reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

nadika kochana wygrasz tą walkę bez dwoch zdan!!!! I własnie Kasiulka będzie teraz przy tobie i ci pomoze wierzę w to!!


Dziewczyny dobry pomysl zeby polączyc się z czerwiec2012, ale tak pomyslalam, drukowanie postów bez kontekstu moze czasami nie miec sensu, czesto post to reakcja na posty innych. Czy ktos od strony graficzno-merytorycznej bedzie w stanie to jakos ogarnąc? Zeby mialo ręce i nogi ;-)

Aylin jak to u was wygląda? Dobry pomysl z twojej strony dzięki!
 
reklama
Dawno mnie tu nie było. Postanowiłam, że dopóki sobie nie ułożę życia, ograniczę bb i fb. Jeszcze 1,5 roku?

Płaczę razem z wami :-(
[*]
 
Koriander - problem tekstów wyrwanych z kontekstu u nas też wyszedł bardzo szybko - jedna z dziewczyn próbuje jakos to ogarnąć - przeważnie kopiuje wraz z postem którego dotyczyła odpowiedź. Na razie zbiera wypowiedzi - potem trzeba będzie to opracować.
Mamy jedną zdolna manualnie Maćku, która powiedziała ze ładnie to oprawi.
 
Moje Kochane chylę czoła za tak zacne datki na wieniec!
Do godz. 12,20 dostałam przelew od:

KREATORKA
KORANDIER
EAGLE
EWA1981
GOSIAGRO
ADOREA
AVENA
AGI
KALWA
KASIULA1982
JULIA0903
HEFI
DOROTKA28
KASEIK1983
AGAST22
ATABE
OLAVIP
ŻYRAFKA
MIGOTKA
AGUSIA44
NADIKA
ANIK79
KPI23
KAJDUSIA
ZDEC
MAMA KUBULKI (CHYLĘ CZOŁA)
Dziękuję szczególnie też tym dziewczynom które wpłaciły a nie są na czerwcówkach na tą chwilę wpłynęło 525zł
Co do wieńca wezmę pod uwagę kolory, teraz napiszcie mi ile mam przeznaczyc na wieniec a ile na paczke dla dziewczynek??

Co do Kroniki wspomnień ja mogę pomyśleć coś nad tym żeby "oprawić w tekst"
 
Witajcie Kochane...
Przepraszam ze dopiero tera,ale wczoraj cały dzień mi zleciał bo jechaliśmy z małą daleko do lekarza i nie byłam na bieżąco:-( ...

Ale jestem...U mnie w tym mies.też lipa z kasą bo kupiliśmy nowe auto,ale ile mogłam tyle przelałam,mam nadzieję ze szybko dojdzie...

Pomysł z wersją książki z postów Kasiulki bardzo mi się podoba-bardzo łądna pamiątka dla dziewczynek...

Dopiero w takich momentach widać,że nie trzeba się "znać" żeby być ze sobą blisko...I jak wielka pomoc płynie od "obcych"...piękne...

Śmierć Kasi dotknęła wszystkie z nas...:zawstydzona/y:Bardzo mi z tym źle,wczoraj całą drogę myślałam o tym jakie życie jest niesprawiedliwe i jak strasznie mi żal dziewczynek...:-(


JA myślę że na wieniec ma co wydawać jakoś bardzo dużo- moze lepiej kupić skromniejszy wianek ,a za resztę dziewczynkom i tak jak któraś rzuciła, żeby zapytać Łukasza co jest potrzebne...
Pomysł z urodzinami też jest bardzo dobry:tak:
 
Dopiero teraz przeczytałam o zbiórce też postaram się wieczorem coś wysłać.
Popieram zdanie milusi, wieniec jak najskromniejszy a resztę dla dziewczynek.
 
reklama
Czesc dziewcyny

smutno teraz jakos :(

Lena pisałam do Ciebie na fb.

Dołozyłabym sie do wienca ,ale nie dzis i nie jutro :-(niestety nie dam rady :-(
 
Do góry