reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

To weź urlopik, albo elke odpocznij :tak:


musze jakoś wytrzymac do 22 i biorę juz zwolnienie. Od stycznia na nowo zacznie się u nas sajgon, więc bedą chociaż mieli okazję zatrudnić kogoś na zastępstwo na moje miejsce:-) także juz odliczam dni do 22:-) raz że wizyta, a dwa po niej odpoczynek do czerwca :-)
 
reklama
Witajcie

ja wróciłam z wizyty i wszytsko jest ok. Wyniki badań są idealne, miałam robiony test Pappa i ryzyko jest najmniejsze z możliwych. Dwa tygodnie temu miałam przezierność karkową i wyniosła 1,5 mm.Troszkę jestem niepocieszona bo usg mi dziś nie zrobił, gdyż w tym gabinecie takiego co przez "brzuch" t o nie ma. No i idę 18 grudnia.

Wizyta trwała jakieś 6 minut i to niestety dla mnie znak, że na pewno zmieniam lekarza.

Buziaki

super wiadomości ...
ale zmień lekarza ... 6 minut ... my prawie nigdy nie wyrabiamy się w 20 ... tyle jest pytań a ona cierpliwie odpowiada i tłumaczy ...

Co do PAPPY - usg i pobranie miałaś jednego dnia???
 
BUCIKI - WŁAŚNIE WRÓCIŁ Z PRACY MĄŻ, w korytarzu coś wyciągał z torby tak żebym nie widziała, ja nakrzyczałam na niego , że coś chowa a on poprostu kupił malitkie buciki zajączki, dał mi je po chwili i głupio mi się zrobiło, że tak nawrzeszczałam nie miałam sumienia mu mówić że tak wczesnie się nie kupuje. Zaraz potem zaczął mówić, że oglądał łóżeczka i wózki. No cóż nie myslałam, że tak zaskoczy miło mnie zaskoczył a ja wredna taka jendza :wściekła/y::wściekła/y::no:

Wszystko można zwalić na hormony...:-D:-D:-D



Witajcie

ja wróciłam z wizyty i wszytsko jest ok. Wyniki badań są idealne, miałam robiony test Pappa i ryzyko jest najmniejsze z możliwych. Dwa tygodnie temu miałam przezierność karkową i wyniosła 1,5 mm.Troszkę jestem niepocieszona bo usg mi dziś nie zrobił, gdyż w tym gabinecie takiego co przez "brzuch" t o nie ma. No i idę 18 grudnia.

Wizyta trwała jakieś 6 minut i to niestety dla mnie znak, że na pewno zmieniam lekarza.

Buziaki

Cieszę się że wszystko ok:tak:a lekarza rzeczywiście zmień:szok::eek:
 
A ja moje drogie, jadę do teściowej na imieniny:szok::eek:odważna jestem co???:-DPrzez cały dzien się do niej nie odezwaliśmy, pewnie myśli że zapomnieliśmy:-pa my wieczorkiem na chwilkę z kwiatkami:tak:To oczywiście mój genialny pomysł był:-)
 
reklama
Do góry