reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
askut super wiesci, ale co za traktowanie, przy lekarzu powinnas sie moc czuc bezpieczna i doinformowana, a nie takie hop siup...

Gosia** dobry pomysl, na pewno tesciowa sie ucieszy :tak:

anecznik ja tez czesto jablko w rekaw wycieralam, ale teraz szuru-buru :-D:-D

zyraffka a z czego piszesz prace?
 
Muszę przygotować na zaliczenie praktyk, arkusz obserwacji dziecka oraz taką dokładnąopinię pedagogiczną, w sumie dwie pieczenie na jednym ogniu bo i do pracy mi to potrzebne i na uczelnię.

Dziecko już zdiagnozowałam, muszę to wszysko teraz zebrać do kupy i opisać
To pewni jestes na pedagogice? Czy resocjalizacja? Przyda sie wiedza w przyszlosci :tak:
Powodzenia na pewno sie niedlugo "odblokujesz" ;-)
 
Pedagogiem specjalnym, pracuję w przedszkolu specjalnym.




Tak mi coś w brzuchu" jeździ" i bulgocze ciekawe czy to mój Wiercioszek, czy efekt zjedzonego obiadku:-):-)
 
A propo jedzenia to dzisiejsze jabłuszko niebardzo podpasowało mojej pchełce co skończyło się szybkim biegiem do toalety. Za to miało nieodpartą ochotę na kanapkę z papryką :eek:. A że mam pod pracą biedronkę to skoczyłam po potrzebne produkty :tak:. I do teraz spokój z zachciankami :-p.

Dzisiaj chyba coś z ciśnieniem albo ja coś mam dziwne odczucie ciągłego spania więc chyba niedługo przywitam się z łóżeczkiem :tak:
 
to samo ciśnienie w centralnej Polsce ;)
ja też dziś lekko śpiąca jestem ... ale to dobrze bo powinnam iść spać wcześniej bo jutro na 9.30 musimy się stawić u notariusza akt na garaż podpisać .... a do centrum o tej godzinie to 1,5 h się zejdzie .... ;(
a ja nie przyzwyczajona o bladym świcie wstawać ....
 
reklama
Do góry