reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Nie mogę uwierzyć, że zbieramy na wieniec dla Kasi, że to już koniec... To tak chole*nie straszne...
Wysłałam przelew, Lena powinnaś mieć już na koncie, bo to ten sam bank.
 
Ostatnia edycja:
reklama
bardzo mi ciężko (tak jak każdej z Was) na myśl że Kasi już nie ma;( jeszcze w środę jak bylam w szpitalu na pierwszej chemi to do siebie smsowałyśmy i napisała do mnie WALCZ!!!!!! więc ja walczę, teraz to walcze nie tylko dla siebie i swoich dzieci ale również dla Kasi!!!!
Boże nie mogę uwierzyć że jej już nie ma...
 
Lena - pieniążki poszły ...

Dziewczyny, taki pomysł wpadł mi do głowy odnośnie Dziewczynek ... Może zamiast zabawek w tych paczuszkach, warto byłoby jakoś skontaktować się z Tatą i zapytać czy nic im nie potrzebne (może zapytać za chwilę, nie teraz)? Nie wiem jak tam sytuacja finansowa u nich, ale pewnie mieli sporo wydatków ostatnio związanych z lekami itd. Może teraz kupić im np. po misiu - przytulance, a jak dojdą trochę do siebie to ustalić czy np jakieś ciuszki czy dołożyć do rowerka czy co tam Tata uzna za potrzebne ...

Oczywiście to tylko pomysł ....
 
dziewczyny!!!!!!!!!!

kpi świetny pomysł z tym, żeby potem coś kupić dziewczynkom w porozumieniu z Łukaszem
klementinka super wymyśliłaś z drukowaniem postów
nadika wygrasz! zobaczysz, wygrasz na bank!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pieniążki przelałam

Kasia jest w moich myślach cały czas, dobrze, ze mialam dzisiaj wolne.... wczoraj zupełnie nie mogłam sie odnależć nawet w pracy.....całkowicie mi się życie przewartościowało wczoraj rano jak otrzymałam ta tragiczną wiadomość
 
hej ode mnie przelew też poszedł.... jejku jakie to straszne...widzę,że wszystkie to okropnie przeżywamy,mamy mieszane uczucia,każdej jest tak źle i cięzko jak i mnie:(( bo to po prostu niesprawiedliwe!!!!
Nadiczko- WALCZ z tym gnojem!dasz radę!! :*
 
Hej, ja tez wyslalam co moglam, ale akurat jestem na minusie :p no ale kazdy grosz wazny.

Dla mnie tez jestescie jak rodzina a nawet wiecej... moja rodzina czasem nie warta zwlaszcza rodzice a od was zawsze dobre slowo dostane a i pomogliscie mi kiedys.... :-( Mozna nie pisac jakis czas ale sie wraca i poprostu czuje sie ze kazdy sie kazdym przejmuje i pamieta mimo wszystko. jedyne forum gdzie tak naprawde jestem dlugo i ono sie tak trzyma, oby tak dalej :tak:

Nadiko - walcz dzielnie, napewno dasz rade! Jestetsmy z toba i trzymamy kciuki. cghoc w tej sytuacji moze byc ci ciezko musi byc dobrze i trzeba w to wierzyc! :*
 
reklama
Dziewczyny - doczytałysmy (czerwcówki 2012), że chcecie wydrukować posty Kasi. U nas taki pomysł też powstał a nawet juz po części jest realizowany. Aby się nie powtarzać - moze połączmy siły? Razem wymyslimy wspólna koncepcję ksiązki?
 
Do góry