reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

uspokoiłam się trochę i jestem bardzo szczęśliwa. I wiecie co- na 90% to SYNUŚ!!!!! same zobaczycie na fotce jak mu klejnot odstaje:-) oby w nic już się nie zamienił- będzie Maksymilian:-)

A lekarz Ci to potwierdził? Bo z tego co wiem genitalia stają się widoczne w 12 tc

Poniżej wklejam Wam jak to jest

- 7. tydzień ciąży: powstają gruczoły płciowe
- 9. tydzień: jeśli to chłopiec, kształtują się jąderka
- 10. tydzień: u maleńkiej dziewczynki rozwijają się jajniki
- 12. tydzień: genitalia, czyli zewnętrzne narządy płciowe, stają się męskie lub żeńskie
- 14. tydzień: u chłopca pojawia się gruczoł prostaty, u dziewczynki jajniki zstępują do miednicy
- 18. tydzień: jąderka zaczynają powoli przemieszczać się z brzuszka do worka mosznowego
 
reklama
Witajcie z rana ciężaróweczki:-)

wczoraj późno wróciłam do domku to już nie zaglądałąm do was.
Byłam na tym usg aby się uspokoić i jest SUPER!!!
maluch sobie fika pięknie, jest zrdowy i kochany. To dopiero 11 tc ale lekarz zrobił mi szczegółowe usg. Dzidzia ma 41.3 mm ( odrobinę za krótki- ale pewnie nadgoni) wszystkie parametry w normie. Przezierność ok, kość nosowa także, przepływ przez naczynia dobry, zdrowe seduszko i mózg.
Jest taki śliczny:-):-):-)
zaraz wkleję foteczki....
15.12-idę jeszcze raz- już powinien być dłuższy:-)będę też miała mimo wszystko test PAAP-a.
uspokoiłam się trochę i jestem bardzo szczęśliwa. I wiecie co- na 90% to SYNUŚ!!!!! same zobaczycie na fotce jak mu klejnot odstaje:-) oby w nic już się nie zamienił- będzie Maksymilian:-)

SUPER, ŻE WYNIKI OK :tak:
 
WAŻNE chyba- wczorak któraś koleżanka jak zwykle nie pamiętam która prosiła o info na temat tych spodni i spódnicy którą zamówiłam na allegro, więc tak:
Towar przyjechał, czekałam niecałe 2 dni,
- jeans jest super milusi, ciągnący,
wszystko odszyte porządnie, rozmiary odpowiadają pomiarom które sie robi przed zamówieniem.

POLECAM JESTEM MEGA ZADOWOLONA spódnica koszt 30 zł, spodnie 39:-) już mam na sobie spódniczkę.
 
Dzień dobry dziewczyny,
Ale dzisiaj udało mi się pospać, bo nikt mi się nie tłukł czyt.sąsiadka na górze i dopiero nie dawno wstałam:-)
Zapatrzyłam się wczoraj w ciuszki ciążowe na allegro, zaraz wam pokażę na które się konkretnie zdecydowałam:
EST MODEL Z PIERWSZYCH STRON GAZET_LOLA MARSZCZENI (830268091) - Aukcje internetowe Allegro FIOLETOWY
EST_MODOWY HIT DLA MODNEJ MAMY_KASZMIROWA MATYLDA (845908281) - Aukcje internetowe Allegro FIOLETOWY :)
Śliczna tunika na każda okazje!!!kolory (836186020) - Aukcje internetowe Allegro FIOLET+ŻÓŁTY
Śliczna tunika na każda okazje krótki rękaw (837442734) - Aukcje internetowe Allegro FIOLET+ZIELONY
Śliczna bluzka podkreślająca brzuszek Producent (840020011) - Aukcje internetowe Allegro Dla odmiany BIAŁA :):)

Już się nie mogę doczekać aż wszystko przyjdzie.:)
Jak przyjdzie to wam powiem co jest warte swojej ceny:-)

Witam i ja :-)
I od razu strzelam pytaniem: czy wasze uczucie glodu rowniez sie zmienilo teraz w ciazy? przed ciaza moglam byc na diecie, albo nie zjesc kolacji i bylo ok, a teraz glod opanowal cale cialo i jak nie zjem to umieram albo mnie tak mdli ze az mi lzy w oczach staja.. a do tego mam jakies dziwne skoki jedzeniowe, wczoraj zjadlam wielka miche spaghetti i po pol godzinie burczalo mi w brzuchu :confused2::confused2:

Ruchow jeszcze nie czuje tylko sie cos przelewa i bulgocze..

Głód to jest masakra...... dlatego mówią żeby jeść częściej ale mniej.
Ja jak nie zjem to mnie strasznie mdli, pomimo tego że mam wrażenie że normalnie mnie nie mdli tylko jak jestem głodna.
 
Dzień dobry dziewczyny,
Ale dzisiaj udało mi się pospać, bo nikt mi się nie tłukł czyt.sąsiadka na górze i dopiero nie dawno wstałam:-)
Zapatrzyłam się wczoraj w ciuszki ciążowe na allegro, zaraz wam pokażę na które się konkretnie zdecydowałam:
EST MODEL Z PIERWSZYCH STRON GAZET_LOLA MARSZCZENI (830268091) - Aukcje internetowe Allegro FIOLETOWY
EST_MODOWY HIT DLA MODNEJ MAMY_KASZMIROWA MATYLDA (845908281) - Aukcje internetowe Allegro FIOLETOWY :)
Śliczna tunika na każda okazje!!!kolory (836186020) - Aukcje internetowe Allegro FIOLET+ŻÓŁTY
Śliczna tunika na każda okazje krótki rękaw (837442734) - Aukcje internetowe Allegro FIOLET+ZIELONY
Śliczna bluzka podkreślająca brzuszek Producent (840020011) - Aukcje internetowe Allegro Dla odmiany BIAŁA :):)

Już się nie mogę doczekać aż wszystko przyjdzie.:)
Jak przyjdzie to wam powiem co jest warte swojej ceny:-)



Głód to jest masakra...... dlatego mówią żeby jeść częściej ale mniej.
Ja jak nie zjem to mnie strasznie mdli, pomimo tego że mam wrażenie że normalnie mnie nie mdli tylko jak jestem głodna.

zdec ja również zamówiłam u tej babki 2 bluzeczki przedwczoraj i jeszcze nic niedojechało - jak długo ty czekasz za zamówieniem ?:szok:
 
reklama
A lekarz Ci to potwierdził? Bo z tego co wiem genitalia stają się widoczne w 12 tc

Poniżej wklejam Wam jak to jest

- 7. tydzień ciąży: powstają gruczoły płciowe
- 9. tydzień: jeśli to chłopiec, kształtują się jąderka
- 10. tydzień: u maleńkiej dziewczynki rozwijają się jajniki
- 12. tydzień: genitalia, czyli zewnętrzne narządy płciowe, stają się męskie lub żeńskie
- 14. tydzień: u chłopca pojawia się gruczoł prostaty, u dziewczynki jajniki zstępują do miednicy
- 18. tydzień: jąderka zaczynają powoli przemieszczać się z brzuszka do worka mosznowego


Lekarz sam mi to pokazał i powiedział, że na 90%... także mu wierze.
Moja koleżanka też w 11 tc się dowiedziała, że będzie syn. To chyba szybciej widać niż dziewuszkę.
To na pewno nie druga nóżka:tak:
 
Do góry