylko,ze jej niedoszli teściowie przynieśli pieniądze na zabieg i wręcz żądali usunięcia "tych przeszkód" jak to ładnie nazwali :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
dziękuje za dobra radę...Na pewno mi sie przyda....Rylko wątpie że lekarz wypisze mi fakture...czy paragon...U mnie jest podobna sytuacja bo matka ojca moich dzieci mówi że on powiedział że jak dzieci sie urodza to on coś sobie zrobi....A jego matka do mnie ze jak mu cos się stanie to ona pójdzie do więzienia...tzn że zemści się na mnie...tak to odebrałam...ja do niej mówię:"to co ja mam usunąć ciąże bo jak się urodzą dzieci to on coś sobie zrobi??!!" Ta rozmowa była po prostu śmieszna...że w sądzie powie że to tylko moja wina że ja jestem w ciąży bo to ja powinnam myśleć o zabezpieczeniu...Każdy sąd ją wyśmieje bo powie że ojciec dzici też mógl o tym pomyśleć skoro nie chciał mieć dzieci...
 
paulka82- miałam się Ciebie kochana zapytać, czy planujesz się zapisać do szkoły rodzenia??? O ile dobrze pamiętam planowałas rodzić w Zdrojach? Dzwoniłam wczoraj do szkoły rodzenia w Zdrojach (słyszałam bardzo dużo dobrych opinii) i jest podobno straszne oblęzenie. Pani zaproponowała abym zadzwoniła na początku marca. Poradziła, że najlepiej byłoby odbyć kurs w kwietniu. Jakbyś potrzebowała jakiś szczegółów, to chętnie Ci podam. A może Ty wiesz więcej ode mnie?:)

Miłego dzionka. Jadę do mamusi na kawkę i obiadek:tak::tak::tak:

ja nie planuje iść do szkoły rodzenia, przed pierwszym porodem też nie byłam, jakoś nie czułam takiej potrzeby i wydaje mi się,że bez tego można sobie poradzić:-)
ale też słyszałam,ze Zdroje mają super szkołę rodzenia i tam się dziewczyny zapisują już na początku ciąży na późniejsze terminy kursów :szok:
 
dziewczyny,zwlaszcza pierwszy raz w ciazy,boicie sie porodu?? ja nasluchalam sie wielu nieprawdopodobnych historii...ale nie boje sie bolu,,pewnie narazie:)
 
reklama
ja nie planuje iść do szkoły rodzenia, przed pierwszym porodem też nie byłam, jakoś nie czułam takiej potrzeby i wydaje mi się,że bez tego można sobie poradzić:-)
ale też słyszałam,ze Zdroje mają super szkołę rodzenia i tam się dziewczyny zapisują już na początku ciąży na późniejsze terminy kursów :szok:

:) mi się z pewnością przyda taka szkoła...przede wszystkim ćwiczenia oddechowe, bo choruję na astę i m.in. od moich umiejętności oddechowych będzie zależało czy urodzę naturalnie:)
 
Do góry