reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

ja też szukałam informacji na ten temat bo początkowo miałam usg 2x w miesiącu ... ale wszędzie piszą, że to nie szkodzi maluszkowi ...
zresztą robiła mi je moja gina więc chyba się zna, w każdym razie ja jej ufam

a ja prasuję ... mam taką wielką górę ;(

Jak Ci się skończy prasowanie to mogę moją górę dorzucić :-)

Z tym USG to wydaje mi się że lepiej jest zrobić więcej niż zbyt mało.
 
reklama
anecznik - ja właśnie myślałam, że ktoś się nade mną zlituje i moją weźmie ...

i zgadzam się, że lepiej za dużo usg niż za mało

pati1159 - to byłby dobry początek drużyny piłkarskiej!

a pada u Was dalej śnieżek??? bo u mnie jest tak pięknie, szkoda że tak nie było kilka dni temu ... ;(
 
w szczecinie tez już po śniegu, a szkoda....
kurcze chyba troszkę przeholowałam w święta, bo dziś mnie pobolewa brzuch na dole, na szczęście jest u nas córka mojego męża i zajmuje się dzielnie Patrykiem u nich w pokoju, więc mogę sobie spokojnie odpoczywać.
a poza tym dostali tyle prezentów od Mikołaja,że będą nimi zajęci przynajmniej do zajączka:-):-D
 
Witam szanowne koleżanki. Odzywam sie po dość długiej przerwie , wcześniej jakoś nie miałam siły i nastroju. Przed świętami gorzej się poczułam i pojechałam do szpitala. Bolał mnie brzuch. Leżałam tam trzy dni. Zrobili mi serie wyników i wyszło coś w moczu. Ogólnie jest już lepiej ale muszę na siebie uważać i dużo odpoczywać. Jestem dalej na Luteinie i Urosepcie. Maluch rośnie i daje o sobie znać. Kopie i wypina sie ( lekarze stwierdzili ,że jest spore moje szczęście).
Miło mi do Was wrócić kochane.
 
Dziewczyny piszące prace jak wam idzie?? Ja postanowiłam dziś tak na serio usiąść by pisać ale pułki co to skończyło się na przygotowaniu książek :-( Leń na maksa :-(

Ja muszę oddać prac do końca stycznia, nie wiem jak to zrobię bo jeszcze nic poza spisem treści nie mam:confused:
Po nowym roku pojadę chyba do rodziców i tam usiądę oi będę tworzyć,tak zrobiłam z magisterką, dwa razy jeździłam do rodziców i jakoś tam w spokoju napisałam, tylko nie wiem co mąż na ten pomysł powie:-)nie będzie zachwycony:no:

strasznie mnie kaszel męczy:-(już siły nie mam
Dzidzia coraz częściej puka:-)
 
reklama
Do góry